Alex Yarov не рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Хотів купити: Tefal OptiGrill+ GC712D34, Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34

Товар: Tefal OptiGrill+ GC712D34 Ціна не відповідає заявленій на сайті. Менеджер запропонува прилдбати товар за ціною на майже 400 грн дорожче. Черговий сайт-прокладка, який не має товару, а лише перепродає .
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок. На жаль, останню одиницю товару, який Ви замовили було продано, тому запропонували Вам товар з нової поставки, відповідно терміни були подовженні, та ціна була трішки вищою. Оскільки терміни та ціна Вам не підійшли, замовлення було скасоване. Сподіваємося на кращу співпрацюв в майбутньому З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Представник магазину «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок. На жаль, останню одиницю товару , який Ви замовили було продано, тому запропонували Вам товар з нової поставки, відповідно терміни були подовженні, та ціна була трішки вищою. Оскільки терміни та ціна Вам не підійшли, замовлення було скасоване. Сподіваємося на кращу співпрацюв в майбутньому З повагою інтернет-магазин RedPrice!
22 жовтня 2023 Відповісти
Бабур не рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Монітор Alienware AW2723DF (210-BFII), Замовлення №257113010

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо, за зворотній зв'язок. Так, більшість товару ми зберігаємо на складі за кордоном, через це терміни відправки займають від 3 до 7 робочих днів. Товар приїздить до нас новим та запакованим, але більшість моніторів наші працівники складу перевіряють, адже Нова Пошта може недобросовісно доставляти товар, та він може прибувати битим до клієнтів. Відповідно через це ми повідомили Вам, що якщо товар прибуде до Вас на пошту битим, та Ви його отримаєте не перевіривши, це буде Ваша відповідальність. Адже ми товар відправляли цілим. Ми не несемо відповідальність за доставку товару Новою Поштою, саме через це ми просимо оглядати товар при отримані. Це станадартна процедура, по якій працюють всі онлайн-магазини. Тому, ми не дуже розуміємо суть Вашого відгуку. В будь яокму випадку, будемо раді новим Вашим замовленням. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
Представник магазину «Redprice»
Дякуємо, за зворотній зв'язок. Так, більшість товару ми зберігаємо на складі за кордоном, через це терміни відправки займають від 3 до 7 робочих днів.Товар приїздить до нас новим та запакованим, але більшість моніторів наші працівники складу перевіряють, адже Нова Пошта може недобросовісно доставляти товар, та він може прибувати битим до клієнтів. відповідно через це ми повідомили Вам, що якщо товар прибуде до Вас на пошту битим, та Ви його отримаєте не перевіривши, це буде Ваша відповідальність. Адже ми товар відправляли цілим. Ми не несемо відповідальність за доставку товару Новою Поштою, саме через це ми просимо оглядати товар при отримані. Це станадартна процедура, по якій працюють всі онлайн-магазини. Тому , ми не дуже розуміємо суть Вашого відгуку.В будь яокму випадку , будемо раді новим Вашим замовленням. З повагою – інтернет-магазин RedPrice!
22 жовтня 2023 Відповісти
Vyacheslav Tretyak не рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Графічний планшет Huion HS611 Coral Red, Замовлення №256588172

Відповідь представника «Redprice»
В'ячеславе, дякуємо за зворотній зв'язок. Ви праві, ми дійсно затримали відправку товару на 1 день. Вибачте. Та зауважимо, що при опрацюванні замовлення, терміни відправки були обговорені і вони Вас влаштували. Дивно очікувати відправку в день передплати, чи на наступний, якщо повідомили про відправку до 7 робочих днів, чи не так? Все ж, ми вдячні Вам за очікування. Впевнені, що якістю товару Ви задоволені.
Анастасія Акімова рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Капсульна кавоварка еспресо Bosch Tassimo Happy TAS1002, Замовлення №257106718

Магазин рекомендую, швидко відправили товар. Менеджер відповів на всі питання які мене цікавили
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо, Анастасіє! Звертайтеся до нас ще, ми завжди раді нашим покупцям. З повагою інтернте-магазин RedPrice.
F457 рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Монітор-планшет XP-Pen Artist 13.3 Pro, Замовлення №За телефоном

Товар прийшов якісний в зазначенний термін. Рекомендую магазин
Відповідь представника «Redprice»
Спасибі Вам за рекомендації та відгук! Ми раді. що Ви задоволені співпрацею з нами. З повагою інтернте-магазин RedPrice.
Андрей Ткаченко рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot W10 (RLS5C_W10), Замовлення №256141766

Товар прийшов вчасно, на наступний день після сплати, в оригінальній упаковці.
Відповідь представника «Redprice»
Андрію, ми вдячні Вам за відгук. Нехай товар служить якнайдовше. Будемо раді бачити Вас знову серед наших покупців! З повагою інтернте-магазин RedPrice.
Sergey не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 вересня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung PM9A1a 1 TB (MZVL21T0HDLU-00B07), Замовлення №123

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Магазин взяв часткову передплату і зник. Номер вайбер вже не є зареєстрованим. Будьте дуже обережні.
Відповідь представника «Redprice»
Добрий день! Надайте, будь ласка, деталізацію щодо Вашого замовлення, щоб ми могли проаналізувати та вирішити ситуацію.
Замовлення 20450769772506 1. Ви видалили контактний номер вайбер. Жоден з телефонів на сайті не відповідає. 2. Ви відправили сьогодні товар, з затримкою. 3. Ви самостійно, без якогось повідомлення змінили ціну товару на 1500 гривень приблизно (сбрехав. визнаю. невірно порахував ціну доставки та інші накладені розходи). В цьому пункті вже нема можливості додати скрина. Але є інші місця. Заява в поліцію вже подана. Нехай вони самостійно приймають рішення щодо вашої діяльності.
5 вересня 2023 Відповісти
Посилка приїхала. Тобто товар доставлений. Але він відрізняється від того, що на фото. Це ОЕМ версія, яка не підтримується Самсунгом. Неможливо обновити програмне забезпечення самого носія. Але то таке. Зателефонувала представниця магазина. Дуже напориста та енергійна дивчина. Свою провину не признали - з'їхали на технічні проблеми. І це не добре. Діалог пройшов на підвищених тонах. Це також не добре. Магазин не рекомендую.
6 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «Redprice» відповів на коментар Sergey
Сергію, ми дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Під час оформлення замовлення менеджер повідомляв про терміни відправки від 3 до 7 робочих днів. На жаль, виникла затримка з відправкою товару через складну ситуацію на кордоні. Також у нас стався збій системи, менеджери не мали можливості зв'язатися з клієнтами. Як тільки наші працівники налаштували робочий процес, менеджер відразу зв'язався з Вами. Вам було надіслано скріншот, у якому були зазначені усі розрахунки. Варто наголосити, що вартість на товар не змінилася, у чому Ви пізніше і переконалися. Менеджер завжди наголошує, що потрібно перевіряти товар на цілісність та комплектацію на відділенні "Нової Пошти". Якщо клієнт виявляє, що товар приїхав іншої моделі, або пошкодженний, то у такому випадку потрібно відмовитися від отримання, а ми повернемо кошти, або зробимо заміну. Ці умови прописані у нас на сайті в розділі "Повернення та обмін". На жаль, Ви цього не зробили. Під час розмови менеджер ввічливо та коректно надав усю інформкацію, проте емоційно вели розмову саме Ви.
7 вересня 2023 Відповісти
Bazilla рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Монітор AOC 25G3ZM/BK, Замовлення №253447312

Однозначно рекомендую цей магазин, монітор прийшов в ідеальному стані без битих пікселів, працівники ввічливо відповіли на всі запитання, також перевірили перед відправкою, покупкою задоволений, всім рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо, шановний клієнте, за схвальний відгук про нашу роботу! Менеджери завжди раді допомогти та відповісти на усі запитання клієнтів. З Вами було приємно співпрацювати, неодмінно очікуємо на повернення до інтернет-магазину RedPrice!
Ted100 не рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Sony LinkBuds S Black (WFLS900NB.CE7)

Відповідь представника «Redprice»
Ситуація вже вирішена, гроші повернулися (платив через ... оплату). У відгуку я описав ситуацію, щоб наступні покупці уточнювали ціну перед покупкою
25 серпня 2023 Відповісти
Анастасия Стриж не рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Миючий пилосос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner H11 Max (VWV8), Замовлення №15112879

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей магазин! Купувала миючий пилосос, навіть два рази. І той що був перший через місяць чи два зломалася зарядна станція, пилосос не заряджався. Я написала їм у вайбер та зізвонилася, попросили товарний чек та сказали що передадуть інформацію спеціалісту. Написала я їм 26 травня, а зараз 12 серпня, ніякої інформації, слухавку від мене не беруть, у вайбері не відповідають. Не передзванюють.
Відповідь представника «Redprice»
Анастасіє, дякуємо за зворотний зв'язок. Варто зазначити, що менеджер зв'язався з Вами та повідомив, що товар потрібно відправляти на сервісне обслуговування і надіслав дані для відправки. Проте, Ви не відправили товар. Також просимо вибачення, за довгу відповідь, оскільки на той момент Viber оновлювався і зникли усі листування. Очікуємо на відправку товару до сервісного центру.