Андрій Носок рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) D-Link DIR-2150/EE, Замовлення №232854762

Все чудово. Жаль, що час відправки замовлення більше, ніж пару днів. У всьому іншому - найкращий варіант
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо, Вам, шановний клієнте, за чудовий відгук! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Неодмінно виконаємо наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Victoria рекомендує цей магазин
24 березня 2023

Купив: Зволожувач повітря N'oveen UH102, Замовлення №233270849

Товар був в наявності, все добре)
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо, шановний клієнте, за поставлену оцінку та позитивний відгук! За якісним товаром та найнижчими цінами звертайтеся в інтернет-магазин RedPrice. Бажаємо мирного дня!
Vlados777 рекомендує цей магазин
22 березня 2023

Купив: Осушувач повітря Columbia Vac OPC 550, Замовлення №232437188

Все сподобалося, товар підійшов. Не було сумнівів при покупці, рекомендую цей магазин)
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, щиро дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Надя05 рекомендує цей магазин
18 березня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Samsung NZ64H37070K, Замовлення №232696556

Щиро дякую за товар! Все сподобалося.
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, вдячні Вам за схвальний відгук! Будемо раді бачити Вас знову у нашому інтернет-магазині RedPrice! Бажаємо вдалих покупок.
Євген не рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 510BT Rose (JBLT510BTROS), Замовлення №228298212

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Євгене, дякуємо за поставлену оцінку. На жаль, виникла неприємна ситуація із поставкою товару. Ми проаналізували Вашу комунікацію і бачимо, що менеджер надавав усю актуальну інформацію щодо замовлення. Після декількох днів спілкування із транспортною компанією, послугами якої ми користуємося протягом двох років, повідомила нам про остаточний варіант відповіді щодо затримки. На жаль, виникла затримка із поставкою товару на кордоні, за що ми приносимо вибачення. Євгене, менеджер повідомивши усю ситуацію та про нові терміни, запитав чи готові Ви очікувати, на що Ви погодилися. Ми чудово розуміємо усю ситуацію, проте менеджер постійно був на зв’язку та надавав усю актуальну інформацію. Дякуємо за пильність, адже дуже важливо перевіряти товар на відділенні. Бажаємо приємного користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
MrLOLs рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: Eaton 5E 850VA USBDIN (5E850IUSBDIN), Лінійно-інтерактивний ДБЖ Eaton 5E 850VA USBDIN (5E850IUSBDIN), Замовлення №226807832

Все супер, Спасибо!
Відповідь представника «Redprice»
Вітаємо! Шановний клієнте, щиро дякуємо за зворотний зв'язок. Нехай товар прослужить якнайдовше. З радістю виконаємо наступне замовлення. Бажаємо мирного дня!
Александр Фотон не рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: монітор LG UltraGear 27GP850-B , Замовлення №№ заявки 139 454

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Олександре, дякуємо за поставлену оцінку. Так, Ви оплатили усю суму одразу, оскільки вибрали спосіб оплати за реквізитами. Перед тим як відправити товар наші працівники перевіряють його на цілісність та комплектацію. Ми не несемо відповідальності за транспортування товару компанією «Нова Пошта». Проте, менеджери завжди наголошують, що потрібно обов’язково його перевіряти, оскільки маршрут проходив через певну кількість міст і товар міг пошкодитися при перевезенні. Нам прикро, що сталася така ситуація, проте ми не можемо відповідати за Ваші дії. Як би Ви виявили на відділенні, що монітор побитий, і відмовилися від нього, то ми б обов’язково повернули кошти або відправили інший монітор. На жаль, Ви цього не зробили. Ви зв’язалися з менеджером і Вам повідомили, що документи були відправлені разом із товаром другим місцем, проте працівники компанії «Нова Пошта» Вам їх не надали. Ми відправимо Вам документи ще раз, очікуйте, будь ласка. Ми працюємо на українському ринку понад 8 років, також у нас є документи про державну реєстрацію що підтверджує юридичний статус компанії. Бажаємо мирного дня!
все тільки починається. Монітор не був пошкоджений при транспортировці, ви його вже таким відправили. Ви так робите дуже часто, майже кожен відгук про вас такий. Всі скарги в відповідальні органи вже написані. Чекайте на перевірки вашої діяльності
1 березня 2023 Відповісти
RW відповів на коментар Александр Фотон
Це дуже не порядний інтернет магазин, пишуть що працюють 8 років і є документи про державну реєстрацію компанії, однак коли виник конфлікт з ними і попросив надати дані про юридичну особу і вони не надали і посилались на їхній сайт, але там крім адреси і номерів телефонів нічого немає. Доведіть до кінця це питання!
6 березня 2023 Відповісти
готовы предоставить свою историю для прокуратуры
21 березня 2023 Відповісти
Илья Яновой не рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: ДБЖ Volt Polska micro UPS 1500, Замовлення №356023

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Просто жах, я хотів повернути упс протягом 14 днів, бо жалівся на те, що вона працює некоректно, вони забрали на діагностику, відмовились повернути гроші, а обрали обміняти товар, а надіслали це: Корпус зламаний, причому видно що його виламували викруткою чи чимось схожим (скоріше за все, під час "діагностики"). Намагались списати це на нову пошту, хоча пакування не було пошкоджено. Це жах!
Відповідь представника «Redprice»
Ілле, ми знову дякуємо Вам за поставлену оцінку. Сподіваємося, що зможемо все-таки вирішити дану ситуацію, оскільки Ви пишете вдруге і також за Вашим номером замовлення отримали відгук від пані Віталіни. Сервісний центр надав гарантійний ремонт і відправив до Вас. Проте під час транспортування компанією "Нова Пошта" безперебійник приїхав пошкоджений. Ми не несемо відповідальності за транспортування товару, оскільки перед відправкою перевіряємо на цілісність. Дякуємо за пильність та за те, що перевірили товар на відділенні. Очікуйте, будь ласка, на повернення коштів.
Vitalii Bychyk рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Корпус NZXT H510 Flow White (CA-H52FW-01), Замовлення №20450667610266

Корпус NZXT H510 Flow приїхав вчасно, якісно упакований, без подряпин. Все на вищому рівні, оперативно, чітко, гладко.
Відповідь представника «Redprice»
Віталію, дякуємо, що оцінили якість нашої роботи! Нам було приємно співпрацювати з Вами. З радістю виконаємо наступне замовлення. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Андрій рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Віконний пилосос Karcher WV5 non-stop, віконний пилосос Karcher WV 6 + KV 4 Premium (1.633-580.0), Замовлення №225915105

Відповідь представника «Redprice»
Андрію, дякуємо за поставлену оцінку! Бажаємо приємного та якнайдовшого користування товаром. З радістю виконаємо наступне замовлення!