Николай Рослый не рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Хотів купити: Маршрутизатор Xiaomi Mi WiFi Router 4C Global

Відповідь представника «DT-Link»
Ми завжди попереджаємо покупців про внесення цієї компанії до списку "спонсорів війни в Україні", далі справа совісті самого покупця. В даному випадку покупець підтвердив своє бажання і ми в письмовій формі попередили його про наслідки його покупки. Незалежно від кількості поганих відгуків, ми не змінимо свою позицію щодо цього питання. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Сергей Томилович не рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Хотів купити: Акумулятор Esperanza AAA 1000mAh NiMH 4шт (EZA107), Акумулятор Esperanza AAA 1000mAh NiMH 4шт (EZA107)

Зробив замовлення, не хто не передзвонив в обід передзвонив сам виявилось що в наявності одна упаковка приезжайте забирайте з 14.30 ніхто трубку більш не брав. При дозвоне утром товар уже типа купили. Хотя на сайте стоит другая цена. Даром потраченное время. Магазин не рекомендую
Відповідь представника «DT-Link»
Дякуємо за відгук про наш магазин. Вас було попереджено про залишок товару 1 шт за ціною 167 грн. Товар чекав на Вас добу. Вибачте, але нам потрібно працювати - приїзжайте вчасно, як і домовлялись, тоді не буде проблем.
Алена Силакова рекомендує цей магазин
14 лютого 2022

Купив: Стиральная машина INDESIT IWUС 40851 UA

Связались быстро,проконсультировали толково,отправили товар своевременно. Единственно,впечатление от покупки испортила Новая почта,увеличив габариты машины в полтора раза и насчитав за доставку сумму почти на 400 гривен высшую от реальной. Поэтому,есть пожелание к продавцу для еще большего комфорта,контролировать отправку товара тщательнее и не забывать про накладные.
Negliad рекомендує цей магазин
17 липня 2021

Купив: Маршрутизатор Keenetic Ultra (KN-1810), Замовлення №2263

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Хотел купить маршрутизатор TP-Link, но после консультации с менеджером приобрел Keenetic. Мастера, которые устанавливали его, сказали что это просто отличное решение, значительно лучше чем я хотел купить изначально. Огромное спасибо за совет и консультацию. Магазин рекомендую.
c_a_p не рекомендує цей магазин
14 квітня 2021

Купив: Корпус DTS E-3001 БП 120W

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

26 марта заказал на сайте dt-link.com.ua корпус ПК DTS E-3001 860 гривен. Менеджер перезвонил и сообщил что есть аналогичный но дороже - 945 гривен. Наложка Новая Почта. Оплатил все. Накладная пришла от 88 Товар не подошел заказчику (модуль памяти был ранее куплен нерабочий). 29 отправил возврат cо всеми документами Укрпочтой. Написал заявление на возврат - без него никак. После нескольких скандалов и отписок деньги не вернули. Товар оказался исправным!
Відповідь представника «DT-Link»
Шановний Анатолій! На жаль все, що Ви написали не відповідає дійсності, а точніше це цілковита неправда! По перше Ви замовили товар не 26.03. а 18.03 і він був відправлений, на Ваше прохання, Новою Поштою 19.03.21р. По друге - В своїй заяві Ви вказали, що хочете повернути товар в зв'язку з тим, що несправний блок живлення. Для Вашого відома - пам'ять ніякого відношення до корпусу не має і встановлюється в материнську плату. 26.03.21р. ми отримали корпус та відправили його в сервісний центр для експертизи, яка встановила, що корпус справний, а людина яка намагалась його підключити просто сплутала контакти і неправильно їх підключила. Прошу Вас в подальшому довіряти роботи людині, яка має освіту та знає як збирати комп'ютери. По третє- Ви і досі не надали хоча б копію накладної та гарантійного талона на які посилаєтесь. І в заключення - згідно з Законом "про захист прав споживача" продавець повинен повернути споживачеві одержані кошти та відшкодувати витрати, понесені споживачем у зв'язку з поверненням продукції протягом тридцяти днів. Повернення коштів буде виконано в строк встановлений законом.