Відгуки Faynaguma.com.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Faynaguma.com.ua

Вибрані 20 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• 17 лютого 2022 р.

Зручно, швидко, завжди на звязку

Дякуємо за відмінний відгук! )

BRIDGESTONE Blizzak LM005 235/55R19 105H (4od.)

• 7 лютого 2022 р.

Працюють оперативно навіть у вихідний день.
Клієнтоорієнтовані працівники.
Єдиний мінус обслуговування російською.

Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»

Дякуємо за відмінний відгук! Виправимося в майбутньому)

Барум поляріс5

• 3 лютого 2022 р.

Не понравилось только одно в центре выдачи, не помогли ни вынести, не дали мешков для резины, молча деньги забрали и все, считаю это большим минусом.

Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»

Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація нетипова для нашої мережі магазинів. Тим не менше, ми постійно працюємо над покращенням сервісу, провели роз'яснювальну бесіду з нашим персоналом і сподіваємось, що ми уникнемо подібних ситуацій у майбутньому. Стосовно пакетів для гуми, вони вже не надаються безкоштовно у зв'язку з діючим законом України "Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України". З повагою, Faynaguma!

Резина r.18

• 7 січня 2022 р.
сервісна підтримка

На офоомлення замовлення знадобилось 3 дні.
Відділ продажу не володіє інформацією про те що є на складі.
В підсумку надіслали криву гуму.
НЕ РАДЖУ даний магазин!!!

Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»

Доброго дня, Валентине! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація сталася через те, що під кінець сезонного попиту найбільш ходовий товар залишається в невеликій кількості на віддалених складах. Магазин спирається на відомості які надає склад і приймає замовлення виходячи із заявленої наявності. Віддалений склад - це, часто, ускладнена комунікація, тому на оформлення замовлення йде більше часу. Ми надаємо гарантію на перше балансування і радимо розгорнути

Зимова гума

• 20 грудня 2021 р.

Все зроблено зручно, людям довіряють, що саме головне, товар завжди в наявності і відповідає опису.

• 15 грудня 2021 р.

Замовлення зробив у вихідний день, але швидко мені зателефонували, уточнили замовлення і сказали що перетелефонують в понеділок, так як у вихідний день склад не працює. В понеділок зв'язалися зі мною і повідомили, що товару за ціною, якою я робив замовлення вже не має в наявності, але є новий привіз за вищою ціною. Мене нова ціна влаштовувала, тому я підтвердив замовлення і в цей день воно було відправлено мені. На слідуючий день замовлення отримав. Притензій не маю. Роботою інтернетмагазину і розгорнути

Дякуємо за відмінний відгук! )

Зимова шина ORIUM 601 175/65 R14 2шт.

• 8 грудня 2021 р.

Товар на сайте показан в наличии. Сделал заказ.
Перезванивают - такого нет, можем предложить другой.
Замануха

Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»

Доброго дня, Андрію! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Наш магазин приймає заявки в режимі 24/7. Під час сезонної активності інформація про наявність може оновлюватися із невеликою затримкою, адже на складах одночасно і відвантажуються продані замовлення і приходується новий товар. Оновлення вітрини сайту займає певний час, через це неможливо товар прибрати одразу. З огляду на розгалужену систему збуту, описана Вами ситуація могла статися тільки в тому розгорнути

BRIDGESTONE Blizzak LM005 175/65R14 82T

• 4 грудня 2021 р.
сервісна підтримка

Заказал шины по телефону. Все быстро, оперативно. Только одно - НО. Договаривались за год выпуска 2020, а приехали 2019, а это уже обман покупателя и просто не профессионально...

Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. На жаль, не вдалося ідентифікувати Ваше замовлення, але описана Вами ситуація, теоретично, можлива. Наш інтернет-магазин приймає заявки в режимі 24/7. В період сезонного навантаження, на складі достатньо складно відслідкувати шини певної дати виготовлення, адже одночасно і відвантажуються продані замовлення і приходується новий товар. Товар із нових надходжень може відрізнятися датою виготовлення, але, як розгорнути

Bridgestone Ice Cruiser 7000 (175/65R14 82T) Зимові шиповані шини

• 3 грудня 2021 р.

менеджер позвонил принял заказ, согласовал удобную форму и место получения резины, отправил ссылку с "гео" локацией удобную форму для прочтения
+ самая выгодная цена! можно сказать " шиномонтаж за скидку" приятно дешевле и качество тоже что и у других (специально проверял ездил по другими точкам ) рекомендую.
!!!!!! не понравилось, что в СМС заказе не было указана сумма И поэтому пришлось 3 раза перезвонить уточнить сумму чтоб понять что это именно тот заказ и сколько взять с собой, розгорнути

Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»

Доброго дня, Василю! Дякуємо за розгорнутий відгук та високу оцінку нашої роботи. Зворотній зв'язок від клієнтів надихає нас на ще більш якісний сервіс. Описане Вами зауваження прийняте в роботу та сподіваємося, що найближчим часом Ви зможете помітити позитивні зміни. З повагою, магазин Faynaguma.

Michelin X-Ice Snow 195/65 R15 95T XL

• 18 листопада 2021 р.

Нашел в хотлайне, перешёл на сайт по ссылке, сделал заказ с оплатой при получении, поскольку ранее с этим магазином дела не имел. Перезвонили, в тот же день отправили по Новой Почте, получил, все в порядке. Могу порекомендовать

Дякуємо за відмінний відгук! )

Vsesezonna shina BELSHINA BEL-103 175/70R13 82H (4od.).