Ігор Сорокін не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Хотів купити: Літні шини Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/60R16 95V), Літні шини Hankook Ventus Prime 3 K125 (215/60R16 95V)

При замовленні робив акцент на тому, що мені потрібні шири саме 2024 року. При отриманні 3 шини з 4 були 2023 року 51 тижня. Довелось перероблювати замовлення і через 3 дні ще раз до них їхати. До того ж самовивіз з пунтку видачі є, але пересилку по Delivery все одно потрібно оплачувати. Залишається враження некомпетентної роботи.
Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. Справді, така ситуація була нещодавно. На жаль, людського чинника не уникнути. Але ми зробили все можливе, щоб якнайшвидше вирішити Ваше питання і вже через добу шини 2024 виробництва чекали Вас в магазині. Щодо оплати доставки - не всі позиції з представлених на сайті, а це більше 20 тис., зберігаються на нашому особистому складі. Доставка/переміщення з інших міст відбувається за допомогою сторонньої транспортної компанії (Делівері або НП) та ніколи не буває безкоштовною - вона або закладається у вартість товару, або сплачується окремо. Як Ви бачите, ціни у нашому магазині є одними із самих низьких, тому, відповідно, вартість доставки у товар не закладається. Тим не менше, ми постійно працюємо над покращенням сервісу, і сподіваємось, що ми уникнемо подібних ситуацій у майбутньому та Ви побачите позитивні зміни. З повагою, магазин Faynaguma.
Галкин Виктор рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: HANKOOK Ventus Prime 4 K135A 225/60R18 104V XL (4od.)., Замовлення №447482517

Дякуємо за відмінний відгук! )
ketanov не рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Хотів купити: Continental UltraContact (225/60R18 100H), Літні шини Continental UltraContact (225/60R18 100H)

Не сподобалося: відповідність умов оплати

На сайте вказано що можливий самовивіз зі складу у моєму місті. Після дзівнку менеджера виявилося, шо можлива лише доставка поштовими компаніями за немалі гроші. Коли я вказав, що мені підійшов цей магазин тільки за можливість самовивізу - кинули слухавку.
Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо Вам за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Раді, що нам вдалося знайти спільну мову та разом ми змогли владнати дану ситуацію. Очікуємо на Ваші подальші замовлення. З повагою, магазин Faynaguma.
Менеджер перетелефонував та вибачився.
15 січня 2024 Відповісти
Nikodimov не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Хотів купити: Зимові шини Kormoran SnowPro B2 (185/70R14 88T)

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за можливі незручності. Не всі позиції з представлених на сайті, а це більше 20 тис., зберігаються на нашому особистому складі. Доставка/переміщення з інших міст відбувається за допомогою сторонньої транспортної компанії (Делівері або НП) та ніколи не буває безкоштовною - вона або закладається у вартість товару, або сплачується окремо. Як Ви бачите, ціни у нашому магазині є одними із самих низьких, тому, відповідно, вартість доставки у товар не закладається. Шкода, що шин Вашого розміру не виявилося на нашому складі та це спонукало Вас залишили низьку оцінку. З повагою, магазин Faynaguma.
Артем Твердохліб не рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Літні шини Roadmarch Winter X Pro 888 (155/70R13 75T), Замовлення №437187914

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація нетипова для нашої мережі магазинів. У період сезонного попиту, із віддаленим складом дещо ускладнена комунікація, тому дійсно мало місце затримка відправки товару, у зв'язку з чим працівники не могли зорієнтувати Вас щодо строків. Тим не менше, ми постійно працюємо над покращенням сервісу, провели роз'яснювальну бесіду з нашим персоналом і сподіваємось, що ми уникнемо подібних ситуацій у майбутньому. З повагою, магазин Faynaguma.
позвонив відмінив сказали добре, вислухавши що сказав чому відміна бо так ніхто не перезвонив нічого не відправив сказали взагаліто звонили , на запитання коли саме просто кинули трубку .....чим підкріпили негативне враження ..... не раджу взагалі ......давно не зустрічав такого жахливого відношення по телефону ..... керівницву вартувалоб побільше слідкувати за якістю обсуловування
21 листопада 2023 Відповісти
Alexandr Perviy рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Літні шини Kleber Krisalp HP3 (205/55R16 91H), Замовлення №437168132

Ціна на гуму найнижча яку я знайшов,було вказано що самовивіз по Дніпру,але як виявилось їхали вони із Львова,та за доставку потрібно було доплатити ще 250 грн,порахувавши різницю в ціні,від інших магазинів,вирішив брати тут.В цілому все сподобалось.
Дякуємо за відмінний відгук! )
Vitaliy Kondratov не рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Хотів купити: намагався купити зимову гуму....

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Намагався замовити шини... Самовивіз виявляється не безкоштовний, і який тоді сенс від нього якщо платити і за доставку і за самовивіз... на пояснення просто кидають трубку. Дуже не раджу....
Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»
Aleksey Dmitriev не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Хотів купити: Літні шини Goodyear Ultra Grip Ice Plus (185/60R15 88T)

Написано самовивіз з Харкова но їх нема, чекати з Київа + ціна за доставку
Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок! Не всі позиції з представлених на сайті, зберігаються на власному складі. Доставка/переміщення з інших міст відбувається за допомогою сторонньої транспортної компанії (Делівері або НП). Шкода, що шин Вашого розміру не виявилося на нашому складі та це спонукало Вас залишили низьку оцінку. З повагою, магазин Faynaguma.
Олександр Кириченко рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Літні шини Uniroyal WinterExpert (195/65R15 91T), Замовлення №#436851763

Купую шини в магазині Faynaguma вже вдруге. Ціна відповідна з вказаною на сайті, одна із нижчих в мережі. Гума прийшла швидко і відповідна всім критеріям, обговореним із консультантом. На автомобіль поки що не ставив, так як ще трохи рано перевзуватися на зимову. Тому згодом додам відгук, як збалансувалася, як себе поводить взимку.
Михаил Лисовский рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Zimova shina PIRELLI Winter SottoZero Serie 3 205/60R16 92H, Замовлення №Zakaz #436718599

При оплаті замовлення зробив (як з'ясувалося потім) помилку в реквізитах. Платіж не проходив. Виникла неприємна ситуація. Жодних претензій до магазину. Чемно, ввічливо з порозумінням до ситуації що склалася. Допомогли знайти помилку, зачекали поки банк повернув мені кошти, я знов оплатив товар і в той же день відправили. Дякую працівникам магазину і ще раз приношу свої вибачення за свої дії.
Відповідь представника «Faynaguma.com.ua»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок та високу оцінку нашої роботи. Ваші відгуки надихають нас надавати ще більш якісний сервіс.)