Александр не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 квітня 2024

Хотів купити: Edifier R1280DBs

Замовляв данну акустику, були деякі складнощі з доставкою. але магазин вирішів питання з поверненням.дякую за опертивність. можна співпрацювати в подальшому.
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за зворотній зв'язок. Ще раз просимо вибачення за складену ситуацію. На жаль, справді, через збій інформації про складські залишки, виникла ситуація з відсутністю цієї моделі на складі. Команда уже виправила усі недоліки та помилку з наявністю. Впевнені, що це не повториться, адже це досить рідкісний випадок. Так, як товар потрібно отримати терміново, ми з Вами вирішили питання та сподіваємось, що це не залишить негативного враження. Очікуємо нових замовлень, обов'язково отримаєте лише позитивні емоції від співпраці. Щиро Ваш - TomDom!
Юлия Чуйко-Каруна рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix Premium (1.512-090.0), Замовлення №284321306

Рекомендую інтернет магазин. Зв'язалися та відправили швидко. Товар якісний. Дякую
Відповідь представника «Tomdom»
Юліє, дякуємо за відгук. Раді, що Вам все сподобалось. Ми завжди робимо усе можливе, щоб задовольнити потреби клієнтів. З нетерпінням чекаємо нових замовлень.
vitaliy voytenko не рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: БФП HP LaserJet M140WE (7MD72E), Замовлення №96/24

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, фіскальний чек

Придбаний принтер надрукував 7 сторінок і заблокувався, офіційний сервіс сказав шо принтер заблокований тому що цей принтер не ліцензований в Україні
Відповідь представника «Tomdom»
Віталію, нам прикро бачити такий коментар від Вас, впевнені що проблема може бути зовсім не в цьому. Ми досі чекаємо від Вас інформацію, адже як і повідомляли, товар потрібно передати на сервісну експертизу, щоб у випадку несправності її усунути. Ці БФП ми продаємо уже достатньо довгий час, щоб бути впевненими в їх відповідності. Проблем із ними не виникало, тому дана ситуація нас здивувала. Просимо Вас звернутись до менеджерів магазину для подальшого вирішення питання. Ваш - TomDom!
Lestat рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer AX72 Pro, Замовлення №1750

Проконсультували та відправили вчасно, дякую
Відповідь представника «Tomdom»
Щиро дякуємо за покупку в нашому магазині! Будемо завжди раді Вашим новим замовленням, звертайтесь!
Андрій Яворський не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 березня 2024

Купив: AOC AGON 24G2SPU/BK, Замовлення №218 771

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

відправили битий монітор, на коробці і моніторі не збігаються серійні номера.
Відповідь представника «Tomdom»
Андрію, не можемо погодитись з відгуком. Дійсно, товар прибув до Вас пошкоджений, але це не вина магазину, адже ми не можемо відповідати за транспортування товару перевізником. ми відправляємо лише справні монітори, які перевіряються перед відправленням. Незважаючи на те, що товар Ви отримали не перевіривши його, ми зробили заміну на новий, хоч згідно законодавству, відповідальність за товар після його отримання лягає повністю на отримувача. Документація уся була присутня і, все ж, зараз ви користуєтесь справним та якісним монітором. Ми розуміємо, що у Вас є певні негативні враження, але ми зробили усе можливе, щоб Ви не залишились невзадоволеним. Репутація для нас - важливий показник, тому ми завжди працюємо над тим, щоб наші покупці залишались виключно з позитивними враженнями від співпраці. В будь-якому випадку, очікуємо Ваших замовлень. Впевнені, що виконаємо замовлення на відмінно.
Представник магазину «Tomdom»
Доброго дня, Андрій! Спасибі за оперативне повідомлення про проблему. Приносимо щирі вибачення! Ми здивовані не менше, оскільки не очікували подібних ситуацій в роботі з постачальником. Ми очікуємо від Вас даний монітор на повернення і оперативно відправимо Вам новий, ретельно його перед тим оглянувши. Дякуємо за можливість виправити помилку та виконати Ваше замовлення!
21 березня 2024 Відповісти
Ringo рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Elgato Game Capture HD60 X, Замовлення №№674

Все сподобалось, швидко, якісно, ціна супер
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте! Ми щиро вдячні за приділений час та залишений відгук! Нам важливо, аби покупці залишалися задоволені співпрацею з нами! З повагою, Том Дом.
Maksym рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Материнська плата ASRock B650E PG Riptide WiFi, Замовлення №206070

Замовляв собі материнську плату ASRock B650E, тому що ціна була привабливішою ніж у інших Інтернет-магазинах. Оплатив повну суму, менеджер прийняв замовлення та одразу відправив у обробку. З заявлених 7 днів отримав зі складу замовлення через 4. Задоволений співпрацею.
Відповідь представника «Tomdom»
Максиме, ми дякуємо Вам за таку оцінку нашої роботи! Ми завжди працюємо над вдосконаленням нашої роботи, тому раді отримувати саме такі коментарі покупців! Звертайтеся до нас ще! З повагою інтернет – магазин TomDom!
Sahar5213 рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Шредер, Замовлення №274526418

Чудовий магазин. З радістю купуватиму тут ще.
Відповідь представника «Tomdom»
Ми щиро вдячні Вам за відгук! Позитивний зворотній зв’язок завжди приємний та додає ще більше наснаги працювати! Завжди будемо раді Вам знову! Звертайтеся!
odin75117 рекомендує цей магазин
27 січня 2024

Купив: Dremel 3000-1/25 EZ (F0133000JS), Гравер Dremel 3000-1/25 EZ (F0133000JS), Замовлення №343

Гарний магазин. Без пафосу
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо Вам, що знайшли час та залишили відгук про співпрацю з нами! Нехай товар служить Вам якнайдовше! З повагою, інтернет-магазин Tomdom.
alex77anna рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Монітор Philips 25M2N5200P/00, Замовлення №207394

Щиро дякую, монітором задоволені, доставили за 5 робочих днів, ціна як на сайті. Скинув передоплату 1тис. Залишок заплатив при отриманні. Співпрацею з магазином задоволений. Рекомендую.
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо Вам за залишену оцінку! Нехай товар слугує Вам як найдовше! З повагою інтернет – магазин Tomdom.