Dimand не рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Хотів купити: Акустична колонка Klipsch R-51PM Black

Пишут цену якобы за 1 колонку, но это комплект, их нельзя купить раздельно. Опыта взаимодействия с магазином нет, пока нейтральный комент.
Відповідь представника «Tomdom»
Приносимо вибачення за цю помилку на сайті, вона вже виправлена і тепер кількість та ціна відображається коректно. Будемо раді Вашому замовленню в нашому магазині!
Анастасія Акімова рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HyperX Cloud Alpha (HX-HSCA-RD/4P5L1AM), Замовлення №274520813

Рекомендую магазин. Менеджери віччливі та якісний товар
Відповідь представника «Tomdom»
Анастасіє, спасибі за залишений відгук! Стараємось працювати тільки краще! З повагою інтернет – магазин Tomdom.
Павло Чамата рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Вафельниця Breville DuraCeramic VST072, Замовлення №270429594

Чудове обслуговування і якісний товар. Рекомендую!
Відповідь представника «Tomdom»
Павло, ми щиро вдячні Вам за позитивну оцінку роботи магазину. Звертайтесь до нас в майбутньому!
Олена Галийчук рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Електрочайник GRAEF WK 401, Замовлення №269670013

Магазин рекомендую Все супер
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо щиро, Олено! Звертайтесь до нас в майбутньому за новими покупками!
Марта Богданівна не рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Вафельниця Zelmer ZSM7900 3 в 1, Замовлення №196127

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Обслуговування жахливе,вафельниця не працювала при першому використовуванні.З проблемами вдалося повернути покупку, хоча не пройшло 14 днів після отримання.На правдиву експертну оцінку не розраховую,шкодую,що не звернулась у незалежний сервісний центр,а відправила за свої кошти майстру що працює з цим магазином.Не рекомендую здійснювати покупки в Tomdom.Даремно витрачені кошти та нерви.
Відповідь представника «Tomdom»
Доброго дня! Будь ласка, вкажіть номер замовлення, ми проаналізуємо ситуацію.
Номер замовлення 196127
9 січня 2024 Відповісти
До речі,про ремонт терморегулятора в гарантійному талоні після ремонту не було зазначено.
9 січня 2024 Відповісти
Представник магазину «Tomdom»
Доброго дня! Ми проаналізували ситуацію щодо Вашого замовлення. У Вас були скарги на роботу товару, але так як він був у використанні - попри Ваші вимоги повернути товар протягом 14 робочих днів, це було неможливо. Тільки новий товар підлягає поверненню протягом 14 робочих днів. У вашій ситуації товар підлягав сервісному обслуговуванню. Ми виконали перед Вами гарантійні зобов'язання. Нехай слугує довго і на користь!
16 січня 2024 Відповісти
Ярослав Франчук рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Миючий пилосос Karcher SE 5.100 (1.081-200.0), Замовлення №265839096

Не вперше тут замовляю і всім раджу!
Відповідь представника «Tomdom»
Ярослав, в черговий раз спасибі за хороший відгук та рекомендацію!
Роксолана Клос рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Морозивниця автоматична Camry CR 4481, Замовлення №265647230

Сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, фіскальний чек

Товаром задоволена
Відповідь представника «Tomdom»
Спасибі за зворотній зв'язок, Роксолано! Бажаємо тільки успішних покупок в інтернеті! Будемо Вам раді завжди!
Max Roky не рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C310, Замовлення №263529274

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Нестор Літописець рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Пральна машина напівавтомат Camry CR 8052, Замовлення №264614243

Дуже гарне обслуговування, якість товару топ Приємно здивований цінами та задоволений роботою менеджерів. Буду замовляти ще)
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за покупку та гарну оцінку роботи магазину! Звертайтесь до нас в майбутньому!
CarloKyiv2 рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Електрична плита MPM MPM-53-KEC-30, Замовлення №262808089

Все пройшло добре. Купляв електричну плиту MPM 53-KEC-30. Переслали без затримки. Покупка пройшла вдало, дякую.
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за покупку та гарну оцінку роботи магазину! Це має для нас велике значення! Звертайтесь до нас в майбутньому!