Александр не рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Creative Sound Blaster X4, Звукова карта зовнішня Creative Sound Blaster X4 (70SB181500000), Замовлення №262809046

Надіслали Б/В виріб (перепакований), обміняти або повернути товар відмовились аргументуючи це що він Б/В.
Відповідь представника «Tomdom»
Олександр, ми відмовили у поверненні товару по причині, бо маємо впевненість, що даний товар не бувший у вжитку та не вітринний варіант. Ми не продаємо таких товарів. Ви мали змогу оглянути та перевірити товар повністю та у разі виявлення будь-яких недоліків - написати від нього відмову. Ми зі свого боку зробили б вам заміну або повернули кошти. У будь-якому разі ми Вас не звинувачуємо, але згідно до пункту 6.10 умов надання послуг компанії Нова пошта "При отриманні відправлення Клієнт зобов'язаний перевірити цілісність відправлення до моменту підписання накладної. Факт підписання Клієнтом накладної без зауважень, свідчить, що у Клієнта відсутні зауваження щодо стану відправлення, воно вручене йому в належному стані." У зв'язку з тим, що після перевірки товару Ви не виявили дефектів, тим самим підтвердили, що Вас все влаштовує та отримали товар, є підстави вважати, що даний недолік виник не з вини продавця.
MANJAK11 не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Сушка Klarstein Mega Jerky DHY10MEGA45L, Замовлення №261511878

Відповідь представника «Tomdom»
Магазин визнав свою помилку у даній ситуації. Ми не могли Вам запропонувати обмін на більшу сушку, адже їх не було в наявності на той момент. Єдиний можливий варіант був у поверненні товару назад. Магазин, в свою чергу, відшкодував би Вам вартість товару та компенсував витрати Нової пошти. Ви прийняли рішення залишити сушку собі. В будь якому разі, тут дійсно виникла помилка і ми вкотре приносимо вибачення Вам!
Євген Шапаренко рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Graef wk401, Замовлення №262063831

Магазин виконав усі вимоги, так тримати
Відповідь представника «Tomdom»
Спасибі за зворотній зв'язок, Євген! Бажаємо тільки успішних покупок в інтернеті! Будемо Вам раді завжди!
Илья Ткач рекомендує цей магазин
1 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Mi Robot Vacuum S10+ White, Замовлення №20450800386821

Гарне обслуговування і ввічливі менеджери, які прискорили доставку з Польщі.
Відповідь представника «Tomdom»
Щиро дякуємо, Ілля, за зворотній зв’язок та схвальну оцінку роботи нашого магазину. Ми завжди намагаємося працювати так, аби клієнти не раз звернулися до нас. Тому очікуємо Вас знову. З повагою, інтернет-магазин TomDom.
Денис не рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4, Замовлення №№260578955

Відповідь представника «Tomdom»
Денис, нам прикро, що поставка товару затрималась і по цій причині покупка перестала бути Вам актуальною. Нам дійсно шкода втрачати Вас як покупця! Бажаємо всього найкращого!
Victor Poteraylo рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Комп\'ютерні колонки Creative T60, Замовлення №260641489

Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за Вашу оцінку, Віктор! Будемо раді співпраці в майбутньому, повертайтесь до нас за новими покупками.
Nevedimca не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 QVO 8 TB (MZ-77Q8T0BW) Детальніше: https://tomdom.com.ua/ua/p1535111834-, Замовлення №260120898

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Tomdom»
Будь ласка, вкажіть номер замовлення, щоб ми могли віднайти його у нашій робочій базі і аргументовано дати відповідь.
Представник магазину «Tomdom»
Доброго дня! Олександр, ми відправляємо товар в заводському упакуванні, яке може бути пошкодженим під час транспортування. Добре, що Ви відмовились від отримання. Приносимо вибачення за тривалий час очікування. Співпраця з Вами, як і кожним клієнтом, є важливою для нас, нам прикро, що вона Вас розчарувала.
2 листопада 2023 Відповісти
Voytyuk рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Вафельниця Breville DuraCeramic VST072, Замовлення №257917279

Задоволений на всі 100%. Менеджери привітні та підкажуть що треба. Товар якісний, задоволений придбанням. Рекомендую Буду замовляти ще!
Відповідь представника «Tomdom»
Спасибі за приємні слова в адресу нашого магазину! Ми дуже цінуємо співпрацю з Вами. До нових зустрічей!
Василина Гапонюк рекомендує цей магазин
14 жовтня 2023

Купив: Праска з парою , Праска з парою Philips DST3010/30, Замовлення №258166907

Мої найкращі рекомендації продавцю. Задоволена покупкою та обслуговуванням!
Відповідь представника «Tomdom»
Василино, щиро дякуємо за схвальну оцінку нашої роботи. Ми раді, що співпраця з нами залишила у Вас лише позитивні враження. Звертайтеся до нас у майбутньому!
Dima Sh рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 2 TB (MZ-77E2T0BW), Замовлення №475803

Не первый раз покупаю в этом магазине. Магазин для тех кто может подождать. Так как везут из Европы. У меня была проблема пришла бракованная партия. По этому пришлось ждать ещё неделю. Имейте это ввиду. Но!!! Оператор всегда был вежливый (девушка), всегда на связи, держала в курсе. Всегда отвечала. И когда пришла бракованная партия предложила возврат денег или подождать ещё неделю. До этого покупал год назад мясорубку zelmer ZMM4055B. Всем доволен, магазин рекомендую.
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, ми щиро дякуємо за приділений час та схвальну оцінку нашої роботи. Насправді, так, з Вашим замовленням була затримка у виконанні через браковану партію, але ми намагалися якнайшвидше вирішити ситуацію та відправити Вам хорошої якості товар. Ми вдячні, що Ви зрозуміли ситуацію , а також схвально оцінили роботу наших менеджерів, адже ми завжди намагаємося контролювати замовлення та бути на зв’язку з клієнтами . Ми будемо раді ще раз бачити Вас у нашому магазині. Звертайтеся!