Duckmen рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Audio-Technica ATH-M50xBT2 Black, Навушники з мікрофоном ASUS ROG Delta S Wireless (90YH03IW-B3UA00), Замовлення №248816882

Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за позитивний відгук. Нам шкода, що останні навушники вийшли з ладу без можливості ремонту. Та все ж, проблема вирішена і це головне. Ми сподіваємося, що наступна Ваша покупка в нашому магазині буде більш вдалою. Завжди будемо Вам раді!
Like не рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Духовка настільна Esperanza Napoli EKO006, Замовлення №221189304

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

доставляли 2 недели. при 2й готовке лопнуло стекло. продавец отморозился по гарантии. заказали сами стекло и поменяли. продавца не рекомендую, тк гарантии у них нет
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, під час оформлення замовлення менеджер повідомляв, що терміни відправки від 3 до 7 робочих днів, на жаль виникла затримка через складну ситуацію на кордоні. Проте, товар ми все ж таки відправили. Тріснуте скло не є гарантійним випадком. Ми не можемо нести відповідальність за те, як клієнти експлуатують товар, адже це механічне пошкодження. З повагою інтернет-магазин TomDom!
покупая в такого типа магазинах ты должен быть готов, что гарантии нету. это же очевидно.
5 вересня 2023 Відповісти
это банальный заводской брак. вы даже не удосужились помочь никоим образом. поэтому покупать у вас НЕЛЬЗЯ. вы НИКАК не способствуете в решении и помощи вопросов гарантии!!!
7 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «Tomdom»
Шановні покупці, ми надаємо гарантію майже на всі товари, які продаємо. Тим паче, на такі, як духовки чи мікрохвильовки. Однак, саме механічні пошкодження не є гарантійним випадком. За 7 років роботи, ми не зустрічали такого заводського браку, який викликає механічне пошкодження в процесі експлуатації.
19 вересня 2023 Відповісти
Vitaliy Kostenko рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Портативна колонка Sony SRS-XG300 Black (SRSXG300B.RU4), Навушники з мікрофоном Edifier NeoBuds Pro Black, Замовлення №15169045

Хочу сказати що для мене зробили те, що не зробив жоден інтернет магазин, бо до них звернувся не до перших з приводу Соні і саме чорної. Всі шість магазинів пропонували зі складу сіру, цей магазин привезли замовлення із за кордону.
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, щиро дякуємо за зворотний зв'язок! Для нас важливо чути кожного клієнта та зуміти виконати замовлення. Очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину TomDom!
Drema86 не рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Хотів купити: Бензиновий генератор Kraft&Dele ST-1000 (KD109)

Відповідь представника «Tomdom»
Вкажіть, будь ласка, номер замовлення, щоб ми могли проаналізувати та вирішити проблему.
На другому скріншоті номер присутній - 207917508. Проте проблемі вже рік, вже той генератор не потрібен, але своє ставлення до вашого магазину я вже сформував. Дякую, нічого вирішувати вже не потрібно.
21 серпня 2023 Відповісти
Представник магазину «Tomdom» відповів на коментар Drema86
Андрію, на жаль, постачальник лише через два тижня повідомив, що товар анульовано, і через проблеми на кордоні припинилася поставка товарів. Також менеджер зазначив, що відправку товару наші працівники зможуть здійснити не раніше 14-15 жовтня. Ціна не зміниться. Такий варіант Вам не підійшов, ми все чудово розуміємо. Варто зазначити, що інтернет-магазин вибачився за складені незручності. Передоплату було повернено.
28 серпня 2023 Відповісти
Александр Янко рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Електром\\\'ясорубка Bosh MFW3X18W, Замовлення №20450759580792

Відповідь представника «Tomdom»
Олександре, ми щиро дякуємо за такий позитивний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені покупкою. З радістю готові виконати наступне замовлення. Бажаємо вдалих покупок та мирного дня!
Vladimir Korobenko рекомендує цей магазин
13 серпня 2023

Купив: Siemens ET645FFN1E, Замовлення №169297

Купил товар в этом магазине уже во второй раз....в этот раз это была варочная поверхность Siemens ET645FFN1E.всем доволен и рекомендую этот магазин
Відповідь представника «Tomdom»
Володимире, щиро дякуємо за зворотний зв'язок! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин TomDom!
Вадим Пилипчук рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Колонки Samsung 9200s, Замовлення №1

Купував колонки Samsung 9200s, усе супер, швидке та якісне обслуговування, товар прийшов швидко, без жодних проблем, усім рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Tomdom»
Вадиме, ми вдячні Вам за схвальний відгук про нашу роботу! З радістю готові виконати наступне замовлення. Бажаємо приємного та якнайдовшого користування!
Валентина Воскобойник рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Кухонний комбайн Bosch MC812M865, Замовлення №20450740994363

Дуже задоволена товаром : заявлена комплектація в наявності, якісний Магазин одночасно рекомендую Уважне ставлення до клієнтів Відповідали на всі питання і постійно були на зв?язку На моє прохання пришвидшити доставку товар відправили в той же день Щиро дякую магазину Tomdom
Відповідь представника «Tomdom»
Валентино, щиро дякуємо за схвальний відгук! Робимо усе можливе, щоб клієнти залишалися задоволені після співпраці з нами. Нам було приємно співпрацювати з таким відповідальним клієнтом. З радістю готові виконати наступне замовлення. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Т.Бондаренко рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: AV-Ресивер Marantz NR1510 Black, Замовлення №243168798

Продавцу большое спасибо.AV-Ресивер Marantz NR1510 Black. Заказ №243168798. Отправка была достаточно быстрая, цена очень привлекательная и соответствовала заявленной. Упаковка надежная.
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо Вам, шановний клієнте, за схвальний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені після співпраці з нами. З радістю готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин TomDom!
Елена Водяницкая рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Вертикальный турбоциклонный пылесос MalTec (Польша), Замовлення №20450729687109

Товар був під замовлення, 3- 5 днів. Замовила у п'ятницю, відправили у вівторок прийшов у четверг. У гарному стані, як повинно бути з гарантійним талоном. Користалися поки один раз, працює добре. На цьому сайти найменша ціна за товар, чим на інших сайтах. Я задоволена . Рекомендую магазин.
Відповідь представника «Tomdom»
Олено, ми дякуємо Вам за зворотний зв'язок! Чудово, що Ви залишилися задоволені після співпраці з нами. Робимо усе можливе, щоб відправка здійснювалася якнайшвидше. Чекаємо на Ваше повернення, з повагою інтернет-магазин TomDom!