Петро Білан рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Фен-щітка BaByliss AS960E, Замовлення №1

Замовляв Фен-Щітку Babyliss as960e, як подарунок на 8 березня. Ціна якість. Відправили у день замовлення. Рекомендую даного постачальника.
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, дякуємо за схвальний відгук! Нехай товар прослужить якнайдовше. З радістю виконаємо наступне замовлення!
Khrystyna Zh. не рекомендує цей магазин
13 березня 2023

Хотів купити: Лінійно- Інтерактивний APC BX750MI-GR

Відповідь представника «Tomdom»
Добрий день! Надайте, будь ласка, деталізацію Вашого замовлення, щоб ми могли його проаналізувати та вирішити дану проблему. Дякуємо!
Яка саме деталізація цікавить? Уточніть, це питання будь ласка. І надайте, будь ласка, контактні дані відділу, що займається якістю обслуговування споживачів, для вирішення мого питання. Дякую!
14 березня 2023 Відповісти
Представник магазину «Tomdom»
Христино, напишіть, будь ласка, номер замовлення. Усі скарги та пропозиції ми приймає на пошту, адреса зазначена на сайті у розділі контаки.
14 березня 2023 Відповісти
Khrystyna Zh. відповів на коментар Tomdom
Номер замовлення - 216710615. Стан справи станом на сьогодні, 15 березня: 1. з іншого номера я додзвонилася до ТомДом. З першого разу. Тобто з номеру, на яке було здійснено моє замовлення, додзвонитися просто неможливо. 2. Оператор/менеджер, яка підняла слухавку, перевірила інформацію по моєму замовленню і переключила мене на «менеджера, який здійснював оформлення замовлення». Я заперечила щодо такої переадресації мого виклика, оскільки менеджер, який опрацьовував моє замовлення, ігнорував мене. 3. Мої опасіння справдилися: дзвінок, переадресований на «мого менеджера», так і не відбувся - я декілька хвилин чекала, поки зреагують на мій виклик. Я ще раз з іншого номера перенабрала ТомДом і, нарешті, натрапила на менеджера, який опрацьовував має замовлення. 4. На всі мої питання відповідь була одна й та сама: ми вас не ігноруємо, менеджер, який опрацьовував ваше замовлення, звільнився, розрахунок щодо списаних коштів із завдатку на транспортування не можемо надати. 5. Я зазначила, що припускаю, що зараз спілкуюся із тим самим менеджером. «Ні, він звільнений». У такому випадку, я запитала ім’я та прізвище звільненого менеджера - Сергій (і прізвище, яке я не можу зазначити в переписці згідно з правилами цього сайту). Питаю у менеджера, а ваше ім’я і прізвище? - Василь, і те саме прізвище. Співпадіння? 6. Я категорично зазначила, що вимагаю деталі руху коштів. Можна в телеграм чат, в якому ТомДом вже встиг мене заблокувати. Також я попередила, що веду запис розмови. 7. Досить швидко я отримала деталі по руху коштів. З’ясувалося, що, дійсно, ТомДом мав повернути мені 125 грн. Одночасно я зробила запит на нову пошту і отримала від них підтвердження про зазначену суму. 8. В телеграм-чаті я надала деталі, куди відправити цю суму. Вони відписали вже знайоме про повернення коштів протягом трьох днів. Чекаю, слідкую за ситуацією далі, і, сподіваюся, на цьому ми завершимо.
15 березня 2023 Відповісти
Дмитро96 рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Classic, Замовлення №231329611

Все чудово, претензій немає. Менеджер зателефонував та повідомив про терміни від 5 до 10 днів, отримав на 10 день. Товар перевірив на НП, бо на цьому наголошували. В магазині ціна була найнижча, тому думаю звернуся ще.
Відповідь представника «Tomdom»
Дякуємо за схвальний відгук! Вдячні за Вашу довіру та за те, що обрали наш інтернет-магазин і поділились досвідом. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Максим Бричук рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Сушарка для білизни, Замовлення №231334337

Дякую за ввічливе спілкування, перевірив товар на нові пошті, все працює. Пакування було якісне, усі документи були в коробці, товар відповідає опису.
Відповідь представника «Tomdom»
Максиме, вітаємо! Наша команда дякує за такий приємний відгук. До нових чудових покупок в інтернет-магазині TomDom!
Eugeniy Veselskiy рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Leifheit Linopush 400 , Замовлення №67845

Звязалися швидко, ціна найкраща, товар прийшов через два дні. Рекомендую.
Відповідь представника «Tomdom»
Щиро дякуємо, Євгене, за позитивний відгук! Чудово, що Ви залишилися задоволені після співпраці з нами. З радістю виконаємо наступне замовлення. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Mariakhas рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Шурупокрут Bosch GSR 12V-15FC, Замовлення №230757378

Товар повністю відповідає очікуванням! Магазин рекомендую. Замовляю в них не вперше)
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, ми щиро вдячні за схвальний відгук та повторну покупку! Адже у нас Ви можете придбати товар високої якості. Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин TomDom!
Анастасія1556 рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Шредер, Замовлення №2

Чудове обслуговування, дякую продавцям консультантам за пояснення та допомогу у виборі! Рекомендую !
Відповідь представника «Tomdom»
Анастасіє, ми щиро дякуємо за схвальний відгук про нашу роботу! Завжди раді надати якісну консультацію, щоб клієнти не помилися у виборі товару. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Антоніо рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Электрогриль прижимной Rommelsbacher RC 1400, Замовлення №229279667

Дякую, товар прийшов цілий, непошкодженний. Буду купувати ще.
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, щиро дякуємо за поставлену оцінку! Приємно отримувати відгуки від таких чудових клієнтів як Ви. Бажаємо мирного та спокійного дня. З повагою інтернет-магазин TomDom!
Nazar917 рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: SSD накопичувач GIGABYTE AORUS Gen4 7000s Prem 1TB (GP-AG70S1TB-P), Замовлення №229030891

Все прийшло вчасно. Рекомендую
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, щиро дякуємо за рекомендацію! З радістю виконаємо наступне замовлення. Бажаємо мирного дня!
Miklos Шелестай рекомендує цей магазин
22 лютого 2023

Купив: Миючий пилосос Karcher SE 6.100 (1.081-220.0), Замовлення №0506736560

Рекомендую
Відповідь представника «Tomdom»
Шановний клієнте, дякуємо за поставлену оцінку! Бажаємо приємних покупок в інтернет-магазині TomDom. Усього доброго!