mirosh рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Холодильник Siemens KI86NADF0, Холодильник з морозильною камерою Siemens KI86NADF0, Замовлення №5609

Сьогодні встановили кухню та розпакували замовлений холодильник. Хочу виразити магазину вдячність. Всі орієнтовні терміни та умови були виконані чітко. Продавець на зв'язку та надає моментальну відповідь на будь-яке питання. Товар запакований з заводу та не наштовхує на якісь сумніви. Приємно працювати з відповідальними людьми.
Відповідь представника «TechMart»
Дякуємо за відгук, нам дуже приємно, хай служить. Звертайтеся ще))).
Mila444 рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Монтажна пила DeWALT DWS 773, Замовлення №20450786677691

Сделала заказ пилки, и в течении 10 минут мне перезвонили.Пила прибыль,пришла в магазин, вовремя ребята включили её и показали все функции, после чего оплатила .Порадовала адекватная цена .Всем довольна. Спасибо.
KaterinaOl рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Електрочайник Bosch TWK8613P, Електрочайник Bosch TWK8613P, Замовлення №2700352998

Чайник отримала, дякую
Anna_1101 рекомендує цей магазин

Купив: Сушильна машина AEG T8DBE48S, Замовлення №59000961616419

Довго шукали сушильну машину на подарунок мамі за нормальну ціну, завдяки друзям звернули увагу на цей магазин. Ціна нас цілком влаштувала, в телефонній розмові її підтвердили і сказали, що сушилка є у наявноті. Оформили покупку, оплату, доставку і через декілька днів отримали свій пакунок на пошті. Сушильна машина нова, без пошкоджень, оригінальна упаковка, комплектація і є всі документи. Співпрацею з магазином задоволені, тому тепер також будемо його рекомендувати своїм друзям і знайомим.
Даниил Головко рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15, Замовлення №276005944

Я щаслив! Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15- те що очікував - дякую продавцеві за пораду! І мирного неба над головою!
OlgaSergeyuk рекомендує цей магазин

Купив: Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15, Замовлення №59001102629413

Купувала в цьому магазині мультипіч Tefal Easy Fry&Grill Precision EY505D15. Дуже вдячна магазину за його порядність та оперативність в роботі. Замовлений товар був відправлений мені в день замовлення, без предоплати та оплати товару повністю, як цього вимагають інші інтернет-магазини. Товар прийшов на другий день після замовлення, жодної претензій до товару і магазину в мене не було. Дякую за приємне обслуговування!
Artem0322315 рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Морозильна камера, Холодильник з морозильною камерою Amica BZ209.4, Замовлення №267217274

Зателефонував, отримав консультацію, оформив покупку. Морозильна камера очікуваної якості та заявленного на сайті функцціоналу - магазин раджу до покупок. Купував Amica BZ209.4, номер замовлення 267217274. Дякую!
Inyskaaa рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Масажний комір Beurer MG 153, Замовлення №263817948

массажний комір очікуваної якості та заявленного на саті функцціоналу - магазин раджу до покупок
Ольга 1986 рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Басейн каркасний Bestway 56670, Замовлення №267278066

Дещо була затримка по відправці,але для мене великої ролі не зіграло. Я покупкою всеодно залишилась задоволена
Yrijbar69 рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням ECOVACS DEEBOT OZMO T9 AIVI (DBX12), Замовлення №20450812860067

відправка без затримок, товар відповідає опису