Sergey Breus не рекомендує цей магазин
24 серпня 2023

Хотів купити: TouYinger Q10W plus, Мультимедійний проектор Q10W

На сайте товар висит в наличии, по факту, спасибо что хотя бы перезвонили, предложили TouYinger Q10, в котором меньше оперативной памяти, но типа такойже...
Андрей Винницкий рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Everycom YG627 (basic version), Vontar G10s Pro, Замовлення №7499

Дуже вдячний магазину за проектор. Це вже не перший мій проектор, а тому в характеристках вже розуміюсь. Однак хочу сказати, що увімкнувши цей, ми були дійсно здивовані його яскравістю та кольоропередачею. Звук дійсно шикарний, навіть не треба додаткових аудіо пристроїв. Товар відправили на наступний день. Оплачував наперед. Ще й дали знижку на аеропульт, із яким користування проектором як з приставкой так і з ноутбуком збільшує зручність. Рекомендую!
Подорожники не рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Хотів купити: XGIMI Z6x Pro, Мультимедійний проектор Z6x

Вика Карпова рекомендує цей магазин
4 грудня 2021

Купив: Tou Yinger S 1080 2/16

Igordj59 не рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Купив: Мультимедійний проектор Fengmi Mi Projector Vogue Edition (M135FCN), Замовлення №162

Купил проектор 2 месяца назад , проектор висел под потолком , перестал включаться , отправил в магазин , ждал ответа 3 недели , пока сам не набрал 5 раз, никто не перезванивал Без причин отказали в сервисе и в дальнейшем обслуживании , персонал очень неуважительно общается , не рекомендую покупать что либо в магазине led projector
Oleg Barubin не рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Купив: Мультимедійний проектор Fengmi Mi Projector Vogue Edition (M135FCN), Замовлення №Xiaomi vogue pro

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Misha Paprotsky не рекомендує цей магазин
21 вересня 2021

Хотів купити: Xiaomi Mijia led projector

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

На сайте замануха с акцией распродажа, а на самом деле нет товара в наличии. Потерял время только. Не рекомендую
Александр рекомендує цей магазин
5 червня 2021

Купив: Мультимедійний проектор H3 (XK03E)

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Заказывал на сайте, но приехал забрать лично. Ребята строят себе магазин, в котором уже большой асортимент хороших проэкторов. Включили, все показали, объяснили. Рекомендую магазин и сам проэктор. Спасибо, удачи.
Egor не рекомендує цей магазин
31 травня 2021

Купив: MiJia Smart Compact Projector

Oleksandra Zainkova рекомендує цей магазин
19 квітня 2021

Купив: Мультимедійний проектор H3 (XK03E)

Все добре організовано. Все сподобалось, окрім сайту) Дякую!