Антон Бровченко рекомендує цей магазин

Швидко зв?язалися та доставили. Офіційна гарантія на генератор. Рекомендую
Сергей рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: Снігоприбирач Hyundai S 6561

Чудовий магазин, компетентні співробітники. Замовлення отримав швидко. Снігоприбирач високої якості
Serg1351 рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: Генератор Hyundai HHY 7050

Дякую магазину за швидку доставку генератора, що в моєму випадку було дуже актуально. Замовлення отримав відповідно замовлення, гарантія заповнена. Рекомендую!
Gorge1209 рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Генератор Hyundai HY 13000LE

Зробив замовлення. Через декілька хвилин зателефонував консультант магазину. Підтвердив наявність та ціну. В цей же день і доставили. Все добре. Мені сподобалось. Рекомендую до співпраці.
Nadin60 рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Hyundai L5500 s

Висловлюю велику вдячність магазину за якість обслуговування, за допомогу у виборі і швидкій відправці. Рекомендую всім!!!
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Надія! Вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості роботи нашого магазину. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Артём Бубенчиков рекомендує цей магазин
11 травня 2022

Купив: Hyundai le 4210

Товар якісний як очікував. Обслуговування приємне, на всі питання отримав вичерпні відповіді. Рекомендую.
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Артем! Вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості роботи нашого магазину. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні
andrew1977 рекомендує цей магазин
18 січня 2022

Купив: Hyundai h 850, Замовлення №1118

Спасибо за качественное обслуживание и оперативную поставку заказа. Спасибо за скидку, как постоянному покупателю
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Клієнт! Вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості роботи нашого магазину. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Анрей Козяр рекомендує цей магазин
28 жовтня 2021

Купив: Генератор Hyundai HHY 3050FE, Замовлення №82038

Магазин супер! Рекомендую! Еще так быстро и качественно не получал свой заказ. Отдельно спасибо менеджеру Андрею за консультацию. Только порядочных Вам клиентов!
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Андрій! Вдячні Вам за приємний відгук! Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Vitys085 рекомендує цей магазин
15 червня 2021

Купив: Інверторний бензиновий генератор Hyundai DHY 6500L

Зручний сайт, хороші ціни, менеджер швидко передзвонив і чітко відповів на всі мої запитання. Генератор вислали швидко, заїхав на склад, забрав. Рекомендую
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості нашої роботи. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець завжди надавав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua
Dmitro5432468 рекомендує цей магазин
27 травня 2021

Купив: Автомобільний компресор (електричний) Hyundai HY 1645

Замовив автомобільний компресор. ВІдразу зателефонували. При моєму запиті на знижку, менеджер запропонував найнижчу ціну в інтрернеті. На наступний день компресор безкоштовно відправили накладеним платежем Новою Поштою. Через день отримав. Всі документи у наявності, товар якійсний. Всім рекомендую!
Відповідь представника «HYUNDAI.org.ua»
Шановний, Дмитро! Вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку якості роботи нашого магазину. Остерігайтеся підробок! Купуйте тільки у офіційного дилера ТМ Hyundai Power Products в Україні. При найменшому сумніві наполягайте на тому, щоб продавець надав Вам всі необхідні документи на продукцію, а також мав відповідні сертифікати, які б засвідчували, що він є офіційним представником в Україні З повагою, інтернет-магазин Hyundai.org.ua