Жан Поплавский рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Steam Deck OLED 1 TB, Замовлення №68700

Олена Захарова не рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Хотів купити: Смарт-годинник Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminum Case w. Starlight Sport Band - S/M (MR8T3)

Годинника немає у наявності
Jon Snow рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Навушники TWS AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №95087

Заказываю в этом магазине не в первый раз. Все на высшем уровне. Цены и качество товара радуют.
Oleksandr Pidmohylnyi рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Навушники TWS AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №93609

Після замовлення товару менеджер зв?язалась буквально на протязі пів години. Поспілкувались, єдине що не дуже було зрозуміло чому перевели бесіду в телеграм, через чат бот. Але все пройшло добре, замовлення підтвердили і відправили доставкою. Приємне було ще й те що запросили до магазину та ціни на асортимент. Рекомендую.
Максим Ф. не рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Ноутбук MacBook Air 13" Space Gray Late 2020 (MGN63), Замовлення №6665

Не знаю, але в мене залишилось враження не приємне. Повертатися не хочеться. Гравіювання в день покупки не змогли зробити, на наступний ранок таж сама ситуація. Приїхав ще раз. Купувати гарантію від магазину - рішення кожного, але з ціною гарантії, можна було купити у конкурентів з різним плюшками, (мій провтик). Макбук разпаковують при вас, тож в цьому плані можна не хвилюватись.
Alexandr Kretov рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Смартфон iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №35057

Купляв телефон на подарунок жінці на день народження. Роботою магазину задоволений. Швидко відправили. Електронний чек надіслали. Телефоном жінка задоволена і це тішить. Звісно це не Самсунг, але телефон не поганий.
Alexander Perevalov рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Навушники TWS AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №90153

Alexander Lee рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Навушники TWS AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №1359

Найнижча ціна на ринку на дані навушники з офіційною гарантією. Дуже швидке оформлення проплата та доставка. У неділю оформив після консультації зі співробітником і у понеділок до обіду отримав замовлення. В подарунок силіконовий чохол.
Styrman рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Blue (MLPK3), Замовлення №00000004826

Покупкою задоволений, всі спірні питання вирішились досить оперативно
ІБК Центробуд рекомендує цей магазин
14 лютого 2024