Даша Скробач рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Термос Zojirushi SJ-JS08BA, Замовлення №4312

Придбала на подарунок, отримала все точно у вказаний термін, термос якісний, та відповідає очікуванням
Taras Dx рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Ilil, Ліхтар Fenix C7, Ліхтарик ручний Fenix C7, Замовлення №4282

Замовлення відправили швидко , товар якісний .
Игорь рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Kershaw Turismo, Замовлення №196730099

Крутий ніж, дуже заспокоює нерви при відкриванні. Відношення, ціна і загальне враження дуже приємне) Дякую
Alex не рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Мультитул Leatherman REV

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

1. срок отправки заказа не соблюден (два дня пришлось звонить продавцу) 2. при оплате заказа которая включала доставку - заказ отправлен с оплатой за счет покупателя
Відповідь представника «ilil»
1. По срокам доставки обещали до Нового года, Ваш заказ был получен 31.12.2021 в обед. 2. Доставку Вам оплачивать не пришлось. 3. В предновогодние дни магазины, поставщики, склады, перевозчики, курьеры работают с особым режимом нагрузки. Могут происходить некоторые задержки. 4. Чтобы не переживать за своевременность получения подарка - заказывайте заранее. Мы стараемся обслуживать наших клиентов качественно, при этом предоставляем максимально выгодные цены! Спасибо за критику. Она помогает нам становиться лучше!
strat рекомендує цей магазин
22 серпня 2018

Купив: Рюкзак туристичний Osprey Kestrel 58 / Ash Grey, Спальний мішок-кокон Deuter Dream Lite 300 / right, cobalt-midnight (49298-1100/0), Замовлення №НФ-0000645

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Приятно покупать в магазине, где заказ принимают не боты, а люди которые понимают, что они продают. Спальник Deuter Dream Lite пришёлся в пору. Рюкзак Osprey Kestrel 58 вне всяких похвал, на фото это передать не возможно. От таких покупок получаешь удовольствие. На комплексном заказе сделали хорошие условия. Сделали мне очень хорошее настроение!!!
Rikitikitao не рекомендує цей магазин
2 листопада 2017

Хотів купити: Швейцарский нож Victorinox Huntsman Red (1.3713), Замовлення №39542045

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Almirany рекомендує цей магазин
22 травня 2017

Купив: Victorinox Sentinel One Hand Black (0.8413.M3), Швейцарський ніж Victorinox Evolution S557 (2.5223.SE), Замовлення №31972589

Заказала в этом магазине 2 ножа Victorinox, мне перезвонили, уточнили детали, на следующий день, как и договаривались, курьер мне их доставил, показал, проверил. Ножи хорошие, цена в этом магазине на них самая низкая, проблем никаких при заказе не было, так что я довольна, спасибо большое продавцу! Магазин рекомендую.
22 травня 2017

Купив: Термокружка, Замовлення №31555581

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, видача товару на складі

Все норм! Заботливые ребята.
Cyrilkidoun не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 квітня 2017

Купив: Туристичний рюкзак-кенгуру Deuter Kid Comfort Air, Замовлення №30827435

Відповідь представника «ilil»
Добрий день, Кирило. Нам прикро, що Ви залишились не задоволеним купівлею в нашому магазині. Ми завжди намагаємось, щоб всі клієнти були задоволені! Відповідаємо на ваші зауваження: 1. На рахунок медведика і захисту від сонця менеджер Вас попереджав, що їх немає в комплекті. (Доречі на офіційному сайти захист від сонця йде як опція) 2. Окремо захисту і ведмедика ні у нас ні у нашого постачальника, нажаль в наявності немає, про що ми Вас повідомили до продажу товару. 3. Доставка замовлень коштує 35 грн, про це зазначено на сайті і в телефонній розмові ми також попереджаємо про це. В окремих випадках можемо робити безкоштовну доставку. Всю інформацію про додаткові комісії вартість доставки та таке інше пишемо на сайті і уточнюємо телефоном. Клієнт сам обирає чи йому платить 35 грн за доставку чи купувати по значно вищій ціні в іншому магазині. До речі увесь товар в нашому магазині новий і з гарантією. Якщо клієнта щось не влаштовує - завжди можна відмовитись на Новій пошті чи при кур`єрскій доставці, а краще відразу телефонувать в колцентр, ми зажди лояльно вирішуємо всі питання. Ми насправді цінуємо кожного клієнта!
Дуже приємно, коли ставлення до клієнта на такому високому рівні. Після відповіді на мій коментар зі мною зв"язався представник магазину та приклав усі зусилля задля врегулювання проблемних моментів, описаних мною вище. Рекомендую.
24 квітня 2017 Відповісти
mqster рекомендує цей магазин
7 березня 2017

Купив: Рюкзак Osprey Syncro 20 Meteorite Grey 2015, Замовлення №28517034

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

уже отчаялся звонить, оставил заявку на сайте... перезвонили, доставили товар, все хорошо
Відповідь представника «ilil»
Дякуємо за відгук! Інколи оперативно не встигаємо прийняти дзвінок. Але при оформленні на сайті Ви по-перше фіксуєте ціну, а по-друге ми з Вами звязуємося якомога скоріше. Перепрошуємо за незручність, будемо намагатися ще краще.