Spirit13 не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Хотів купити: Маршрутизатор (роутер) Mikrotik CCR1016-12G

Не раджу цей магазин зовсім . вводить в оману покупців на hotline.ua та у себе на сайте виставляє що товар є в наявності а по факту його немає. Це не поодинокий випадок. На прохання виправити наявність на сайті та в хотлайні ігнорується.
chaliyandrew рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: MikroTik RouterBOARD RB4011iGS+RM, Замовлення №4117

outdoor24 не рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Хотів купити: Mikrotik hEX PoE (RB960PGS), Маршрутизатор (роутер) Mikrotik hEX PoE (RB960PGS)

Дмитро не рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Хотів купити: Точка доступу / Бездротовий міст Mikrotik Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit), Точка доступу / Бездротовий міст Mikrotik Wireless Wire (RBwAPG-60ad kit)

Вчора замовив, сьогодні відписали що нема в наявності. Зараз досі що по сайту, що по хотлайну написано що ніби він є.
13fox рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Mikrotik RB5009UG+S+IN, Замовлення №3336

У мене суто позитивний досвід. Товар був в наявності, ціна як на сайті, ще й невеличку знижку зробили, спершу запитав у чаті на сайті, далі замовив, може за пів години мені виставили рахунок. Оплатив, за години дві відправили, наступного дня отримав зі всіма документами.
Max Kolbaskin не рекомендує цей магазин
19 квітня 2022

Хотів купити: Точка доступа Mikrotik OmniTIK 5 ac (RBOmniTikG-5HacD)

Товара нет в наличии. На хотлайне висит товар и цены. Это не соответствует действительности.
Evgeniy_N_K не рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Хотів купити: Антена Wi-Fi Mikrotik mANT 15s (MTAS-5G-15D120), Замовлення №2922

На сайті і на хотлайн пише наявність, по факту вже давно немає і невідомо коли буде. І така ситуація не вперше. Як аналого пропонують вдвічі дорожчу модель.
Aleksey Grinevich рекомендує цей магазин
1 грудня 2021

Купив: UBNT UniFi Switch USW-Pro-24-POE Gen2, Замовлення №2865

Позвонили практически сразу после заказа. Был доставлен на следующий день.
Евгений Богомол рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: UBNT AC LITE

Ребята умеют договариваться и идти на встречу. Даже напрягся хороший отзыв оставить. Спасибо!
Dmitrij Litvin не рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: UniFi 6 Lite Access Point, Замовлення №2726

Сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Цена и наличие товара не соответсвуют действительности.