Georgii Kolomiitsev рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Зимова рідина склоомивача Scheiben-frostschutz Konzentrat -80°C 4л (8839), Замовлення №1100356943

Постійно купляю розхідні матеріали. Сервісом задоволений. Якістю теж.
Відповідь представника «UCAR.NET.UA»
Вітаємо, Georgii! Дякуємо за високу оцінку нашого магазину! Ми раді, що ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі
Андрій Осмолик не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Свічка розжарювання ngk 9864 cz304

На сайті ціна 692, а при замовленні менеджер озвучив більше 1000
Відповідь представника «UCAR.NET.UA»
Шановний клієнте, Дякуємо за звернення та відгук. Ми приносимо вибачення за це непорозуміння, яке виникло при Вашому замовленні. Розуміння та задоволення наших клієнтів є нашим пріоритетом, і ми приділяємо велику увагу кожному випадку. Розбіжність в вартості пов'язано з тим, що артикул запчастин іноді збігається у різних запчастин, і так як у нас асортимент більше 1 млн позицій, саме через це у нас підтянуло ціну від іншої позиції. Щоб вирішити це питання, ми готові надати Вам суттєву знижку на це замовлення, та вибачитися за всі незручності.
Михаил Никифоров рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Кільце ущільнювача Corteco 19029099B BASLDRWSimmerring, Замовлення №1100354937

Купував товар, який описав в назві, підбирав по розмірам т.я. потрібного розміру сальника не було (він тільки є під замовлення за великий цінник) передзвонили майже одразу після замовлення, сповістили про відвантаження, прийняли до уваги, мої побажання з приводу відправки та оплати. Рекомендую... П.с. кому цікаво то це майже скльник хвостовика на Вольво 940 МКПП М46 а саме сальник хвостовика, всім вдалих покупок
Nik Makarenko рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Купив: Дзеркало бічне МТЗ уніф. каб. <ДК> Дорожня Карта 80-8201050, Замовлення №1100354100

Игорь Дьяченко рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: Поліроль для ЛКП кузова Полироль-очиститель 300 мл (DW8257), Автокосметика для салону Очищувач для тканини K2 TAPIS ATOM, 770 мл, Замовлення №1100353105

Всем доволен , спасибо.
Olga Didyk рекомендує цей магазин
11 червня 2023

Купив: Шампунь з воском концентрат Doctor Wax DW8126, 300 мл, Замовлення №1100352671

Роботою та товаром задоволена на всі 100% Обов'язково буду замовляти ще!
Дмитро Миколайович рекомендує цей магазин
29 травня 2023

Купив: фільтр MFilter K133, Замовлення №1100352392

фільтр MFilter K133 Від німецького авто підійшов як рідний до німецького пилососа. один з небагатьох магазинів з розмірами фільтрів, це дуже корисно
Ruslan Marchuk рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Кондиціонер для шкіри Очиститель-кондиционер для кожи 300мл (DW5210), Замовлення №1100351224

Дуже подобається цей магазин, часто купую в ньому. Все вчасно, ціна - топ.
Yuganin не рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Хотів купити: Ключ крестовой балонный, Ключ гайковий arm-1/2

Потратили моё время. Позвонили сказав, что товар есть и будет отправлен ПО ПРЕДОПЛАТЕ. Получив предоплату быстро пришло сообщение, что товара нет. Деньги вернули, но осадочек остался. Не уверен что в будущем буду там что-то покупать - доверие штука дорогая.
Відповідь представника «UCAR.NET.UA»
На момент зв'язку з вами цей товар був на складі, але на момент зробленої вами оплати його вже купили. Після чого з вами зв'язались і повернули гроші впродовж 3 хвилин. Ще раз вибачте за незручність.
sergey shariy рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Додж джорни 2.4 комплект для т.о., Замовлення №1100350928