Al88 не рекомендує цей магазин
3 лютого 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Tecno TR210, Замовлення №6679066

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Pavel Yakovlev не рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: 4G/3G Wi-Fi роутер Xiaomi F490 Безлімітний інтернет, Замовлення №692202

Модем не тримає більше 3-х годин від батареї (заявлено 8 годин), товар в належному стані, підтримка не дає адресу на яку робити повернення, менеджер компании "ЦИФРО-РУМ" Наталья не допомогла з поверненням товару...
justplayd не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: 4G/3G Wi-Fi роутер Xiaomi F490 Безлімітний інтернет

Замовив роутер. На наступний день вирішив повернути бо батарея не тримає заявлених годин роботи. Але лайфселл видумав історію про якесь підтвердження повернення і вже 2й день (на даний момент 27.10-28.10) я просто очікую якесь підтвердження, хоча в мене є 14 днів на повернення.
Jackinets не рекомендує цей магазин
25 серпня 2022

Купив: OPPO A53 4/64GB Fancy Blue, Замовлення №480106

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Замовили смартфон за ціною, яка була на сайті - 5500 грн, він прийшов у відділення Нової Пошти за 6999 грн.
ВАШ АПОГЕЙ ИНВЕСТ не рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: 1 х 4G/3G Wi-Fi роутер ZTE MF920T Безлімітний інтернет, Замовлення №324788

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Никогда ничего не покупайте через этот интернет магазин!!!!!Товар получен 15 .02. Товар неисправен. До 21.02 тянули время! Решили - на обмен. Но отправка ЗА МОЙ СЧЕТ !!!! И что очень важно - в форме заявления надо писать НЕ ВОЗВРАТ или ОБМЕН товара ( как есть в действительности), а писать ""прошу вернуть ОШИБОЧНО ПЕРЕЧИСЛЕНЫЕ СРЕДСТВА"" ЭТО КАК ЭТО ЮРИДИЧЕСКИ ???? Я сама юрист, и для меня такая формулировка пахнет какой то оперой!
Winner717 не рекомендує цей магазин
28 січня 2020

Купив: Стартовий пакет lifecell Лайфхак, Замовлення №126322

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалось інформування про стан замовлення та доставка .
Віталій рекомендує цей магазин
8 січня 2020

Купив: Стартовий пакет lifecell eSIM, Замовлення №102504

Чудовий сервіс. Нарешті сім карта київстар переїхала з гаманця у вільний слот мого айфону :)
ДмитроUA не рекомендує цей магазин
23 листопада 2019

Купив: Навушники TWS Xiaomi AirDots Black (TWSEJ04LS), Замовлення №106324

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

doc222 не рекомендує цей магазин
24 січня 2017

Купив: Смартфон Lenovo Vibe P1m (Black)

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «shop.lifecell.ua»
Спасибо за Ваш отзыв! Приносим извинения за данный случай. Для lifecell качество сервиса и удовлетворенность клиента всегда на первом месте. Наша команда тщательно рассмотрит данную ситуацию и приложит все усилия, чтобы устранить недочеты и улучшить обслуживание, в т.ч. со стороны сервис-партнеров и подрядчиков.
13 грудня 2016

Хотів купити: Смартфон Samsung G930FD Galaxy S7 32GB Black (SM-G930FZKU)

Все прекрасно и очень удобно! Буду заказывать еще :) Нашел нужный мне девайс (куча топовых а наличии), быстро перезвонили, доставили в нужное время.