Євген Гриф не рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор FOGO F2001iS

Думав взяти товар ... зайшов на сайт зі сторінки хотлайна, та був неприємно здивований.
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Електропила Kraissmann 3502 AKS-BL 20UL, Замовлення №1011672

Доброго часу доби всім, замовлення пройшло без проблем, потім по прибуттю товару виявився дефект пильної шини, але майже одразу погодилися замінити на ще кращу зі знижкою, тому претензій немає, магазин рекомендую, в майбутньому буду ще щось замовляти)
Nik La рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Дискова пила Metabo KS 66 FS, Замовлення №1011445

жак жак рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: Дисковая пила Edon OAF21-CSL (1018086), Замовлення №1008147

сделал заказ в пятницу, позвонили, у меня был вопрос по комплектации. сказали узнают перезвонят. во вторник увидел, что мой заказ отменен. написал на сайте, перезвонили, извинились, сославшись на сбой системы, выслали фото распакованной коробки(комплект). отправку получил на следующий день. рекомендую, вежливое, грамотное отношение акция - отправка новой почтой бесплатная самая низкая стоимость на сайте была
Михайло рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Шуруповёрт аккумуляторный DWT ABS-14,4 L-2 BMC, Замовлення №1008182

Сподобалося: оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Все как и было написано в предыдущих отзывах. Сообщили мне что вышлют товар в течении двух дней. Выслали номера банковских карточек для предварительной оплаты. Я почитав отзывы - все же побоялся оплачивать заранее, остался на наложенном платеже. Через некоторое время перезвонили сообщили что товара нет. ))) Хорошо что не оплатил. Один большой плюс - сообщают сразу. Оплачивать на перед не рекомендую
nolsorok не рекомендує цей магазин
16 листопада 2021

Хотів купити: радиатор, Замовлення №1007951

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Miklebilod не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2021

Купив: Зварювальний напівавтомат інверторний EDON MIG-280

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Кол центр не компетентность 95% Срок отправки не соответствует заявленному.
Валентин Пашкин не рекомендує цей магазин
6 вересня 2021

Купив: Mortar twin mixers., Замовлення №632890

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Замовив три пари насадок по передоплати,прийшло тільки дві.
Дмитрий не рекомендує цей магазин
30 травня 2021

Купив: Полірувальна машина Авангард УПМ-180/1650, Замовлення №1004597

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, сервісна підтримка

От момента заказа до отправки прошло 3 или 4 дня, при попытке уточнить характеристики обещают перезвонить но не перезванивают, в описании товара ошибка. За долгое ожидания обещали в подарок защитные очки которые так и не отправили. Отзывы под товаром удаляют если есть что-то что им не нравится.
Сергій не рекомендує цей магазин
28 травня 2021

Купив: Кухонна машина First FA-5259-6, Замовлення №1004602