Иван Коноваленко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 лютого 2024

Купив: Stronger With You Intensely Парфюмированная вода 100 мл, Замовлення №429

Купував парфумуровану воду в сліпу, перший раз тому і не знав як виглядає оригінал. Забрав, і тільки коли с друзями пішли ..., подивилися як пахне оригінал і виглядає флакон, і зрозумі що вони продали мені не оригінал…
Александр Белов не рекомендує цей магазин
20 листопада 2021

Хотів купити: Accu-Chek Active

Ошибка на сайте, потеряете время.
Відповідь представника «sova.market»
Доброго дня, дякуємо за приділений час, та увагу до помилки, технічні питання виправлені,(спробуйте перезавантажити сторінку хотлайн) вибачте за незручності!
Валентина Гречкосей рекомендує цей магазин
11 листопада 2021

Купив: Тест полоски име дс идіа, Замовлення №0505035384159

Доставка быстрая,цена доступная, продавец вежливый буду покупать в этом магазине сова.маркет.
Glebov Aleksandr рекомендує цей магазин
9 травня 2021

Купив: Глюкометр Performa

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

ПРОСМАТРИВАЛ ТОВАР НА САЙТЕ Hotline выбрал этот новый магазин .цены на товар одни из лучших. позвонили уточнили заказ и выслали. товар качественный, плюс тетрадка замеров на шару, это приятно, рискнул и не ошибся ,рекомендую магазин к покупкам
Дякуємо, що довіряєте!
Oleksandr рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Купив: Тест-смужки Active 50 шт

Замовлення пройшло без проблем, тест-смужки для глюкометра були по найнижчій ціні. Відправили оперативно. Так тримати!
Дякуємо за довіру! Міцного здоров'я Вам
Radist рекомендує цей магазин
28 січня 2020

Купив: Тест-полоски Акку-Чек Актив для глюкометра 50 штук, Замовлення №0684140519

В очередной раз меня известили СМС-кой об акционной цене на тест-полоски для глюкометра из этого суперпозитивного интернет-магазина... И это уже который раз проявляется настоящая неподдельная забота о диабетиках... От заказа и до получения товара всё прошло просто и эффектно! Продавец - Золушка, обслуживает быстро и при этом успевает грамотно проконсультировать новичков. Большущее Спасибо этой сплоченной и эффективной команде! Так держать, Лидеры!
Відповідь представника «sova.market»
Ми дуже вдячні Вам за відгук! І щиро радіємо, що приносимо Вам користь!!
bfp рекомендує цей магазин
19 березня 2019

Купив: Тест-смужки Accu-Chek Active

Повідомили номер накладної Нової пошти через 2 хв після замовлення! Отак треба працювать!)
Дякуємо!) Завжди раді!
Katia1202 рекомендує цей магазин
31 січня 2019

Купив: Глюкометр On-Call Plus

Замовила глюкометр і тест-смужки. Одразу передзвонили та уточнили деталі. Доставка була здійснена наступного дня у домовлений час. Взагалі ціни і асортимент дуже приємні і вигідні, тому без вагань рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «sova.market»
Ми вдячні вам за довіру!
4 січня 2019

Купив: Глюкометр Performa

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Оперативно среагировали на заказ, товар бул на складе, очень доброжелательное и добросовестное отношение к клиентам. Рекомендую!
Відповідь представника «sova.market»
Дякуємо за відгук! Завжди Вам раді!
Artuha рекомендує цей магазин
4 травня 2018

Купив: A&D Medical UA-1100

С утра заказал тонометр, на следующий день сразу привезли, всем доволен, особенно девушкой курьером :)