Aleksandr рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №389045

Не можу не поділитися позитивним враженням від цього магазину! Великий вибір техніки, привітний персонал і якісне обслуговування. Я в захваті! Рекомендую кожному
Олексій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Выпрямитель для волос Dyson Airstrait HT01 Nickel/Copper (408202-01), Замовлення №389092

Обратился сюда по рекомендации и не пожалел!Быстро связались,подобрали и доставили,доволен.Спасибо!
Милана рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 64GB Blue (MM9E3), Замовлення №389094

Завжди задоволені своїми покупками у цьому магазині! Продавці проявляють індивідуальний підхід до кожного клієнта і знаходять оптимальні рішення
Леся Кондратевич рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Очищувач повітря Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04 (379491-01), Замовлення №389098

Кожен візит до цього магазину – це задоволення. Широкий вибір товарів, приємні ціни і допомога персоналу роблять покупки дійсно приємними.
Володимир Слободянюк рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Classic with RC Remote (CP.MA.00000554.01), Замовлення №389294

Професійний персонал і великий вибір товарів роблять цей магазин моїм улюбленим місцем для покупок. Я завжди знаходжу все, що мені потрібно, тут.
Доброго дня, дякуємо за відгук, будемо чекати Вас знову!)
Цап Сергій не рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Хотів купити: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA507NU Mecha Gray (FA507NU-LP031)

Відповідь представника «STOREinUA»
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук. Завжди актуальну інформацію по наявності та ціні товару можна уточнити у нашому call-центрі.
Евгений Шевченк рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S24+ 12/256GB Onyx Black (SM-S926BZKD), Замовлення №389315

З кожним візитом у цей магазин залишаюсь дуже задоволений. Консультанти професійні та знаються на своїй роботі, завжди відповідають на всі запитання та знаходять час для кожного клієнта. Великий вибір і чудові ціни!
Владимир Рой рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Silver Late 2023 (MRX63), Замовлення №389318

Вражений вашою ефективністю та якістю обслуговування. Дякую за швидку доставку і чудовий товар.
Димон рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Apple iPhone 11 Pro Max 64GB Space Gray бу, Замовлення №389375

Заряд тримає чудово, камера супер. Консультанти вічливі та проконсультували по всім питанням.
Иванов Алексей рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №389415

Прекрасний магазин з прекрасним обслуговуванням! Дякую за швидку і якісну доставку