Пугач Вадим рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження EZVIZ H8c 2K+ CS-H8C 4Мп, 4 мм, Замовлення №1-18490

Сервіс дуже оперативний. Молодці. Продавець дбає про свою репутацію та працює на совість. Рекомендую.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня! Вдячні за відгук та високу оцінку нашої роботи. Бажаємо приємного користування. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Мазур Богдан рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Монокуляр нічного бачення AGM PVS-14 NL1 (11P14122483011), Замовлення №1-18305

Вперше замовив товар в цьому магазині. Відправка швидка, обслуговування чудове, добре розуміються на товарі, який продають (зараз з цим проблема в інших магазинах), сам товар без дефектів, рекомендую магазин.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук. З нетерпінням очікуємо нових замовлень від Вас. Приємного користування. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Дубовик Денис рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження IMOU Cue 2 (IPC-C22EP-A), Замовлення №1-18297

Дякую працівникам, замовлення опрацьовано та доставлено вчасно, товар був в наявності. Рекомендую, в майбутньому планую продовжити співпрацю.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Вітаємо! Приємно отримати Вашу високу оцінку! Обов'язково звертайтесь ще. Вдячні Вам за відгук та замовлення. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Ponamarenko E. рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Виклична відеопанель Dahua Technology DHI-VTO2211G-WP, Замовлення №1-18256

Замовив без проблем, менеджер уточнив наявність товару і оформив замовлення максимально просто, без купи зайвих питань і спам-пропозицій, забрав в обумовлений термін. Дякую.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня! Задоволений Клієнт є найвищою оцінкою нашої роботи. Вдячні за відгук з детальним позитивним описом. Завжди раді Вашим новим замовленням. Бажаємо приємного користування. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Андрей Майко рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Тепловизионный монокуляр NVECTECH PATRIOT L25, Замовлення №1-18239

Купив необхідний мені монокуляр нічного бачення за найкращою ціною на ринку, приємна консультація в даному магазині. Рекомендую цього продавця до співпраці.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук, дуже приємно. Приємного та ефективного користування, очікуємо нових замовлень. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Яглов Никита рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження Dahua Technology DH-IPC-HFW2449S-S-IL-BE (2.8 мм), Замовлення №1-18062

Покупка успішна, допомогли із вибором і швидко. Успіхів цьому продавцю! Рекомендую всім!
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно отримати подяку за нашу роботу. Гарного настрою та приємного користування. Звертайтесь, будь ласка ще, якщо щось знадобиться. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Крылов Николай рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження IMOU IPC-K42P, Замовлення №1-18088

Магазин класний, працюють професіонали. Після того як я замовив, подзвонили та уточнили по замовленню. Відправили буквально на наступний день. Рекомендую!
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та оцінку нашої роботи. Бажаємо приємного користування. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Бардаков Сергей рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження Reolink E1 Outdoor PoE, Замовлення №17881

Замовляв камеру, відправили в строк, чек та гарантію покласти не забули, запаковано все було якісно. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування та очікуємо нових замовлень від Вас. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Levand Dima рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Монокуляр нічного бачення AGM Adder TS35-384, Замовлення №17860

Менеджер працює дуже чітко. Потішила швидка доставка в обіцяний термін. Рекомендую до співпраці!
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня! Вдячні за Ваш відгук, дуже приємно отримати подяку за нашу роботу. Бажаємо приємного користування. Звертайтесь, будь ласка ще, якщо щось знадобиться. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA
Константин Д. рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження IMOU Cruiser 2 (IPC-GS7EP-5M0WE), Замовлення №1-7796

Замовлення оформили швидко, ціна влаштувала. Питань до доставки немає, все прийшло швидко. З камерою проблем теж немає. Консультант завжди був на зв'язку. Дуже гарний магазин, рекомендую!
Відповідь представника «NADZOR.UA»
Доброго дня! Приємно отримати Ваш позитивний відгук! Обов'язково звертайтесь ще. Вдячні Вам за відгук та замовлення. З повагою, Колектив компанії NADZOR.UA