gradics vaska рекомендує цей магазин
16 січня 2022

Купив: detaik aio1500-j19

Купив 2 термінала «detaik aio1500-j19» Все супер. Менеджер передзвонив все уточнив. Магазин залишив приємні враження.
Sic рекомендує цей магазин
16 серпня 2021

Купив: НОУТБУК ACER EXTENSA EX215-31-P5VU (NX.EFTER.00U)

Отличный магазин. Самая низкая цена по Украине, наложкой отправили без проблем. Ноутбук полностью рабочий и соответствует описанию. В общем могу рекомендовать.
Alex-L рекомендує цей магазин
28 жовтня 2020

Купив: Thermos Stainless King Food Flask, Midnight Blue 710 ml (173030), Замовлення №9800

Замовив, отримав електронне підтвердження. Наступного дня перед відправкою зателефонували та уточнили всі деталі замовленної моделі. Виявилося, що цей термос завеликий для моїх потреб і я обрав модель меншого розміру на 470 ml., і не прогадав! Дякую магазину!
Elena Ivanchuk рекомендує цей магазин
28 вересня 2020

Купив: КРЕСЛО КАРПОВОЕ ELEKTROSTATYK F5R ST/P С РЕГУЛИРУЕМОЙ СПИНКОЙ,СТОЛИКОМ И ДЕРЖАТЕЛЕМ УДОЧКИ(ДО120 КГ)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Спасибо оператору, очень приятная и милая девушка, все подробно и доступно рассказала. Связались сразу после заказа. Креслом остались довольны.
Анатолій Товпига рекомендує цей магазин
24 вересня 2020

Купив: Смартфон BV9700 Pro 6/128GB Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Ціна на смартфон одна з найнижчих, які я знайшов в Україні. Відправили в той самий день. Недоліків не помітив. Телефон супер. Магазин рекомендую.
Данил Коваленко рекомендує цей магазин
21 серпня 2020

Купив: Смартфон X2 8/128GB Pearl Blue

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Самая низкая цена в сети. Хоть не было в наличии, желаемого цвета, производитель их всего предлагает 2, цена очень крутая, так что взял второй цвет. Менеджер общался вежливо и терпеливо. Я придирчивый покупатель, но мне вежливо отвечали на мои вопросы, и на несколько звонков.
11Николай рекомендує цей магазин
14 червня 2020

Купив: ЖК монитор BenQ GW2280 (9H.LH4LB.QBE)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказал 3 монитора. Сомневался в доставке хрупкого товара. Сотрудник интернет магазина Марина убедила в безопасности покупки и доставки. Все дошло и работает. Спасибо
Яр не рекомендує цей магазин
3 червня 2020

Хотів купити: Картридж Vinga Samsung MLT-D205L (V-L-SMLT-D205X)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Цена самая низкая, все класно.. но.. при заказе - перезвон только через полдня и отказ, недоступно... купил в другом магазине
odyniznas рекомендує цей магазин
21 травня 2020

Купив: Материнська плата B450M DS3H

Ціною і сервісом задоволений.
Андрій Полетавкін рекомендує цей магазин
14 квітня 2020

Купив: РК монітор ASUS TUF Gaming VG32VQ (90LM04I0-B01170)