Мазур Богдан рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Cumbia Power Espresso 20 Matic (01509), Замовлення №ТС00-004697

Покупкой и визитом в магазин очень доволен. Контакт-Центр и сотрудники магазина очень вежливы и подобрали мне кофемашинку под мои потребности. Спасибо.
Відповідь представника «WO.UA»
Богдан, вітаємо! Ми вдячні вам за цей відгук й раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. З нетерпінням будемо чекати на нові замовлення!
wellan не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 березня 2024

Хотів купити: Жорсткий диск Red Plus 4 TB (WD40EFPX)

Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Наш магазин відповідально ставиться до своїх зобов'язань та завжди намагається допомагати клієнтами з будь-яких питань. Ми вже зв'язались з вами для вирішення цього запиту й раді, що ви залишились задоволені співпрацею з нами. Будемо чекати нові замовлення!
Головин Артем рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Миючий вертикальний пилосос (1в1) HW9 PRO, Замовлення №ТС00-004688

Крутой и стильный магазин. Приветливые продавцы, хороший ассортимент товара, приятные цены.
Відповідь представника «WO.UA»
Артем, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені візитом до нашого магазину. Ми з нетерпінням будемо чекати нової зустрічі!
Lef рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Fenix 7X Pro Sapphire Solar Carbon G. DLC Tit. with Black Band (010-02778-10/11/54), Замовлення №116680

Вже не вперше купую в цьому магазині. На днях замовив годинник, оплатив через Гугл Пей прямо на сайті, наступного дня відправили і вже отримав посилку. Коробка була запечатана пломбами, все як має бути. З поверненням товару ще не стикався але так все круто. Можу рекомендувати.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за ваш відгук. Приємно знати, що покупка в нашому магазині залишила лише приємні враження. Будемо із задоволенням чекати на нові замовлення!
GerAgares рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Venu 3 Slate Stainless Steel Bezel with Black Case and Silicone Band (010-02784-01/51), Замовлення №00-008317

Просто лайк магазину за хорошу ціну і приємного продавця.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за позитивну оцінку нашого магазина. Раді, що ви залишились задоволені покупкою й нашим обслуговуванням!
Віталій Тимчук рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Рюкзак THULE Lithos 16L TLBP213 (Black), Замовлення №115847

Ціна виявилась набагато приємніша ніж у інших магазинах. Замовляв вперше, та отримав промокот на 150 грн. що дозволило зайощадити ще більше. Опрацювання замовлення та відправка відбулася швидко
Відповідь представника «WO.UA»
Віталій, добрий день! Дякуємо вам за відгук. Ми завжди намагаємось надавати товар клієнтам в найкоротші терміни та за найкращими умовами. Чекаємо на нові замовлення!
Sanya Mudrik рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Материнська плата IB250-MA4-V2, Замовлення №TC00-008002

Заказ зробив, швидко обробили та уточнив з менеджером деталі по виробу, самовивозом ідеально,чек та гарантії з печатками на руках,все працює, дякую магазину за сервіс та адекватну ціну до зустрічі за покупками ?
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми щиро вдячні вам за цей чудовий відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Дійсно, будемо чекати на нову зустріч! :)
Талаев Игорь рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Bot L20 Ultra Complete White, Замовлення №ТС00-004234

Все супер. На сайті дуже зручно оформлений вибір товарів по функціям. Також дуже легко скористатись сервісом "оплата частинами". А в магазині консультант дуже швидко допоміг зробити вибір і оформити замовлення. Все супер, дякую!
Відповідь представника «WO.UA»
Ігор, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та з нетерпінням чекаємо на нові замовлення!
Карпенко Александр рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон Pixel 8 Pro 12/128GB Bay, Замовлення №114395

Не перший раз звертаюсь в цей магазин. Все на вищому рівні ! Актуальність на сайті наявності та цін. Дуже ввічливі продавці - консультанти в магазині . Асортимент товару. Сам магазин дуже по-доброму розташований. Раджу всім !!!
Відповідь представника «WO.UA»
Олександр, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!
Корнеев Андрей рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 32 GB (2x16GB) DDR4 4000 MHz Viper Elite II Red (PVE2432G400C0K), Замовлення №114267

Замовляв у вечері і вже зранку мій товар приїхав до магазину. Приїхав, хлопці у магазині відповіли на всі мої запитання. Надіслали ел.гарантію і чек.
Відповідь представника «WO.UA»
Андрій, вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням.