Відгуки ШО | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин ШО

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
8.2 з 10
Вибрані 89 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

7.4
7.6
8.2

• 14 серпня 2022 р.

Служба підтримки дуже сподобалась! На сайті зазначено, якщо знайдете ціну нижче чим в магазині, то зробимо знижку! Так і зробили)

Відповідь представника «ШО»

Доброго дня! Ми завжди намагаємось виконувати свої зобов'язання. Раді, що ви залишились задоволені. Дякуємо вам за відгук, чекаємо на нові замовлення!

Проектор Xiaomi Mi Smart Project 2 Pro

• 12 серпня 2022 р.

Зі сторони магазину все було зроблено на найвищому рівні. Ціна та наявність товару відповідали заявленому на сайті. Запитань та зауважень до роботи магазина немає.

Відповідь представника «ШО»

Віктор, доброго дня! Ми вдячні вам за цей відгук та будемо й надалі намагатись відповідати вашим очікуванням. Користуйтесь пилотягом із задоволенням.

Пилосос Astor ZW-17059

• 12 серпня 2022 р.

Прийшло все як на картинці
Магазин рекомендую

Відповідь представника «ШО»

Володимир, доброго дня! Дякуємо вам за відгук, приємно бачити задоволених клієнтів.

Соковыжималка CECOTEC Juice&Live 3000 EasyClean

• 6 серпня 2022 р.

Вже не вперше замовляла у цьому магазині і вони відповідають всім вимогам гарного сервісу. Продукція приходить завжди якісно та завжди вправно працює.

Робот пилосос dreame w10

• 5 серпня 2022 р.

Товар в наличии. Цена соответствует. Рекомендую)

Відповідь представника «ШО»

Доброго дня! Дякуємо вам за відгук, ми раді, що ви залишились задоволені покупкою. Будемо чекати на нові замовлення!

kingston xs2000

• 2 серпня 2022 р.

Хороший магазин якщо двома словами
Плюси:
Адекватні ціни (принаймі були тоді коли я купував і на ті товари які потрібні)
Швидке відправлення
Хороше упакування

Мінуси:
1. Забули поставити чек)
Думаю ми вирішимо це питання, ще не звертався)
2. Сайт по дефолту на рашиській мові, потрібно вручну перемикати на українську.
3. Платна доставка
4. Мало функцій пошуку на вашому сайті, приходилось шукати через hotline.ua

Відповідь представника «ШО»

Доброго дня! Дякуємо вам за відгук, ми обов'язково виправимо недоліки в наступному для покращення нашого обслуговування. Будемо чекати на нові замовлення!

Процесор Intel Core i3 10100f + Системна плата MSI PRO-E

• 1 серпня 2022 р.

Моє замовлення скасували, оскільки товару нема в наявності. Але згідно сайту наявність є.

Відповідь представника «ШО»

Доброго дня! Дякуємо вам за надану інформацію. Ми вже виправили складність, яка виникла під час оформлення замовлення. Наразі наявність товару відображається коректно. Ми також зафіксували знижку за вашим номером телефону, сподіваємось на ваше розуміння.

A4Tech FG10S Blue/Black

• 31 липня 2022 р.

Связались быстро приняли заказ на видекарту msi GeForce RTX3060 gaming x 12G за 18 тыс, через 2 часа повторный звонок ваш товар подорожал уже 21 325... У меня вопрос после покупки товара покупателем на кассе в магазине вы тоже бежите и просите доплатить за товар из-за курсовой разницы? Я рекомендую менеджерам по продажам администрации и собственникам ознакомится с действующим законодательством о защите прав потребителей! Товар заказал в другом магазине за те-же 18 тыс.

Відповідь представника «ШО»

Дмитро, доброго дня! Дякуємо вам за надану інформацію. Нам дійсно прикро, що ціна на сайті під час оформлення замовлення відображалась некоректно. Наразі ми вже виправили подібну складність, щоб таких ситуацій більш не виникало. Сподіваємось на ваше розуміння.

Msi GeForce RTX 3060 gaming X 12G

• 28 липня 2022 р.

Точно, швидко, зручно - все що й очікуєш від замовлення он-лайн.
Далі тільки надіятись що товар буде працювати як слід і не треба буде звертатись по гарантію (ну але це вже питання до виробника :) )
Люди не поспішають щось писати, коли все ОК, але коли щось не то - зразу напишуть, тому лишаю цей відгук.

Відповідь представника «ШО»

Олег, дякуємо вам за відгук! Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення. :)

Зубная электрощетка Oclean F1 Dark Blue (Международная версия)

• 28 липня 2022 р.

21 липня придбав відеокарту вранці накладеним платежем. Відразу передзвонили та підтвердили замовлення. Після цього було два дні тишини, проте на третій день відеокарта прийшла до Нової Пошти за вказаною при покупці ціною. Гарантія та пломби на місці, покупкою задоволений.

Якщо чесно, за ці два дні після прочитування деяких відгуків було враження, що відеокарту не відправлять або відправлять за підвищеною ціною (курс долара виріс на 25%). Проте, ціна була коректною та все прийшло вчасно. розгорнути

Відповідь представника «ШО»

Доброго дня! Дякуємо вам за такий детальний відгук. Повідомлення з номером накладної надходить автоматично від Нової Пошти та ми обов'язково врахуємо це в подальшій роботі. Будемо чекати на нові замовлення!

Gigabyte GeForce RTX 3070 8GB GDDR6 Vision OC