Фесенко Алекс рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Quantum 100P Console White (JBLQ100PWHTBLU), Замовлення №0000-003197

Відповідь представника «WO.UA»
Доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо з нетерпінням чекати на нові замовлення!
Косенко Нина рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Team 8 GB DDR3 1600 MHz Elite (TED38G1600C1101), Замовлення №ТС00-002955

Жодних проблем і палиць під час замовлення товару не було. Компанія дуже оперативно опрацювала моє замовлення.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми щиро вдячні вам за відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
Uvarov Igor рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: CECOTEC Power Moca Spume 5000, Замовлення №ТС00-003092

Не перша покупка в магазині. Раніше брав кавоварку Cecotec і вже як рік служить без проблем. Усім задоволений.
Відповідь представника «WO.UA»
Ігор, доброго дня! Наш магазин вдячний вам за відгук. Приємно знати, що ви залишаєтесь з нами. Будемо з нетерпінням чекати нових замовлень!
Volov Ivan рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Cumbia Power Espresso 20 Matic (01509), Замовлення №ТС00-003126

Давно хотіли взяти собі кавоварку, але ніяк руки не доходили. Замовили через сайт, привезли на точку видачі того ж дня. По прибуттю в магазин - продавці відкривають при нас товар і перевіряють на цілісність і працездатність + розповідають як користуватися і доглядати. Затишно і по домашньому)
Відповідь представника «WO.UA»
Іван, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо чекати на нові замовлення!
ТитовВладимир рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: GARMIN Enduro 2 Sapphire Carbon Gray DLC Titanium with Black UltraFit Nylon Strap, Замовлення №ТС00-003268

Брал отцу на подарок. При покупке магазин упаковал в подарочную упаковку совершенно бесплатно. Сервис на высшем уровне, спасибо!
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Нам дуже приємно бачити задоволених клієнтів!
Цапенко Рита рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: OnePlus N200 4/64GB Dual Sim Blue US, Замовлення №ТС00-003413

Лучшая цена на момент покупки. Кратко говоря, то притензий не имею. Включили, настроили, проверили - все работает и на этом спасибо)
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. З нетерпінням чекаємо нових замовлень!
Фабиш Нона рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Stick Vacuum Cleaner Cord (DX700), Замовлення №0000-003270

Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за цей чудовий відгук й дуже раді, що ви залишились задоволені покупкою!
Дмитрий Цыгулев рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Conga Rockstar 1500 Ray Ergowet Animal (CCTC-08424), Замовлення №21202667

Уютный шоурумчик в центре Киева на Контрактовой. Впринципе добраться не тяжело) Очень большой ассортимент техники. Персонал магазина отзывчив и помогают определиться с выбором.
Відповідь представника «WO.UA»
Дмитро, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Дуже приємно знати, що ви залишились задоволені візитом до нас. Будемо з нетерпінням чекати нової зустрічі!
Корсун Михаил рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Жорсткий диск Elements Portable 5 TB (WDBU6Y0050BBK), Замовлення №ТС00-003654

Прекрасный сервис, быстрая доставка в магазин и без проблем можно проверить товар перед покупкой.
Відповідь представника «WO.UA»
Михайло, вітаємо! Ми вдячні вам за відгук й із задоволенням будемо чекати на нові замовлення!
Гармаш Валера рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Видеокарта MSI GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 Ventus 2X Black OC (GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G O, Замовлення №111705

Заказывал через сайт. Сотрудник по телефону без лишних проблем и вопросов помог выбрать подходящую мне видеокарту (под мою сборку). Общая картинка про магазин очень даже положительная!
Відповідь представника «WO.UA»
Валерій, вітаємо! Дякуємо вам за цей приємний відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та консультацією!