Гармаш Валера рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Видеокарта MSI GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 Ventus 2X Black OC (GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G O, Замовлення №111705

Заказывал через сайт. Сотрудник по телефону без лишних проблем и вопросов помог выбрать подходящую мне видеокарту (под мою сборку). Общая картинка про магазин очень даже положительная!
Відповідь представника «WO.UA»
Валерій, вітаємо! Дякуємо вам за цей приємний відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням та консультацією!
Саша Казаков рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston FURY Renegade 2 TB (SFYRD/2000G), Замовлення №№112403

Все супер, дякую)
Відповідь представника «WO.UA»
Олександр, доброго дня! Дякуємо й ми вам за цей відгук та рекомендації. Будемо із задоволенням чекати на нові замовлення!
Ласкова Варвара рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Жорсткий диск WD Black D10 Game Drive for Xbox 12 TB (WDBA5E0120HBK-EESN), Замовлення №ТС00-003975

Швидка доставка до точки видачі, гарна консультація. Є парк-місце, а це дуже круто.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за такий чудовий відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені візитом до нашого магазину. З нетерпінням чекаємо нової зустрічі!
Виталий Вяткин рекомендує цей магазин

Купив: Навушники з мікрофоном QCY H3 ANC White, Замовлення №112286

Перед заказом связался с оператором, обсудил условия доставки и оплаты, после этого оформил, оплатил через Приват 24, доставка через почтомат Новой почтой. Отправили в срок, упаковка посылки добротная, коробка с наушниками без повреждений, в заводской плёнке. Чек и гарантия пришли в электронном виде. Наушники соответствуют описанию. Работой магазина доволен.
Відповідь представника «WO.UA»
Віталій, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що покупка в нашому магазині залишила для вас лише приємні емоції. Будемо чекати на нову можливість для співпраці!
Max Kolbaskin рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar Titanium w. Fog Gray/Ember O. Band (010-02778-14/15/64), Замовлення №112406

Заказал часы, доставка курьером НП. Был ряд вопросов, всё решил через поддержку.
Відповідь представника «WO.UA»
Максим, вітаємо! Дякуємо вам за відгук та розуміння. Ми раді, що ви залишились задоволені співпрацею з нашим магазином. Будемо чекати на нові замовлення!
Silent Bob рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Мережевий фільтр-подовжувач Prologix PR-SC5614W, Замовлення №105708

Все пройшло добре, нормальне пакування, оплата онлайн, швидко відправили ,електронний фіскальний чек.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за цей відгук й нам приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо чекати на нові замовлення!
Aleks K рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Кофеварка Delonghi EC 685.R, Замовлення №111502

Покупал кофемашину Delonghi 685. Еще на новой почте заметил не ладное, т.к. коробка была обмотана скотчем и видно, что открывалась. Времени проверять машину не было, т.к. это был подарок под ёлку. В итоге после тестового запуска водп протекает выше рожка. Это говорит об одном - износ или брак уплотнителей. Связался с сервисом, отправил кофемашину. Через 10 дней вернули деньги. В целом, в плане сервиса всё хорошо в магазине, а вот то, что попался такой некачественный товар, немного обидно )
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Нам дуже прикро, що вам надійшов неякісний товар та ми раді, що змогли вам допомогти у цьому питанні. Ми обов'язково врахуємо цю ситуацію для покращення нашого обслуговування та якості продукції. Будемо чекати на нові замовлення!
Sergey Andrienko рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: SSD накопитель 2TB Team MP44L M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D SLC (TM8FPK002T0C101), Замовлення №№ 112009

Вперше купував у цьому магазині, перше, що привернуло увагу, звісно, це ціна - вона була дешевшою, ніж у конкурентів. Взагалі все сподобалося, доставка на наступний день.Також вперше стикаюся з електронним чеком, його відправили мені на наступний день. Бажаю успіхів у розвитку магазину!
Відповідь представника «WO.UA»
Сергій, доброго дня! Ми дуже вдячні вам за такі приємні побажання. Раді, що покупка в нашому магазині залишила лише позитивні емоції. Будемо із задоволенням чекати нову можливість для співпраці!
Тарас Лазурко рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Мультипіч Deerma KZ120 7,5L, Замовлення №110055

Ціна найкраща на ринку один мінус що кур'єром не міг вказати свою вулицю в населеному пункті але питання вирішилось коментарем для нової пошти, ще б трішки це покращити було б ще краще)
Відповідь представника «WO.UA»
Тарас, вітаємо! Дякуємо вам за цей приємний відгук. Ми обов'язково врахуємо ваше зауваження для покращення нашої роботи. Будемо чекати на нові замовлення!
Nick D рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Повітряне охолодження Deepcool AK620 WH (R-AK620-WHNNMT-G-1), Замовлення №112062

Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за такий чудовий відгук та зворотний зв'язок. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою. Зауважимо, що наразі гарантійний талон й квитанція надходять в електронному вигляді після отримання. Ми також з радістю вам допоможемо та за необхідності можемо додатково відправити документацію. Будемо чекати на нові замовлення!