Яшин Савелий рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Кофемолка CECOTEC SteelMill 2000 Adjust, Замовлення №ЕК00-037710

Замовлення приїхало до магазину дуже швидко. Також сподобався великий асортимент і сервіс. Покупкою задоволені, дякую!
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що покупка в нашому магазині залишила лише приємні емоції. Будемо чекати на нову зустріч!
Навагин Иван рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune 660NC Rose (JBLT660NCPIK), Замовлення №259680411

Найнижчий прайс на ці вуха) Також дають офіційну гарантію. Покупкою задоволені.
Відповідь представника «WO.UA»
Іван, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Будемо чекати на нові замовлення!
Ольга Иванова рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Lenovo Tab P11 (2nd Gen) TB350XU 6/128GB 4G Storm Grey + Pen (ZABG0245UA), Замовлення №107431

Замовлення відправили в обумовлений термін. Гарно запакували відправлення, але погано те що, не дають друкований/електронний чек. В картці товару зазначено що пристрій підтримує Wi-Fi 6 (AX), але це не так, в даній моделі Wi-Fi 5 (AC).
Відповідь представника «WO.UA»
Ольга, вітаємо! Ми вдячні вам за рекомендації та приємний відгук. Наш магазин вже зв'язався з вами щодо вирішення питання з планшетом, а квитанцію ви отримали в електронному вигляді. Ми раді, що покупка у нас залишила позитивні емоції.
Art_Tema не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Хотів купити: SSD накопичувач Kingston FURY Renegade 2 TB (SFYRD/2000G)

Замовив товар у п?ятницю, проплатив. перетелефонували у неділю тільки!!! Сказали що ціна здорожчала на +800 грн (суттєво як для майже 20% різниці), Коли інші офіційні продавці продають дешевше по ррц. НЕ рекомендую там будь-що купляти!
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Приносимо вибачення за незручності, які причинив наш магазин під час співпраці. Дійсно, через технічні складнощі відображення ціни було некоректним. Ми вже виправили несправність та наразі вказана вартість вірна.  Наш магазин відповідально відноситься до кожного клієнта й ми із задоволенням вам допоможемо у вирішенні будь-яких питань. Ми також зафіксували компенсацію за вашим номером телефону у вигляді знижки на наступну покупку. Будемо вдячні вам за розуміння!
Сергій Биченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Dual Sim Snow JP_

Замовив, пообіцяли відправити, другий день чекаю. Перетелефонував в той день коли замовляв, сказали вечером відправлять, набрав вечером, сказали займаються, зателефонував в ранці наступного дня, сказали через 3 хвилини перезвонять, як вияснять причину, набрав ще раз через сорок хвилин, сказали виясняють... Дякую! Вфдзіонилися, вибачилися, знайшли порозуміння. Тепер плюсик ставлю )
Відповідь представника «WO.UA»
Сергій, вітаємо! Дякуємо вам за звернення. Ми раді, що змогли виправити це непорозуміння та ви все ж залишились задоволені покупкою в нашому магазині. З нетерпінням будемо чекати на нові замовлення!
Диденчук Алекс рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Карта пам'яті Kingston 64 GB microSDXC class 10 UHS-I U3 Canvas Go! Plus SDCG3/64GBSP, Замовлення №104980

Відвідування дуже сподобалось. Поки чекав оформлення товару, запропонували каву. Комфорт+)
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Наш магазин завжди намагається зробити візит кожного клієнта комфортним й ми із задоволенням будемо чекати на нову зустріч!
Леся Шелест рекомендує цей магазин
5 листопада 2023

Купив: Роутер TP-LINK ARCHER AX12 AX1500 3xGE LAN 1xGE WAN MU-MIMO OFDMA, Замовлення №104943

Купую вже не перший раз, все подобається. Роутер працює без нарікань.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за цей відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
V M рекомендує цей магазин
4 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №106950

Все чітко, швидко, професійно. Дякую!
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо чекати на нові замовлення!
Даниляк Таня рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL JR310BT Blue JBLJR310BTBLU, Замовлення №258921340

Купували дитині на подарунок. Дякую за оперативне відвантаження, дитині подарунок сподобався.
Відповідь представника «WO.UA»
Тетяно, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми завжди раді допомагати клієнтам та надавати товар якомога швидше. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою!
Максим Т рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Материнська плата ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (90MB14A0-M0EAY0), Замовлення №105361

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Все сподобалось, але єдине що товар відсутній в магазині треба чекати на доставку.
Відповідь представника «WO.UA»
Максим, вітаємо! Дякуємо вам за цей відгук. Ми раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. Ми також обов'язково врахуємо ваші побажання, щоб розширити асортимент товарів, які знаходяться в шоурумі. Будемо чекати на нові замовлення!