rustenko не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow DELTA Pro (DELTAPro-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня! Дякуємо, за зворотній зв'язок! Нам прикро, що у Вас стався негативний досвід. Переглянули переписку з менеджером та прослухали розмови. Так і не знайшли того хто «голову морочив». Так як вся необхідна інформація з приводу уточнення даних, виставлення рахунку на оплату, терміни була надана. Ми дійсно відправили пристрій на день пізніше заявленим термінам, так як поставку затримали. Нам шкода, що так сталось, ми вже працюємо над вирішенням даного питання. Після того, як ми озвучили, що відправка затримується, Ви запитали коли ми зможемо повернути кошти. Менеджер повідомив, що наразі йому потрібно буде час для уточнення інформації, так як це не в його компетенції. Після чого, Ви почали кричати в телефон, висловлюватися не пристойною лексикою та погрожувати.
slopestyle рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63), Замовлення №2837

Все чудово ціна, консультація вічлива менеджкр Анастасія, дякую!
Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня! Нам дуже приємно, що Ви змогли оцінити роботу наших співробітників та нашого магазину! Дякуємо, що обираєте нас :)
Александра Хомич (sasha_anew) рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №2403

Купуємо телефон в цій мережі вже 3 раз, перевірили айфон по коду з ним все добре, є гарантія, ціна топ, консультант в магазині ввічливий, на гарячій лінії також ввічливий оператор Дана, єдине що коробка буду якась потріпана, царапини і тд, сам телефон ідеальний, дякую вам, скоро куплю у вас ще один телефон мамі)
Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня, Олександра! Дякуємо, за відгук! Наша команда докладає максимум зусиль, щоб зробити процес купівлі швидким, комфортним та незабутнім :)
Alex Kirik рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium (MU7A3), Замовлення №8328

Можу порадити цей магазин ! Дуже зручно, без проблем , швидко ! Менеджер Дмитро заслуговує на подяку ! Все зробив , та навіть більше ! Дуже дякую та можу сказати що повернусь сюда ще!
Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня! Дякую, що знайшли час залишити відгук. Наша команда заточена на індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Бажаємо довгого на продуктивного користування! :)
Alex Matrosov рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3), Замовлення №7479

Ігор Левчук рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium (MTV63), Замовлення №7309

Продавець консультант Анастасія вражає своє обізнаністю в асортименті магазину та професіоналізмом. Можу тільки порадити цей магазин усім хто шукає професійного обслуговування.
Відповідь представника «Royal Service»
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Наша команда цінує час Клієнтів та докладає всіх зусиль, щоб відкрити доступ до нового гаджета максимально оперативно. Будемо раді бачити Вас знову! :)
Валдис Ш рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №???

Представник магазину «Royal Service»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та рекомендації! Нам дуже важливо надавати максимально оперативний та якісний сервіс, щоб наші клієнти завжди залишались задоволеними та повертались до нас знову й знову :)
23 лютого 2024 Відповісти
Avo Cat_u рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium (MU773), Замовлення №6738

все пройшло чудово, але я випадково закохався в консультантку Анастасію, і тепер треба ще раз щось купляти..:(
Представник магазину «Royal Service»
Вітаємо! Дякуємо, за відгук! Наша команда докладає максимум зусиль, щоб зробити процес купівлі швидким, комфортним та незабутнім :)
9 лютого 2024 Відповісти
Ludmila 804 рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №6633

Прекрасний персонал магазину, щирий, компетентний, ввічливий Данило з радістю відгукнувся та допоміг у виборі товару. Рекомендую звертатися до цього магазину
Noname Nohope рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №11111

Респект Данилу за експертизу та гарний сервіс. Буду рекомендувати.
Відповідь представника «Royal Service»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук та рекомендації :)