Якин Валерий рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis Pro Wireless Black (61473), Замовлення №104637

Бажаю вам подальших успіхів у вашій роботі та процвітання вашому магазину. Я вдячний за вашу високу якість обслуговування та класний товар.
Кащук Николай рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: HP OMEN 16 2023 / RTX 4050, Замовлення №000007480

Сервіс дуже сподобався, крутий магазин з приємними цінами, та головне, з компетентними працівниками! Дякую!
Ольга Абр рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 2022/165Hz/Ryzen 5 6600H/16GB/512GB SSD/RTX 3050 4GB/NO OS, Замовлення №104496

По замовленню все чітко, строки як було домовлено, сервіс на рівні, товар працює ) Дякую
OksiD рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Asus TUF Gaming A15 FA507NU / Ryzen 7, Замовлення №103055

Хороше обслуговування і товар відповідної якості.
Виталик Алексеенко рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Asus TUF Gaming A15 FA507NV, Замовлення №102613

Наче все працює , все гаразд. Магазину та оператору магазину окрема подяка , притримали ноутбук у себе бо не мав змоги довгий час забрати його. Ціни адекватні , комунікація теж , всім рекомендую.
tolyank рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Dell Inspiron G16 7630 / 240 Hz, Замовлення №97907

Ноутбуком задоволений - все працює стабільно. Проконсультували, зробили гравіювання і прислали раніше обговорених термінів. Якісне пакування і повна комплектація. Дякую за професійний сервіс і за роботу в цей складний час. Однозначно рекомендую всім цей магазин.
Vlad007 рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Shadow Black (82K2014KPB), Замовлення №Не пам'ятаю

Marjana Dm рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Ноутбук Dream Machines RT4050-17, Замовлення №94489

Купили цей ноутбук для навчання дитини на програмуванні. Ціна значно нижча, ніж в інших магазинах в Україні. Користуємось ноутом тижнів 2, все влаштовує. Магазин доставив ноут як і обіцяв, із затримками, бо були проблеми на польському кордоні, але ми готові були чекати. На підтримці в магазині ввічливі та терплячі оператори, всі питання вирішили.
Олексій рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 16IRH8 (82YA006RPB), Замовлення №96118

Лоза Владимир рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Ноутбук MSI Thin GF63 (GF63 12UCX-1012XPL), Замовлення №000003483

Класний магазин! Молодці! Наявність, ціна, опис - все відповідає вказаній інформації на сайті. Зв'язались швидко, на всі запитання відповіли змістовно. Отримав позитивні емоції від покупки. Дякую!