2335563 не рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Хотів купити: Полка для ванної кімнати (подвійна) 555-37

Відповідь представника «Trapik»
Доброго вечора 2335563, дякуємо Вам за запит по даному товару. На жаль, даного товару дійсно нема в наявності. Ми б із задоволенням Вам його відправили, але даний товар відсутній на складі виробника.
Сергій Бугаєнко не рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Хотів купити: Atlantic ROUND VMR 50

Ни одна цена на бойлеры на хотлайн не соответствует
Відповідь представника «Trapik»
Доброго дня, Сергію. На жаль, виник збій у вигрузці товарного фіда на Hotline, ми написали в техпідтримку запит про дану проблему. Якщо вам ще необхідний бойлер, будь ласка, відправте ваш номер телефону на вайбер 0676006688 і ми запропонуємо найкращу ціну.
Ekaterina Karpova рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022

Купив: Кришка devit fresh, Замовлення №01055

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Trapik»
Доброго дня, Ekaterina Просимо у Вас вибачення за ситуацію з кришкою Devit - виробник, не повідомивши нас, змінив дизайн. Дякуємо Вам за розуміння.
Andriy Kasyanov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 липня 2022

Купив: Elleci EASY 300 NERO 40, Замовлення №5701

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Зробив замовлення, перерахував передоплату 1000 грн, Магазин товар не відправив на протязі тижня, ні на телефон магазину, ні менеджер, що зв"язувалася, на дзвінки і повідомлення не відповідають. Недобропорядний магазин, краще не мати з ними справи.
Відповідь представника «Trapik»
Доброго дня, Andriy Kasyanov Просимо вас відправити нам підтвердження про оплату на емейл trapik.ua@gmail.com або на вайбер 0676006688, будемо з'ясовувати, чи поступали нам кошти. На всяк випадок, наші номери телефонів завжди працюють, контакти: trapik.ua/kontakty.html
Зв"язався інший менеджер, і вирішили проблему, магазин оперативно повернув кошти. Дякую!
1 серпня 2022 Відповісти
Anastasiya Jennie не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
20 липня 2022

Купив: Обігрівач Zenet ZET-523, Замовлення №5671

по оперативності, наявності товару, шкидкості доставки питань немає. але про платну доставку не попередили - довелось шукати гроші вже при кур?єрі. також немає сайту українською і менеджери на мову співрозмовника не переходять.
Відповідь представника «Trapik»
Доброго дня, Anastasiya Jennie. Ми повністю погоджуємось із Вашим відгуком. Продавець, який мусив з Вами детально узгодити умови доставки, і який не достатньо володіє українською мовою, отримав догану. Над його роботою ми будем працювати і обіцяємо виправитись. Відносно україномовної версії - вона в нас є, але программіст, який повинен був повністю переключити сайт на українську мову, наразі на передовій, він артилерист, з перших днів війни, це дійсно так, що досить сумно. Ми сподіваємось, що задоволення від користування замовленим товаром - Zenet ZET-523, знівелює негарне враження від спілкування з нашим продавцем. Миру і перемоги. Україна понад усе.
Артур рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Дренажный канал Geberit 154.450.KS.1, Замовлення №02226

Все четко как часы, Полина топ специалист, заказ - отгрузка день в день - рекомендую .
Відповідь представника «Trapik»
Артур, дякуємо за відгук. Будемо і надалі сподіватися бачити Вас нашим клієнтом. Окреме вітання вам від Поліни)))
roa4ik рекомендує цей магазин
3 липня 2021

Купив: Унитаз Dusel SABRINA DTPT10213430P, Душевая кабина Qtap Taurus WHI1099SC6 Clear,, Замовлення №4110

Замовлення оформив через сайт, зателефонувуали, далі через месенджер узгодили дату доставки, за годину попередили про приїзд. все пройшло чудовово, товар теж мав товарний вигляд
Відповідь представника «Trapik»
Дякуємо Вам за вибір нашого інтернет-магазину trapik.ua. Окрема подяка за позитивний відгук службі доставки. Завжди раді Вам і сподіваємося на подальші замовлення)
Дима Соев рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: Dusel EF 185B EF 181B Black Matt 1200х900х1900

Установили душевую кабину, вписалась в ванную комнату идеально, размеры подобраны идеально. Благодарю сотрудников магазина за помощь в выборе!
Відповідь представника «Trapik»
Дмитре, дякуємо Вам за вибір нашого інтернет-магазину. Дякуємо Вам за позитивний відгук! Завжди раді Вам! Раді, що Вам сподобалося наше обслуговування. З повагою, команда trapik.ua
Бондарь РВ рекомендує цей магазин
28 травня 2021

Купив: Піддон для душової кабіни D402 90х90х13,5, Піддон для душової кабіни A-715 90х90х190 стекло тонированное

Большое спасибо консультантам магазина, помогли с выбором, заказ выполнен быстро. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Trapik»
Доброго дня, дякуємо за прекрасний вибір, при обмеженій площі санвузлу ви здійснили оптимальний вибір)
Марина Даша рекомендує цей магазин
20 квітня 2021

Купив: Унітаз Dama Senso A346517000

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Заказала в магазине подвесной унитаз с доставкой. Вежливое общение, рекомендации по выбору модели. Быстрая доставка. Очень довольна сервисом!
Відповідь представника «Trapik»
Віс вітає магазин сантехніки "trapik.ua", дуже вдячні вам за позитивний відгук відносно замовленого унітазу ROCA і роботи нашої команди.