J0hnTR рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Набір ножів з 6 предметів VINZER Modern (50118), Набір ножів з 6 предметів Modern (50118), Замовлення №28172

Сделал заказ сегодня в 10:54, отправили в 11:14, забрал в почтомате (Киев) в 17:54.
bhfo рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Терка ручная VINZER 69322 (89322), Замовлення №10663

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Почну з приємного - зробив на сайті https://vinzerhome.ua замовлення та отримав знижку 150 грн. З неприємного - недостатній професіоналізм у спілкуванні персоналу - людина яка написала мені у вайбер стосовно мого замовлення навіть не представилась. Друге це комісія за грошовий переказ при отримані товару у відділенні НП. За неї слід пам'ятати не всі продавці дають можливість не сплачувати цей платіж.
npu3pak рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: 4 разные тарелки Tognana собранные в один заказ, Замовлення №92248

nick.v рекомендує цей магазин
25 квітня 2021

Купив: Каструля Practic 89177

Очень оперативно приняли заказ, отправили в тот-же день.
SiViG не рекомендує цей магазин
12 грудня 2020

Хотел купить 3 штуки на подарки через хотлайн чекаут, молча отменили заказ.
Mari_na не рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Прислали мне заказ не в полном составе, обещали отправить остальное в этот же день, естественно ничего не отправили. Спустя 3 дня пишу им снова, т.к. от них ни слуху, ни духу. А заказ то оплачен. В итоге сообщают, что посылку потеряли. Жду теперь возврата средств. Сами не предлагают никаких решений, ни извинений, НИ-ЧЕ-ГО. Приходится самому "напоминать о себе", вытягивать из них хоть какую-то информацию по заказу.
vitalatron рекомендує цей магазин
9 жовтня 2020

Купив: ніж для стейка 129358, Замовлення №115804

Всё ок, отреагировали на заказ и отправили быстрее среднего, взаимодействие было приятным, товар упакован добротно, хотя сама упаковка товара была повреждена, но для меня не критично.
vm-nick рекомендує цей магазин
26 вересня 2020

Купив: Ведро для уборки GRANCHIO-HOUSEHOLD 44х26х22 см 15 л (88862), Замовлення №94005

iv_anka рекомендує цей магазин
10 червня 2020

Купив: Гейзерна кавоварка 89386

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення через корзину, відвантаження товару

З перелічених на сайті варіантів доставки діють лише Нова Пошта, кур'єр та "заберу сам". Товар відправили швидко, він якісний та справно працює. Були непорозуміння з вартістю доставки але їх успішно виправили. Менеджери ввічливі та швидко реагують.
Відповідь представника «Vinzerhome»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Завжди раді бачити вас в нашому інтернет-магазині.
Виктор Николаевич рекомендує цей магазин
1 жовтня 2018

Купив: Замовлення №32044

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Неплохое обслуживание, но менеджеры не аккуратны в отслеживании наличия товаров.