Никита Здоров не рекомендує цей магазин
24 грудня 2022

Хотів купити: Шафа BRW JULY SZF5D2S Шкаф

Моделі в наявності не виявилося, запропонували схожу, дорожчу. Погодився. Сказали що доставка буде через 3-4 дні. Через 4 дні сказали що доставка буде вже в наступному році.
Представник магазину «Мебелева Планета»
Дякую, що звернулись в наш магазин. Ми магазин , а не виробник, ми продаємо те, що виробляють меблеві фабрики та комбінати України та Європи . Ми лише продавці , а не оказуємо логістичні послуги. Якщо виробник відминив поставку товара в Київ, зі своїх економічних чи політичних причин,то ми на це вплинути не можем. Дякую за розуміння!
25 грудня 2022 Відповісти
Ирина Мигда рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Комод МИКС-Мебель Freedom комод глухой, Комод Мікс Меблі Freedom комод глухой, Замовлення №№ заказа: 9524

Зв'язалися дуже швидко, ціна не співпадала з заявленою на сайті, тому я думала декілька днів. Зробили знижку. Доставили як повідомили. Приємно купувати в таких продавців. Комод просто супер.
DarkSet не рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Хотів купити: Прямий диван Signal Nordic 3 Velvet сірий (NORDIC3V14)

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

ціна виявилася неактуальною, не близько 9000, а 12400. Та й дивану, як виявилося, немає на місці, він під замовлення з доставкою бозна звідки, а не по Києву. З іншого боку навіть ця більша ціна менша, за інші варіанти на хотлайні. Але я на цьому моменті вже передумав, бо хто зна які ще будуть сюрпризи надалі.
asDF09389 не рекомендує цей магазин
23 листопада 2021

Хотів купити: Стул H-261, Замовлення №9138

istomin.stas не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Хотів купити: Офисное кресло для персонала Special4You Marin black (E0482)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Доставки по Киеву нет. Только Новой Почтой и только по предоплате.
FireFly-_- не рекомендує цей магазин
10 вересня 2021

Хотів купити: Офісне крісло для персоналу Новый Стиль FLY GTP Tilt CHR

Цена на хотлайн не соответствует цене на сайте, заказывал дважды, ни разу не перезвонили, перезвонил сам, обвинили меня в неправильном заказе, явно не заинтересованы в клиенте, в наличии товара не оказалось, только под заказ.
Vitaliy Kora не рекомендує цей магазин
18 квітня 2021

Хотів купити: Кресло Oxygen HB циркон/лазурь, Замовлення №8783

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Оставил заявку на сайте, мне не перезвонили, спустя день я набрал их сам, оператор мне ответил, что она не возьле компьютера и наберет меня позже, но так и не набрали(
Відповідь представника «Мебелева Планета»
Добрый день, спасибо за отзыв. Хочу отметить что ваш заказ пришел в 18.05 16.04.2021 Это было уже не рабочее время, следующий день работы это понедельник 19.04 Время работы указано на сайте. Конечно клиенты хотят чтоб им звонили сразу же, но в ночное время мы к сожалению не работаем.
Уважаемый представитель «Мебельная Планета», перепроверьте, пожалуйста, информацию на вашем сайте, так как там прямо в шапке сайта указано что вы работаете с 10:00 до 19:00 и абсолютно ничего не указано за выходные (вот скрин: https://prnt.sc/11p6c07). Во избежание подобных негативных комментариев крайне рекомендую эту информацию актуализировать. И, пожалуйста, ни в коем случаи не нужно работать в ночное время, отдыхайте :)
19 квітня 2021 Відповісти
Шевчук Владимир рекомендує цей магазин
14 квітня 2021

Купив: Барний стілець Art Metal Furniture Маркиз Неаполь 20 (054058)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі

Заказывал стулья по телефону без проблем. Цены порадовали, товар в наличии. Качество стульев отличное.
OlegMarchenko не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2020

Хотів купити: Двоспальне ліжко Signal Mito 160x200 белый (MITO160B)

На hotline указывают "В НАЛИЧИИ", а при заказе перезванивают с рассказами что товара не было и нет, будет в ноябре и по предоплате. Информация на хотлайн, что ТОВАР В НАЛИЧИИ при его отсутствии - это обман покупателя. Указывайте правильно что у вас ТОВАРА НЕТ и не вводите покупателей в заблуждение
Василий Джаламага не рекомендує цей магазин
23 квітня 2020

Хотів купити: Офисное кресло для руководителя Special4You WAU ткань/ткань slategrey fabric (E0864)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Позвонил в магазин дабы заказать кресло. 1) вместо того чтоб представиться - "магазин такой-то, чем можем помочь", в трубку слышишь простое "да?" и думаешь, а туда ли я звоню, может номером ошибся? 2) кресла в наличии нет. и не понятно на сайте что есть, а чего нет.