Юрій Юрій рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Сушарка для продуктів Sencor 600Вт, Замовлення №24130

Чудовий магазин, рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за рекомендацію нашого магазина =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Ilya рекомендує цей магазин

Купив: Електронна книжка PocketBook 634 Touch HD4, Azure , Замовлення №20040

Щодо продажу проблем не було, товар на перший погляд належної якості.
Валентин Андрухович рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Модуль пам\'яті, DDR4, 16GB (2x 8GB), 3200MHz, Kingston Fury Beast Black (KF432C16BBK2/16) Процесор , Замовлення №24082

Замовив деталі. Замовлення було прийнято швидко та постійно менеджер був на зав'язку та повідомляв мене про те, на якому етапі моє замовлення. Все супер. Рекомендую.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за ці хороші слова! Приємно, що від покупки у Вас залишились тільки позитивні враження =). З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
StoneIsland рекомендує цей магазин

Купив: Монітор Samsung Odyssey G5 (LS27AG500), Замовлення №23956

Покупал в этом магазине монитор Samsung Odyssey g5 ips 2k 10bit . На все интересующие вопросы оперативно ответили. В случае чего сказали что можно будет вернуть если будет брак так как магазин является официальным партнёром Самсунга. Товар пришлось подождать около 4 дней так как покупал под заказ но все вовремя отправили и товар был у меня на следующий день. Товар абсолютно новый все работает. Магазин рекомендую. Просят предоплату как гарантию того что ты точно будешь брать заказ.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha.
Олександр Панасюк рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: МОНІТОР, SAMSUNG ODYSSEY G5 LC34G55T BLACK, Замовлення №1704786

Спілкування з менеджером виявилося дуже приємним та продуктивним. Він надав мені всю необхідну інформацію щодо товару, відповів на всі мої запитання та допоміг з вибором. Не менш важливою була швидкість доставки. Замовлення було оброблено оперативно, і товар був доставлений точно у вказаний термін. Загалом, я дуже задоволений своєю покупкою і обслуговуванням у вашому магазині. Дякую вам за якісний сервіс та професійний підхід до клієнтів.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за ці хороші слова! Приємно, що від покупки у Вас залишились тільки позитивні враження. Щось потрібно буде - звертайтесь, а з нас вже будуть додаткові бонуси та знижки, як постійному клієнтові =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
KABA4OK рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №23495

Roman D0V33 рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: dell alienware m15 r7, Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Black (HTM-530), Миша HATOR Pulsar 2 PRO Wireless Lilac (HTM-534), Замовлення №23485

Вітаю, всім рекомендую саме цей магазин, робітники магазину з радістю та задоволенням відносяться до клієнтів із повагою, розумінням та добротою, товар оригінальний без всіляких проблем РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за ці хороші слова! Приємно, що від покупки у Вас залишились тільки позитивні враження. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Карина Коробченко рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Sencor SVC 7811WH, Замовлення №23770

Рекомендую магазин,обслуговування на вищому рівні.Товар якісний і дешевше ніж всюди. Дуже задоволена!
Соломія Петренко рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Відпарювач Philips 3000 series STH3000/20, Замовлення №23702

Магазин сподобався.Купувала перший раз.Ціни нижчі ніж в інших магазинах,ввічливі менеджери бистро зв?язались і все пояснили.Товару не було у наявності,передзвонили пізніше товар переслали з бази.Гарантія 2 роки(видали гарантійний талон)Всім задоволена.Магазин рекомендую!!!
Olha Nahorna рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Занурювальний блендер Sencor SHB 6551WH, Замовлення №23576

Гарний магазин. Менеджер спілкується ввічливо, відправили навіть швидче ніж обіцяли. Магазин ркомендую. Сплачувала одразу всю суму наперед. Сподіваюсь не прийдеться повертати блендер. Пройшло не багато часу, ще не всі функції спробувала)), поки задоволена ним. Але боюсь наврочити))