Степан Бачо рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER D6 6G (GV-N166SD6-6GD), Замовлення №220009

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Звичний мінус, що на сайті писали, що товар є в наявності, але його не було. Однак продавець допоміг, був ввічливий, і достатньо швидко відправив товар через 2 дні без зміни ціни. Рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо, що залишили відгук! Приємно, що Ви оцінили оперативність нашої роботи, звертайтесь ще =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Igor Bridel рекомендує цей магазин
2 вересня 2023

Купив: Корпус Corsair 4000D AIRFLOW Tempered Glass Black (CC-9011200-WW), Блок живлення Corsair RM850x 850W (CP-9020200), SSD накопичувач Kingston FURY Renegade 2 TB (SFYRD/2000G), Процесор Intel Core i7-13700K (BX8071513700K), Материнська плата ASUS PRIME Z790-P (90MB1CK0-M0EAY0), Пам'ять для настільних комп'ютерів Corsair 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz Vengeance RGB (CMH32GX5M2B6000C40), Водяне охолодження Corsair iCUE H150i RGB ELITE (CW-9060060-WW), Замовлення №100447

Замовив в магазині Nimpha деталі для збірки ПК. Дуже сподобалось результативне й приємне спілкування з оператором, відповіли на всі мої питання. Товари приїхали вчасно й були надійно запакованими. Рекомендую.
Відповідь представника «Nimpha»
Спасибі, що оцінили наші переваги =) Будемо очікувати від Вас нових звернень. А також, постійним клієнтам завжди стараємось надавати найкращі умови. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Dualism рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 1000 PRO, Замовлення №21897

В цілому все добре, але є декілька зауваженнь. Зарядна станція приїхала на відділення пошти повністю розряджена, як зазвичай буває з бракованими екземплярами. На коробці були сліди розпаковки, я підозрюю що хтось перевіряв товар на цілісність, якщо так, то можна було вже і підзарядити станцію. Якщо б не позитивні відгуки про магазин, я би відмовився від замовлення, а так взяв на свій страх і ризик. Станція працює нормально, але ця ситуація змусила понервувати.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні, що повідомили. Дивіться, у нас тільки офіційний товар, тобто офіційна гарантія від виробника. Діло в тім, що як правило, вони ще із заводу йдуть або ж повністю розряджені або приблизно на заряді 20%. Ми дійсно розпаковували, щоб перевірити чи все гаразд, а не заряджали, щоб не використовувати ресурс акумулятора, щоб не використовувати цикли заряду. Наша помилка в тому, що менеджер Вам цього не озвучив. Перепрошуємо за завдані незручності, менеджер з Вами зв'яжеться
Pompey рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Портативна електростанція JACKERY EXPLORER 500, Замовлення №21713

Дуже сподобався цей магазин, команда працівників працювала дуже добре, усю необхідну інформацію та товар получив як обіцяли.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за ці хороші слова! Приємно, що від покупки у Вас залишились тільки позитивні враження. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Dmytro Halaiko рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER (EFRIVER600-EU, PB930401), Замовлення №21 810

Швидко опрацювали замовлення, ціна була актуальна. Менеджер відповів на всі питання + додали подарунок. Покупкою задоволений, дякую!
Кононенко Єгор рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A23 4/64GB Black (SM-A235FZKU), Замовлення №21907

Все супер
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за рекомендацію нашого магазина =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Андре Кочмар рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (PB930975), Замовлення №21731

Дуже сподобався магазин, я зробив замовлення мені передзвонили підтвердили замовлення все швидко якісно, отримав товар все відповідає інформації на сайті тепер користуюсь з задоволенням і дуже гарна ціна) Однозначно рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Vetal Fomich не рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2)

Не раджу, на сайті ціна 4300, замовив навушники. Пройшло 2 дні телефонують що ціна зовсім інша, витрачений час
Відповідь представника «Nimpha»
Перепрошуємо за таку ситуацію. Розбираємось, чому так сталось, і менеджер з Вами зв'яжеться. А також, приймемо міри, щоб такого в майбутньому не повторювалось. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
linkmoody рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C6, Замовлення №100454

Купую не перший раз в Nimpha. Завжди все дуже оперативно та по прийнятним цінам. Ну і звісно привітний персонал. Рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Наші клієнти — це наше все =) Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Якщо щось Вам ще потрібно буде, то звертайтесь, зробимо Вам найкращу пропозицію! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
КостянтинWGF рекомендує цей магазин
18 серпня 2023