Дима Крючков рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Купив: Зарядна станція Explorer 500EU (PB930975), Замовлення №21735

Спочатку був дуже здивований, так як ціна одна з найнижчих, та і гарних відгуків багато...честно кажучи, чекав якийсь подвох :) але ні) все супер та навіть краще) Зарядна станція топ. Все відповідає опису. Повністю в оригінальних коробках, які раніше не вскривали(якщо б відкривали, то було б помітно). Після оформленння замовлення швидко все оформили, зателефонували і відправили в той самий день, що і замовив) В цілому, і докапатися нема до чого) Рекомендую!)
Відповідь представника «Nimpha»
Спасибі, що оцінили наші переваги =) Будемо очікувати від Вас нових звернень. А також, постійним клієнтам завжди стараємось надавати найкращі умови. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Оксана Дяків рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Портативна електростанція Jaskery explorer 1000 Pro, Замовлення №21687

Дуже задоволена магазином, товаром і особливо консультантами! Все прийшло оперативно, навіть швидше зазначеної дати, на всі прохання клієнта люб?язно реагують і люб?язно відповідають) Товар прийшов в ідеальному стані! Щиро рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Lex рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: МЕДІАПЛЕЄР XIAOMI MI BOX 4K 2ND GEN (MDZ-28-AA), Замовлення №21575

Рекомендую. Приємна ціна, швидко подзвонили та швидко відправили. Отримав на наступний день: посилка була гарно запакована. Залишились приємні враження від магазину.
Volodymyr Tym рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: https://hotline.ua/ua/dom-ofisnye-kresla/cougar-armor-titan-pro-blackorange/, Комп\'ютерне крісло для геймера Cougar Armor TITAN PRO black/orange, Замовлення №21462

Купував комп'ютерне крісло в подарунок. Вибрав його бо сам користуюсь таким 2 роки. Крісло якісне і приємне. Окреме дякую команді Nimpha за те, що доставили мені крісло самі, та ще й раніше обіцяного терміну. Однозначно рекомендую!
Kostya Balan рекомендує цей магазин
24 червня 2023

Купив: Персональний комп\'ютер ArtLine Gaming x33v14, Замовлення №100 396

Купував Персональний комп'ютер ArtLine Gaming x33v14. Дуже задоволений сервісом! Товар швидко оформили без проблем і я забрав його в ідеальному стані! Окремо хочу подякувати менеджеру Ірині за допомогу:)
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =). Ви нас мотивуєте працювати ще краще! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
alexgura Гура рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: Мобільна акустична система Sound Tower MX-ST50B, Замовлення №21145

Дякуємо, що залишили відгук =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Вася Горук рекомендує цей магазин
18 червня 2023

Купив: МЗП AccLab AL-TC125 1хType-C 5В/3A/25W QC/PD 3.0 White, Замовлення №21088

Замовляв нещодавно зарядні пристрої (2 шт.) МЗП AccLab AL-TC125 1хType-C 5В/3A/25W QC/PD 3.0 White. Дуже задоволений сервісом! При отриманні замовлення на пошті виникла проблема – я не встиг вчасно забрати товар, але працівники магазину "Nimpha" пішли назустріч та допомогли мені. 10 із 10
lekpom рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: КАБЕЛЬ USB-ПОДОВЖУВАЧ AMAF, 180СМ, ATCOM (USB3-AMAF-1.8M), USB3.0, СИНИЙ, ФЕРІТИ, 1.8М, КАБЕЛЬ USB-ПОДОВЖУВАЧ AMAF, 80СМ, ATCOM (USB3-AMAF-0.8M), USB3.0, СИНИЙ, ФЕРІТИ, 0.8М, Замовлення №21110

Хочу окремо відмітити виключно доброзичливе відношення менеджера Ірини. Все вчасно, якісно і швидко. Рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Наші клієнти — це наше все =) Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Якщо щось Вам ще потрібно буде, то звертайтесь, зробимо Вам найкращу пропозицію! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Ксенія Криштальова рекомендує цей магазин
13 червня 2023

Купив: Клавіатура One KD87A ABS G3MS Mechanical Sapphire Black (DPO-KD-87A-000300-GMT), Замовлення №21 398

Купувала на подарунок клавіатуру, все швидко оформили, передзвонили, і відправили. Отримала товар, все супер, все працює, якість на 5+ Дякую, рекомендую цей магазин.
Yaroslav Ivantsiv рекомендує цей магазин
7 червня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою NRK6201EW4, Замовлення №16981

Магазин рекомендую. Оперативна комунікація від моменту замовлення і до отримання, узгодили питання з доставкою, власне і по товару зауважень не було