Arseniy Donets не рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Хотів купити: Geberit Acanto 500.635.01.2, Умивальник Geberit Acanto 500.635.01.2

Не рекомендую зв'язуватись з цім магазином, стандарта історія - застаріла інформація на сайті, ціна зараз вища на 15%, і взагалі в роздріб ціна набагато вища. не професіоналізм співробітників, повна не відповідність
Відповідь представника «Santehnika-TuT»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук щодо виявлення наміру придбати товар у нашому магазині. Ми дуже шкодуємо, що не зуміли задовольнити Ваші очікування. Даний товар був по такій ціні, так як це був розпродаж раніше. Наша команда завжди намагається надати нашим клієнтам найкращий сервіс та якісні товари за доступною ціною, тому нам дуже шкода, що так вийшло.
Александр не рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Хотів купити: Змішувач для душової кабіни(душа) Qtap Olsava 6212107ODC QTOS6212107ODC

Представник магазину «Santehnika-TuT»
Доброго дня! Що саме не сподобалось?
18 лютого 2023 Відповісти
Представник магазину «Santehnika-TuT»
Доброго дня! Що саме не сподобалось?
18 лютого 2023 Відповісти
Александр відповів на коментар Santehnika-Tut
У відгуку я вже писав що не сподобалося. А саме відповідність ціни на товар яких я хотів придбати
19 лютого 2023 Відповісти
pachypodium не рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Хотів купити: Крышка сливного отверстия GROHE Talentofill 19952000, Замовлення №2939

Відповідь представника «Santehnika-TuT»
Доброго дня! Підкажіть в чому причина негативного відгуку? Менеджер відповів, що товару поки немає в наявності!
Доброго дня! Все вірно, в формі чітко зазначено - \"Не сподобалось - наявність товару\". Більше того, ці позиції досі висять у вас в статусі - наявні. Навіщо витрачати час користувачів на замовлення і очікування якщо товару у вас нема?
8 серпня 2022 Відповісти
yakud рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: раковина Qtap Nando, Замовлення №1/18-05-22

все прошло отлично, помогли выбрать и сделали приятную цену, рекомендую!
Дякуємо за відгук!
ALazarchuk рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Змішувачі

Замовив два змішувачі, ціна огонь, доставили швидко, менеджер розуміє про що говорить( порадив, розказав)! Дякую, всім рекомендую!!!
Дякуємо за відгук!
Вячеслав Канділовський рекомендує цей магазин
29 травня 2022

Купив: https://santehnika-tut.com.ua/products/smesitel-dlya-rakoviny-kludi-zenta-382519175

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Робив 2 замовлення, разом десь на 53 т. грн., сантехніка для себе. Замовити не просто було, вважаю, що не магазин є проблемою, а сьогоднішна ситуація. Свою задачу вирішив: шукав хороші речі, за прийнятною ціно. Приємно здивований, бо у нас в Хмельницькому за ці покупки треба заплатити на 20% -- 30 % більше.
Відповідь представника «Santehnika-TuT»
Вячеслав, дякуємо за Ваш відгук! Звертайтесь.
Уманская рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Ванна акриловая

Привезли в точные сроки как и оговаривали, сервисом очень довольна, рекомендую !
Дякуємо за Ваш відгук!
Богдан Данилюк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 лютого 2022

Купив: Змішувач для раковини AM.PM Inspire 2.0 TouchReel F50A02400

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

При отриманні був відсутній товарний чек і гарантійний талон. По телефону в магазині сказали що відправлять окремою посилкою. Оскільки при купівлі зробив передплату 10%, довелось повірити. На сьогодні відправляють вже 4 дні (з вихідними 6). Щодня говорять що ввечері буде відправка.
Відповідь представника «Santehnika-TuT»
Доброго дня! Просимо вибачення за ситуацію, що склалася. Чек був вам відправлений, прикро, що робиш для клієнтів гарні ціни, но за це отримуєш негативний відгук.
Евгений м7799 рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Гигиенический душ

Спасиб за гигиенический душ , Rea fenix , доволен на все 100 рекомендую
Дякуємо за відгук! Звертайтесь
9 грудня 2021 Відповісти
Anastasiya Korolik рекомендує цей магазин
25 листопада 2021

Купив: ROYO Тумба под умывальник Royo VANITY UNIT 60 2 Dr VITALE white + CERAMIC WASHBASIN SLIM 60 46 WHITE

Большое спасибо за качественный товар и удобную доставку!