Martunenko M рекомендує цей магазин

Замовлення прийшло вчасно.
Michael Lyalenko рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Onyx boox poke 3

Супер, всё на высоте, товар пришёл раньше срока всё как обещали. Ребята молодцы! Рекомендую
Відповідь представника «EuroMade»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те що користуєтеся послугами нашого магазину. Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "EuroMade.top" Володимир!
haos#8661 рекомендує цей магазин
25 вересня 2022

Купив: SSD накопичувач Samsung 980 PRO 1 TB (MZ-V8P1T0BW)

Вибрав цей магазин за співвідношенням ціна/відгуки. І ні трохи не розчарувався, тож залишу свій. Спочатку я трохи здивувався що моє замовлення їде не туди, але ж ми не роботи працювати без помилок. Одразу написав Володимиру та вирішили питання за хвилини, було зроблено переадресацію, кошти за яку мені компенсували. Все швидко і оперативно, відповідь у вайбер за лічені хвилини.
Игорь Демченко рекомендує цей магазин
15 вересня 2022

Купив: iPad Pro 11

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Замовив планшет, сумнівався, але продавець виявився дуже порядний. Доставили Новою Поштою, планшет з Польщі, відповідає всім характеристикам, ціна така яка була на сайті. Єдине що на сайті не дуже зручно замовляти, корзина не працює на Сафарі, тому тільки в телефонному режимі. Дуже задоволений. Дякую!
Lolpjf Koudsdv рекомендує цей магазин
21 серпня 2022

Купив: Asus rog g 15, Замовлення №_

Я заказал ноут бук пришол все хорошо владимир очень классный консультант сервис ооо
Anatoliy рекомендує цей магазин
11 серпня 2022

Купив: Anker SoundCore Liberty 3 Pro

Taras Ko рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Комп\'ютерна гарнітура Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)

Під час оформлення замовлення жодних труднощів не виникло, все оперативно було надіслано, зручна і гнучка система розрахунку, роботою магазину задоволений.
Сергій Ц рекомендує цей магазин
4 серпня 2022

Купив: Процесор і 5-10400F

Магазин супер жодних проблем,мене все влаштовує,як буду щось замовляти ,в першу чергу так як вже робив замовлення ,і пока все працює.
Bohdan_Polovynka рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7 32GB grey (T220)

Хороший магазин, отправили без предоплат в оговоренный период времени Товар новый с заводскими пломбами на упаковке Единственное, желаю магазину улучшить свой веб сайт
Артем Козик рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: ASUS ROG Strix G15 G513IC-HN003

Дуже задоволений консультацією та роботою Володимира дуже уважний працівник що до організації ноутбук мені прийшов швидко товар якісний вже довго ним користуюся питання не маю магазин в цілому дуже сподобався.Всім друзям рекомендую!