Alex-K рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Onyx BOOX Max Lumi

Быстро перезвонили, быстро доставили. Молодцы!
Відповідь представника «EuroMade»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те що користуєтеся послугами нашого магазину. Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "EuroMade.top" Володимир!
Max Serhiienko рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Купив: Logitech G Pro X Superlight Wireless White

Чудовий магазин, замовив вранці, відправили в той же день без передплати. Сміливо рекомендую!
Julia D рекомендує цей магазин
3 січня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном WH-XB900N Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Замовляла навушники Sony WH-XB900N Black для подарунку інший людині, перед самим Новим роком. Товар під замовлення магазин отримал і відправил Новою поштою вчасно. Виникло трохі непорозуміння з номером телефону отримувача, але помилка була виправлена дуже швидко. 30.12.2021 магазин відправив товар зі Львова і вже 02.01.2022 ми отримали відправлення в Полтавській обл. Дякую дуже, магазин рекомендую.
Сергей Смирнов рекомендує цей магазин
25 грудня 2021

Купив: Apple watch 7 green 41mm

Более индивидуального подхода к клиентам я ещё не встречал! Однозначно рекомендую. 12 из 10!
Alexandr Garmash рекомендує цей магазин
24 грудня 2021

Купив: Звукова карта внутрішня Sound BlasterX AE-7 DAC (70SB180000000)

Покупаю у этих ребят уже не первый раз и не первый год. Всегда вежливые. Терпеливые к занудным (я) клиентам. Реально видно что стараются. Приятно что есть такие компании в нашей стране. Так держать! (Очень рекомендую)
roman.t.photographer рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Смартфон 8i 4/128GB Space Black

Телефон замовив на сайті у понеділок 20.12.2021, за декілька хвилин мені передзвонили, у той же ж день відправили, наступного дня він вже був у мене. Прийшов новенький, заводська упаковка, все як має бути. Перевірив - все працює! Тішуся! Дякую менеджеру Володимиру за оперативність! Рекомендую всім до співпраці!!
Олег Муратов рекомендує цей магазин
22 грудня 2021

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 2060 D6 6G (GV-N2060D6-6GD), Замовлення №53756

Заказал , перезвонили , отгрузили товар . Всегда оперативно отвечают , документация на месте , товар запломбирован . В общем магазин внушает доверие и работают на рейтинг ! Всем рекомендую :)
Відповідь представника «EuroMade»
петро сивенький рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 32 GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz Ballistix Black (BL2K16G36C16U4B)

Александр Сухин рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Наушники hd560s

Отличный магазин. Отличная цена. Сотрудникам большое спасибо. Рекомендую.
moshawin рекомендує цей магазин
13 листопада 2021

Купив: Смарт-годинник Venu 2 Slate with Black Leather Band (010-02430-21)

Купував через сайт годинник Garmin Venu 2. Все ок.