Perman Ashirov рекомендує цей магазин
4 листопада 2021

Купив: Навушники TWS Anker SoundCore Liberty 2 Pro Black (A3909G11)

Покупал наушники в этом магазине, доставка была быстрая. Качественные наушники, долго держат заряд, звук нормальный, хотя ожидал большего за такую цену.
Відповідь представника «EuroMade»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те що користуєтеся послугами нашого магазину. Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "EuroMade.top" Володимир!
Ruslan Lyubchenko рекомендує цей магазин
25 жовтня 2021

Купив: 3Dconnexion SpaceMouse Compact (3DX-700059)

Замовлення доставлено з Польщі в Київ за два дні. Дуже задоволений швидкістю реагування та ціною. Оплата накладеним платежом при отриманні. Упаковка не пошкоджена, товар в ідеальному стані. Замовляв вперше в цьому магазині.
Александр Сашка рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: https://euromade.top/kat/703826-huion-kamvas-22/?utm_medium=cpc&utm_source=hotline&utm_campaign=%D0%

Очень хороший магазин, менеджеры удивляют своими подходами, общением. Спасибо ,я полность удовлетворен вашим сервисом и товарами. Рекомендую.
Ната Свистун рекомендує цей магазин
17 жовтня 2021

Купив: Смартфон realme 7 Pro 8/128GB Mirror Blue

Отправка телефона осуществлялась наложенным платежом без всяких предоплат, менеджер перезвонил и всё объяснил, когда и как телефон будет отправлен, заказ пришел вовремя. Магазин надёжный покупки можно совершать без опасений.
Alexey D рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Купив: Миша Logitech MX Anywhere 3 for Mac Pale Gray (910-005991)

Остался доволен магазином. Быстро связались. Разрешили вскрыть проверить на месте получения(что не дают другие магазины) Качество товара соответствует цене. Вежливое общение. Отправили как обещали. Спасибо)
Александр Дунец рекомендує цей магазин
8 жовтня 2021

Купив: realme 8 Pro 8/128GB Punk Black

Купував вперше а цьому магазині. При спілкуванні по телефону менеджер компетентно прояснив всі питання. Телефон було відправлено в день замовлення.
Pavel Nurzhinskiy рекомендує цей магазин
8 жовтня 2021

Купив: Смарт-годинник Suunto 9 G1 BARO Titanium (SS050145000)

Все прошло быстро и удобно
Kostia Hubka рекомендує цей магазин
5 жовтня 2021

Купив: Процесор Intel Core i3-10100 (BX8070110100)

Хороший магазин, комунікабельний персонал, приємні ціни. Рекомендую)
матвей рекомендує цей магазин
4 жовтня 2021

Купив: Lenovo tab m10+ (TB-X606F) (ZA5T0230Pl), Замовлення №3542

Магазин себе показав з гарної сторони, при спілкуванні зразу було обговорено строки доставки, ввічливий оператор. Замовлення виконали згідно домовленостей, зажди виходили на зв'язок для уточнення деталей.
Dima2201 рекомендує цей магазин
1 жовтня 2021

Купив: Процесор Intel Core i5-11600K (BX8070811600K)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

хороший персонал, купил процессор всё пришло довольно быстро, рекомендую!