Дмитро не рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Хотів купити: ASUS PRIME A520M-K, Материнська плата ASUS PRIME A520M-K

Некоректна ціна (занижена, звісно) вже 3 тижні. Двічі замовляв і двічі відписували що з технічних причин воно дорожче на 30%..., але спеціально для вас воно буде дорожче лише на 20%
Представник магазину «Кібернетики»
Добрий день) Дякуємо вам за відгук) Дійсно, сталася помилка на сайті, іноді таке буває( Нам дуже прикро, що сталася така ситуація, приносимо ще раз щирі вибачення за технічні моменти, на які ми в конкретний момент не могли повпливати. Сподіваємось, що прийдемо до взаєморозуміння) Гарного вам дня)
12 квітня 2024 Відповісти
James Ford рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense Nova Pink (9728795), Замовлення №100643

Єдиний магазин, де кнопка "Не дзвонити" працює)
Onim Alek не рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Хотів купити: red tedemption 2

100418 замовлення. Вітаю зробив замовлення на диск з відно грою Red redemption 2 за 699грн в месенджер написали, що ніби то немає його. Хоча на сайті він є по ціні аж в 1999грн. Ну шо тут сказати робіть висновки самі шановні. Гарного дня. Слава Україні.
Відповідь представника «Кібернетики»
Добрий день) Дякуємо вам за відгук) Дійсно, на момент замовлення сталася помилка на сайті, рекомендована роздрібна ціна даної гри - 1 999 грн. Дану гру придбали, на момент перегляду вами не встигла оновитися інформація актуального залишку. Нам дуже прикро, що сталася така ситуація, приносимо щирі вибачення за технічні моменти Сподіваємось, що прийдемо до взаєморозуміння) Гарного вам дня) Героям Слава!
Альбіон рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M4 Pro 6/128GB Power Black, Замовлення №ТТН 20400348684242

Я повністю задоволений роботою персоналу Кібернетики, та швидкості доставкі, рекомендую
Андрій рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Бездротовий геймпад Canyon Wireless Gamepad 4-in-1 (CND-GPW3) , Замовлення №47338A

Валентина Радченко рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: TV-Приставка Xiaomi Mi box S 4K 2/8 Gb International Edition Black (MDZ-22-AB) (S\\N), Замовлення №33333

Щиро вдячна працівникам магазину за те, що я змогла придбати вибраний мною товар. Приємне спілкування, швидка відправка, рекомендації.
Евгений Вакуленко рекомендує цей магазин
4 грудня 2022

Купив: Генератор бензиновый Black&Decker BXGNI900E, Замовлення №43124А

Не зважаючи на негативні відгуки, які є тут на хотлайн - роботою магазину дуже задоволений. 1) Передзвонили вчасно після замовлення 2) Без проблем відправили НП з післяплатою (тобто не страшно за свої гроші) 3) Товар повністю новий і відповідає замовленню 4) Перевірив - все працює , саме як має працювати. 5) Адекватна ціна. Дякую працівникам за гарну роботу. Менеджер привітна і дуже ввічлива.
Роман Кириченко рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Стедікам DJI Osmo Mobile 5 Sunset White, Замовлення №37489

Maksym Chebotaryov не рекомендує цей магазин
16 серпня 2022

Купив: Hyperx pulsfire surge, Замовлення №36411

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказал компьютерную мышь, пришла совсем другая, в два раза дешевле. Позвонил в поддержку, деньги согласились вернуть, а товара, что заказывал не на складе. Потерянное время, сложная процедура возврата.
Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук! Нам дуже прикро, що на складі сталася помилка, і Вам відправили товар, який не відповідав Вашому замовленню. На момент зворотньої відправки, на жаль, товару вже не було в наявності, тому ми запропонували повернути Вам кошти. Процедура повернення відбувається стандартно, згідно Закону України "Про захист прав споживачів". Приносимо вибачення за те, що склалася така ситуація. Бажаємо гарного дня)
Роман Роман не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 червня 2022

Купив: Планшет iPad Air 10,9

Відповідь представника «Кібернетики»
Доброго дня, Романе. Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже прикро, що у Вас склалась така думка про нас. На жаль, проведення гарантійного обслуговування залежить не від нас, а від Сервісного центру, який, у даному випадку припиняв свою роботу з початку війни. На жаль, війна і стала причиною такої затримки( Проте, ми контролювали та вирішили дане питання, про що Вам одразу повідомили) Надіємось, що у вас все буде добре! Бажаємо гарного дня!