Татьяна Канаева рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Зимові шини Michelin Pilot Alpin 5 (235/50R19 103V), Замовлення №5085011

Товар надійшов на склад швидше, чим було заявлено продавцем, що приємно вразило. Шини свіжі)), якісне, професійне обслуговування. Магазин рекомендую.
SimaCo не рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Хотів купити: Літні шини Taurus Ultra High Performance (215/45R17 87V)

на сайті немає української, ще й кнопка переходу на вконтакте
otaran рекомендує цей магазин
14 листопада 2022

Купив: Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-3 225/60 R18 104/W XL, Замовлення №8431

Рекомендую продавця - отримав саме те, що і замовляв
Mazafakator рекомендує цей магазин
13 травня 2022

Купив: Michelin Pilot Power 3 120/70 R17 58/W F

Andy Onish не рекомендує цей магазин
31 березня 2022

Хотів купити: Michelin Primacy 4 205/55 R16 91/W 4шт, Замовлення №7710

Замовив 4 покришки, зателефонував менеджер і повідомив, зо вони є у наявності. Коли я спитав, чи можу я їх забрати з точки само вивозу яку я вказав на сайті, мені відмовили і назвали іншу адресу. Коли я спитав чи приїдуть вони на потрібне місце само вивозу, то отримав інформацію, що за потрібною адресою їх не буде, що і призвело до відмови замовлення.
Alex рекомендує цей магазин
8 липня 2021

Купив: Bridgestone Potenza S001 225/40 R19 89/Y * RFT

Мне часто приходится покупать по 1 колесу. В большинсве других магазинов делают максимально оскорбленный вид и предлагают купить хотябы два. И только тут называют цену и сроки! За сервис хочется поставить 6 балов из 5!
Відповідь представника «Таер Бокс»
Дякуємо за відгук! Веземо, приїде-зв’яжимось з вами.
Sergey Grechushkin рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Літні шини Bridgestone Turanza T005 (195/65R15 91T)

Відповідь представника «Таер Бокс»
Сергій, дякуюємо за позитивний відгук! Стараємось для Вас. Звертайтесь до нас знову при необхідності - будемо раді допомогти. З повагою, команда Таєр Бокс.
Besman рекомендує цей магазин
12 вересня 2020

Купив: Nexen Winguard Sport 2 235/45 R18 98/V XL, Замовлення №5713

Купил 2 шт Nexen Winguard Sport 2 235/45 R18 98/V XL, по очень хорошей цене с самовывозом на Причальной, покрышки 20я неделя 2020г. Очень доволен ценой, сервисом и отношением. Приятно иметь дело.
Відповідь представника «Таер Бокс»
Спасибо Вам за отзыв и за заказ, обращайтесь к нам еще. Всегда рады помочь.
Отсутствие новостей - хорошая новость. не рекомендує цей магазин
9 квітня 2020

Хотів купити: Dunlop SP Sport MAXX GT 265/35 ZR20 99Y XL AO

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Товара в наличии нет, заказать они не могут ссылаясь на карантин (хотя товарооборот во всём мире, в том числе и из Китая не прерывался). Но главное общаются по телефону так, как буд-то клиенты им не нужны. Категорически не рекомендую обращаться в данный магазин.
Morfiuzzz рекомендує цей магазин
18 лютого 2020

Купив: Летние шины Toyo Proxes TR1 (215/45R17 91W)