Sergey не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: Картридж HP 711 (CZ133A) Чорний

Виявилось, що товару не має в наявності.
Volodymyr-Kyiv рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: картриджі до HP LJ 128A, Замовлення №110422-01

Магазин з найкращою ціною на нові оригінальні картриджі до HP LJ / 128A (IHMO). Оформлення - без проблем, доставка трохи затрималась, але співробітники весь час були на зв'язку. Беручі до уваги війну в країні - все добре!
23 лютого 2022

Хотів купити: КАРТРИДЖ XEROX 106R03745 ЧОРНИЙ

товара нет в наличии, просто сбивают цену, отвечают ОЧЕНЬ долго!
Представник магазину «ORGSHOP»
Сергій, перепрошую, так, останні 2 роки офіційні імпортери мають досить велики складнощі з постачанням обладнання та витратних матеріалів у зв'язку зі зменшеним обсягом виробництва завдяки локдаунам. Це не досить популярна модель і ми не тримали його на нашому власному складі. Намагалися знайти товар у декількох постачальників, але зараз його не було в наявності. Мабуть Ви прави - то ж знімаємо з продажу.
24 лютого 2022 Відповісти
Анатолий Литвин рекомендує цей магазин
28 вересня 2020

Купив: Лазерний картридж HP CE255X

Оперативно.Найнижча ціна, ще зробили знижку і безкоштовну доставку. Товар оригінальний, принтер це відмітив. Рекомендую
Sanuich Dzin рекомендує цей магазин
31 липня 2020

Купив: Картридж Brother PC-101, Замовлення №10081

Оперативные ребята. Все организовали как мне удобно. Учитывая что цена у них самая низкая. Не знаю как они вообще зарабатывают )
22 вересня 2017

Купив: Картридж Lexmark 12036SE (оригинальный)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, відвантаження товару

Сервис отличный, доставили в оговоренный срок. Понравился менеджер-приятный и профессионален.Спасибо, буду обращаться к вам еще.
9 липня 2017

Купив: КАРТРИДЖ HP C4092A (ОРИГИНАЛЬНЫЙ)

Дякую магазину за якісне та швидке обслуговування!Товар якісний,користуюся вже більше 2 тижнів,усе влаштовує.Рекомендую тут купувати.