Оксана рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Водорозчинні чорнила для принтера Canon GI-490 Yellow (0666C001), Водорозчинні чорнила для принтера Canon GI-490 Cyan (0664C001), Водорозчинні чорнила для принтера Canon GI-490 Black (0663C001), Замовлення №ЗК00842374

Замовила комплект чорнил для принтера. На Хотлайн ціна на товар була найнижчою, на сайті виявилася акція, ціна мене повністю влаштувала. Зробила замовлення, продавець передзвонив наступного дня, підтвердили наявність і ціну, уточнили дані по відправці, надіслали реквізити. Оплатила на рахунок ФОП, на вайбер надіслали посилання на електронний фіскальний чек. Відправили також швидко, замовлення прийшло без пошкоджень і повністю. Магазин рекомендую
Yaroslav не рекомендує цей магазин
29 листопада 2021

Купив: Комплект чорнил HP універсальні №3 4х90 г, водорозчинні, BK/C/M/Y Barva (HU3-090-MP), Замовлення №676640

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Buyer's Note рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Хотів купити: сміттєві пакети Фрекен Бок Пакеты для мусора с ручками 35 л 50 шт (4823071638035)

Хороші ціни на розхідні матеріали. Над клієнтоорієнтованістю треба попрацювати. Попросив для відправки застосувати мій промокод, щоб доставка була безкоштовною, але мені відмовили.
Саманд рекомендує цей магазин
29 липня 2021

Купив: Картриджи Canon FX10 Green Label Patron, Замовлення №ЗК00648568

Заказ выполнен быстро, доставку обеспечил продавец, упаковка без повреждений, сопутствующие документы вложены. Благодарим фирму за хорошее сотрудничество. Рекомендуем пользоваться их услугами.
Эдгар Панмодеус рекомендує цей магазин
14 червня 2021

Купив: заказ № 640339

Ольга Кириллова рекомендує цей магазин
19 червня 2019

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Willer EV50DR grand

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Покупку здесь не совершила, но хочу поставить высокую оценку магазину в лице сотрудницы колл-центра Виктории. Это было не просто приятное общение, Виктория вникла во все важные для меня нюансы приобретения и сделала максимум возможного, чтоб оно состоялось. И только из-за того, что мне нужно было быстрее получить товар, пришлось отказаться от услуг Prote. Однако магазин однозначно рекомендую!
А вот мы не отказались от услуг. Думали, что все как всегда. Но качество и сервис, мне кажется, важнее времени и денег.
14 червня 2021 Відповісти