Татьяна Василенко рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон realme 10 Pro 5G 12/256GB Nebula Blue, Замовлення №0000021271

Магазин чудовий. Працюють швидко та якісно. Рекомендую.
Игорь Бро рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A13 3/32GB Blue (SM-A135FLBU), Замовлення №0000021251

Дякую
Kifir4ik рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: xiaomi redmi note 13 pro 5g 12/512gb, Замовлення №0000021255

Гарний магазин, не перший раз купую.
Егор Руденко рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Планшет Blackview Active 8 Pro 8/256GB LTE Black, Замовлення №0000021253

Все чудово, дякую магазину
Lucy Literado рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Bay, Замовлення №0000021257

Дякую за чудовий телефон! Усе швидко доставили, товар був у наявності, ще й потрібного кольору і специфікацій. Ще повернуся)
Александр Крыжанюк рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Pad 6 8/128 Black, Планшет Xiaomi Pad 6 8/128GB Gravity Gray, Замовлення №0000021355

I I рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7 Black (BHR6008GL, BHR6007CN), Замовлення №0000021237

Юлия Базильчук рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Телефон Google Pixel 6, Замовлення №0000021149

Купувала телефон, чудовий магазин. Рекомендую
Ярослав Антонюк рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black, Замовлення №0000021145

Усё було супер. Проблем з мобільним за місяць користування не виявлено. Лайк магазину
Дмитрий Фролов рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome Graphite (SM-A546BZKC), Замовлення №0000021219