Meteor не рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: PS5 Dualsence Midnight Black, Замовлення №229093234

Представник магазину «Euro Price»
Доброго дня! Посилання на виробника вам було вислане не для "загоняти" і не для "сумнівів", а для пояснення що це не брак, а допустима робота пристрою, і так як це повернення не бракованого товару то упаковка повинна бути ціла. Кошти вам повернули за товар в повному обсязі, але ми не знаємо які комісії додатково списує ваш банк, тому ваша претензія до нас не зовсім зрозуміла.
4 березня 2023 Відповісти
Я зробив скріншоти умов повернення які є на сторінці товару у вашому магазині, і спеціально для наглядності виставив сюди. Там не сказано ні слова про те що повернення небракованого товару здійснюється також за умови що упаковка товару зберегла свій первозданний вид. Там чітко вказано, що покупець має право повернути навіть якщо мені здалось що колір не такий як я бачив в магазині, а в мене взагалі ситуація коли я розраховував за свої гроші отримати якісний пристрій який буде працювати без проводів, тобто в мене більш ніж поважна причина. В строчці "Обмін/повернення товара відбувається:" навіть немає слова упаковка товара, і я вже мовчу про якийсь її там стан. Якщо у вас є прихоті на те щоб упаковка була цілою на випадок повернення, то вкажіть додатково в умовах трансакції що це важлива умова, і поставте місце під галочку для клієнта, щоб він знав на що і куди підписується. І коли я платив за товар, я погодився на оплату всіх комісій, без питань, а в іншу сторону це виходить не працює... Можливо дійсно через повернення небракованого товару це було зайве зауваження, однак тоді є інше питання, чому тоді не було посилання на ті самі слова Sony що така робота пристрою не є поломкою? Я б тоді приніс би свого ноутбука на НП, там би перевірив чи джойстик не має таких приколів, а там далі би я його запакував би назад, і не було б історії з комісією. Якби була додаткові умови повернення від продавця, то не було б історії з упаковкою.
4 березня 2023 Відповісти
Дмитро рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: Смарт-годинник Fenix 7 Sapphire Solar Black DLC Titanium with Black Band (010-02540-34/35/47), Замовлення №222620867

Все пройшло чудово, товар оригінальний, задоволений покупкою та комунікацією з продавцем
Дмитрий Яценко рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh, Замовлення №217473056

Швидко підтвердили і доставили замовлення, все супер!
Igor Kirilove рекомендує цей магазин
21 жовтня 2022

Купив: Гриль вугільний портативний Enders Aurora Mint (1360), Замовлення №210873485

Товар оказался в наличии и по актуальной цене! Отличный опыт коммуникации с продавцом! Терпение и подробное объяснение и грантия, что все будет в оговоренный срок и точно по описанию. И еще по лучшей цене!
Mahmud рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Купив: Samsung 870 EVO 1TB (MZ-77E1T0B), Замовлення №175523068

Отличный сервис, быстрая доставка.
Alenaalena15 рекомендує цей магазин
27 квітня 2021

Купив: Dyson Supersonic c золотым покрытием 23,75 карат в красном чехле, Замовлення №148950744

Заказываю уже не в первый раз.Нареканий нет.посылка приехала быстро. Упаковка целая . На все уточнения были получены исчерпывающие ответы.Спасибо ребятам.
WOW CHANNEL рекомендує цей магазин
26 квітня 2021

Купив: WD Red Pro 18, Замовлення №149498441

Быстро, чётко - рекомендую. Заказ оплатил авансом, отправили в тот же день.
Variag88 рекомендує цей магазин
25 квітня 2021

Купив: Western Digital WD Purple 14TB (WD140PURZ))

Хочу поблагодарить за предоставленный на высшем уровне сервис. Молодцы. Редкость в последнее время. Товар получил быстрее чем рассчитывал. Планирую стать вашим постоянным клиентом.
natalia n рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Конструктор LEGO City Океан: исследовательское судно 745 деталей

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Довольна работой, потому что цена и наличие соответствовали. Правда коробка немного на торцах потёрта, но это абсолютно для меня не имеет значения. Правда, если вы заказываете на подарок, лучше обсудите такие нюансы с менеджером. Благодарю вас ребята, меня все устроило
ExcLuSiVe Boy рекомендує цей магазин
11 травня 2020

Купив: dji goggles re

Вдячний Продавцю за чудовий сервіс, отримав набагато більше, ніж сподівався. Товар (специфічний) був в наявності і за актуальною ціною, замовлення виконали в день звернення і привезли куди мені зручно (хоча я був готовий під'їхати і сам). Дали можливість оглянути, протестувати і навіть не взяли чесно заслужені чаєві (даремно :) ). Відчувається, що продавець цінує клієнта і прагне, щоб він був задоволений. Рекомендую однозначно.