Віктор Манич рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Машинка для стрижки Philips Multigroom Series 7000 MG7745/15, Замовлення №40517

Магазин швидко оформив замовлення і відправив товар, проблем з оформленням оплати частинами не було, рекомендую для покупок)
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо за замовлення і оцінку роботи нашого магазину!
Svetlana 280683 рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Епілятор Philips 8000 series BRE740/10, Замовлення №41364

Покупкою дуже задоволена. Продавець відповідальний, відправлення товару здійснили вчасно по 100% передплаті ( моє прохання ) . Рекомендую
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що обрали наш магазин!
ivan nepran рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Мікрохвильовка Samsung MS23K3513AS, Замовлення №40085

Все швидко, ввічливо, доставили швидко, все приїхало ціле і красиве, рекомендую. Оплачував передоплатою
Дякуємо за замовлення!
Сергій KM рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Samsung QE55S90C, Замовлення №39728

Замовив, уточнив деталі, відповіли оперативно так само і відправили. Оплатив на рахунок всю суму так. Рейтинг в хотлайні дійсно відповідає сервісу 5+. Перед відправкою перевірили та надали фото, після також перевірив на пошті теж все ок. Телевізор все гуд, поки без нарікань. Рекомендую даний магазин!
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Вітаємо. Дякуємо за замовлення і зворотній зв'язок!
Анжела Будивская рекомендує цей магазин

Купив: Духова шафа Ariston, Замовлення №39515

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовлення обробили швидко.Зручна оплата,але чомусь при телефонному дзвінку спитали щодо доставки на поверх,але ця послуга не була включена.
Дякуємо за замовлення
babazlo рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34, Замовлення №39546

Super
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що оцінили роботу нашого магазину!
Denys Antonov рекомендує цей магазин

Купив: Наушники TWS Sony WF-C500 Black, Замовлення №39566

Швидка доставка. Все добре.
Дякуємо за покупку!
AnnA2511 рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Електром'ясорубка Liberton LMG-20T02S, Замовлення №39109

Задоволена
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що зробили замовлення в нашому магазині
Павло Яшан рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Клавіатура HATOR Rockfall 2 Mecha TKL orange Black (HTK-520), Замовлення №39103

Клавіатура приїхала така як має бути, все чітко, відправили швидко, ціна була актуальна. Все сподобалось.
Дякуємо за замовлення
Виталий Каспрук рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Телевізор Samsung QE75Q80C, Замовлення №38950

tehnopostavka - молодці!!! Не перший раз замовляю в магазині. Сервіс супер, так тримати! Телевізор Samsung QE75Q80C - раджу! VA матриця. Чорний колір супер, засвітів немає. Tizen 7 - працює швидко, зависань поки не спостерігав. Телевізор доставив кур'єр Нової пошти, занесли в будинок. Все перевірили. Декілька днів вже тестую ТВ - поки все нормально, нарікань немає!
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо за покупку і зворотній зв'язок.