qwer365 рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Телевізор TCL 55C645, Замовлення №65088

З поміж декількох магазинів лише в Tehnopostavka наявність товару відповідала дійсності. А вже через 3 години я отримав ТТН і це було неочікувано швидко! Дякую за чудову роботу. В слідуючий раз ви будете перші в моєму списку.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що обрали наш магазин!
olegprikhodk0806 рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Zelmer ZMM9803B, Електром'ясорубка Zelmer ZMM9803B, Замовлення №38925

Дякуємо за замовлення.
Tetiana Siekushyna рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: телофон Samsung Galaxy Flip5 , Замовлення №Замовлення 38865

Замовлення відправили дуже швидко, покупкою задоволена.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Вітаємо, дякуємо за покупку!
Валя Фурман рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №38889

Дякуємо за замовлення!
HeavyDirtySoul рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: БФП Canon PIXMA G3420 (4467C009), Замовлення №38823

Робив замовлення в суботу, менеджер зв'язалась зі мною за годину після оформлення на сайті замовлення. Сказала, що товар буде відправлено в понеділок, а доставка займе 2-3 дні. Але вже через декілька годин прийшло повідомлення, що мій товар уже відправили нп і вже наступного ранку товар чекав мене на відділенні. Тому рекомендую даний інтернет-магазин.
Щиро дякуємо за покупку!
Alla рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Смартфон Motorola Moto E13 2/64GB Cosmic Black (PAXT0034), Замовлення №38592

Товар відправили швидко. Коробка запаяна,що радує. Упаковано добре. Доступна розстрочка. Ціна актуальна. Дякую. Рекомендую.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що обрали наш магазин.
User17 рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung MG23K3575AS, Замовлення №38327

Прекрасна робота менеджерів, компетентність і оперативність. Повністю задоволена покупкою!
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що придбали товар в нашому магазині
KNOK рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Водяне охолодження Corsair iCUE H150i Elite LCD XT (CW-9060077-WW), Замовлення №#38062

Не дарма у цього магазина 0 негативних відгуків) Великий плюс ставлю за операторку яка прийняла замовлення, тому що перед цим обдзвонив два магазина, і там оператори ледве говорили і відчувалось дуже сильно як вони незадоволені своїм життям) Також швидка доставка, магазин рекомендую!
Дякуємо за замовлення)
Наталя рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Праска з парою Gorenje SIH2200RBC, Замовлення №37989

Відразу зв'язався менеджер з яким було приємно спілкуватися. Обговорили деталі. Відправка в день замовлення. Рекомендую цей магазин ще й за приємні ціни.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Вітаємо. Дякуємо за замовлення!
Борис Халматов рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Телевізор Samsung QE55Q60C, Замовлення №2751

В друге купляю телевізор в цьому магазині.І знову все на високому рівні .
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Вітаємо. Дякуємо за замовлення!