Oleg Tarasenko рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Очисник повітря Philips AC0820/10, Замовлення №#36530

Все чудово. Швидка відправка, одна з найкращих цін на ринку. Рекомендую.
Данил Котелевский рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Набір навушників KZ EDA 3 in 1, Замовлення №36303

Швидко зв'язались, оперативно доставили. Просто гарний магазин який можу сміло рекомендувати.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Нам дуже приємно за таку оцінку. Дякуємо за замовлення!
Алена Портная рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 500GB, Замовлення №45996

Оперативно і все як заявлено в опису до товару
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що обрали наш магазин!
Ярослав Бурих рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Набір посуду, Замовлення №36239

Александр Лысак рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Vacuum Cleaner Q7 Max Black, Замовлення №111111111

Дякуємо за покупку!
Roman Kal'chenko 442 рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: БФП PIXMA G3420 (4467C009), Замовлення №35871

Замовлял принтер на новрочні свята, 29 грудня, думав не вспіє прийти, але магазин щвидко зв'язался зі мною і віправили посилку. Рекомендую цей магазин за швідкість і відзивчивість. Рекомендую і надалі буду купляти в цьому магазині
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що оцінили роботу нашого магазину.
SkyFall SkyFall рекомендує цей магазин
30 грудня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів 32 GB (2x16GB) DDR5 6600 MHz Viper Elite 5 RGB (PVER532G66C36KW), Замовлення №35529

Доставили очень быстро. К сожалению нет поддержки AMD EXPO хотя в описании товара написанно что она есть, хорошо что оказалось не критично
Ірина Ізгагіна рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Телевізор UE55CU7172, Замовлення №#34896

Дякую , недоліків не виявлено ) Дуже раді , що ціна співпала з заявленою. Дякую вам ! Та вашим працівникам магазину )
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що зробили замовлення в нашому магазині!
Andriy Zymenko рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile SE (CP.OS.00000214.01), Замовлення №#35258

Дякуємо за покупку!
KariKari рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Ноутбук OMEN 17-ck1214nw (712G2EA), Замовлення №60935

Придбанням дуже задоволений, обслуговування на хорошому рівні, ціна та комплектацію товару повністю співпадала заявленій, тому магазин рекомендую!
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що обрали наш магазин.