Володимир Виборнов рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Монітор-планшет XP-Pen Artist 12 Drawing Display (2nd Gen) Black (JPCD120FH_BK), Замовлення №34460

Дякуємо за замовлення
Stepan Bilan рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Фен-щетка Philips 7000 Series BHA735/00, Замовлення №1

Дуже дякую магазину за оперативність, замовив у вівторок 14:30, доставка в Луцьку була вже в середу о 08:30. Товар відповідає опису.
Дякуємо за покупку!
Святослав Попович рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер) Baseus Super Energy AirCar Jump Starter 10000mAh Black (CGNL020101), Замовлення №Б.н.

Пішли на зустріч, я о17.00 замовив а вже наступного дня о 10.00 прийшло у вказане відділення нової пошти
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо що обрали наш магазин.
Titus TitusDant рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Миша Logitech G502 X Black (910-006138), Замовлення №#34396

Спасибо за хорошую работу.
Дякуємо за замовлення!
Andrii рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Телевізор LG 55QNED863RE, Телевізор LG 55QNED86, Замовлення №33652

Все пройшло чудово, товар отримав швидко, магазину респект
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо за покупку в нашому магазині!
Олександр Агошков рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Canon i-SENSYS MF3010 (5252B034) + 2 шт Canon 725, Замовлення №5252B004

Все ок, рекомендую
Дякуємо за замовлення!
Andrey012 рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Zelmer ZCM6255, Замовлення №34068

Купив дану кавоварку у цьому магазині. Зателефонували швидко, на наступний день посилка була в моєму місті. Приємна по голосу менеджер проконсультувала і все детально розповіла.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дуже дякуємо за замовлення!
Igor Zaagyko рекомендує цей магазин

Купив: Canon G2460, Замовлення №33864

Дякуємо за покупку!
Алексей Науменко рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Anker SoundCore Space Q45 White (A3040G21), Замовлення №33929

Ввічлива дівчина-менеджер з дуже приємним голосом майже одразу передзвонила, та підтвердила замовлення. Відправили товар впродовж години після дзвінка. Товар приїхав добре запакований, та з гарантійним талоном, що вигідно відрізняє сервіс . Я лишився задоволений. Думаю, сюди ще повернусь.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо за замовлення. Повертайтесь, будемо чекати)
Сергей Харченко рекомендує цей магазин

Купив: smart_chasy_zeblaze_btalk_orange, Замовлення №33959

Заказал часы. Перезвонили и уточнили.Через два часа отправили.на следующий день получил на почте. Все запечатано. Гарантийный талон прилагается от магазина. Все работает. Время показывает.))
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Годинник гарно виглядає, дякуємо за замовлення!