Ирина Ирина не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Купив: Зарядное, Замовлення №48394

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

kibi рекомендує цей магазин
8 жовтня 2022

Купив: EA4Pioneer, Nitecore TIP 3 шт, SENS AA, NWS10, CR123A,Inellicharger i4 v.2

Купляю ліхтарики в магазині Nitecore вже більше ніж 8 років, проблем не маю. Працює сервісне обслуговування, доставка швидка, гарантія є. Хочу похвалити роботу Сервісного центру. Зв'язок працює без проблем, мої питання гарантійного обслуговування вирішуються ефективно.
Hostis Publicus не рекомендує цей магазин
8 листопада 2021

Купив: Зарядное устройство Nitecore F21i с функцией Power Bank QC3 + NL2150HPI 5000mAh, комплект, Замовлення №33712

zavto не рекомендує цей магазин
1 вересня 2021

Купив: Nitecore TIKI LE, Замовлення №31739

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару

Сделал 100 процентную предоплату, отправили фонарь другой модели. Мои вопросы о замене на фонарь указанный в заказе игнорируют,обещают перезвонить , в течении рабочего дня никто не перезвонил, не покупайте товар в этой фирме , сотрудники не в состоянии отправить нужный товар и оперативно разобраться в своей халатности при выполнении заказов от клиентов
Oleg Kryzhanivskyi не рекомендує цей магазин
17 серпня 2021

Купив: Ліхтар налобний Nitecore NU32

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Робота сервісного центру просто жахлива. Інформація на сайті не відповідає дійсності. Декілька разів обіцяли вислати мені адресу НП для відправки гарантійного випадку - закінчилося тим, що просто перестали брати слухавку протягом декількох днів (телефонував у робочий час). Я був лояльним до їхньої продукції до цього часу, неодноразово робив замовлення та рекомендував іншим - тепер все змінилося. Яскравий приклад як сервіс впливає на постійних та нових клієнтів.
Maksym Kuzyomko не рекомендує цей магазин
7 травня 2020

Купив: Nitecore VCL10

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Низький рівень обслуговування, жодної вічливості/ Спамлять пошту з проханням написати відгук про товар, коли товар ще навіть не відправлений. Гарантія - аналогічно, максимально не приємно розмовляти. Щей якщо щось не працює відправка/отримання за мій рахунок
Viktor Sovietov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 квітня 2020

Купив: Ліхтар налобний Nitecore TM9K

ur5wkk не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2019

Купив: Nitecore TM10K, Замовлення №11306

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Ще літом замовив у них ліхтар Nitecore TM10K. Передзвонили, я підтвердив замовлення. Сказали, що відправлять. До сих пір ні слуху ні духу... Безвідповідальний народ. Мінус.
Відповідь представника «Nitecore.ua»
Добрый день. С клиентом связались, подтвердили заказ и отправили его, но, в системе произошел сбой и номер ТТН был отправлен на другой номер телефона. В следствии чего клиент не получил свой товар. Отправленный заказ вернулся к нам обратно. Сегодня повторно связались с клиентом, предложили дополнительную скидку, клиент отказался. Сожалеем, что произошел сбой в системе, в следствие которого вы не получили свой товар. Мы налаживаем все процессы и с каждым днем работаем все лучше.
Алексей рекомендує цей магазин
2 вересня 2019

Купив: Ліхтар налобний Nitecore NU10

Хороший магазин, хорошая цена, претензий к товару нет, блистер не вскрывали, доставка бесплатная.
Виталий Ворончихин не рекомендує цей магазин
19 квітня 2019

Хотів купити: Наключник с UV функцией Nitecore TUBE UV

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Заказ прислали в срок. Но один блистер был вскрыт и заклеен скотчем. (фонарик был в использовании и потом назад упакован в блистер) Продавец объяснил. что перед отправкой блистер вскрывали для проверки работоспособности. Для проверки работоспособности этого фонарика необязательно вскрывать блистер. Кнопка включения фонарика прекрасно нажимается через эластичный пластик блистера. К тому же вскрывали только один блисер. Второй блистер не был вскрыт. От получения товара отказался.