Василь1963 не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Компресор Nowa KPN 420-100, Шланг Stark AH-R8120, Замовлення №101284297

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня Приносимо вибачення за надані незручності. Дійсно, на весні, через початок сільськогосподарського сезону склади перевантажені великою кількістю відвантажень. Тому, саме в цей період, терміни відправки були зміщені. Нам дуже шкода, що саме ваше замовлення приходило частинами, але ми вас з нашого боку також попереджали про це. На поточний момент регламент відправлень було стабілізовано, всі посилки відправляються відповідно до зазначеного часу. Дякуємо
Lina Sierhieieva не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 березня 2024

Купив: велосипед SPARK Hunter 27,5 -AL-19 -AM-D( червоний з рожевим), Замовлення №101284249

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замовила велосипед дитині, пройшов тиждень ,замовлення не відправили. Оператори гарячої лінії кажуть, що відправлять завтра або післязавтра. І так кожного дня, набридло. Не рекомендую продавця взагалі!!!
Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня, Нам дуже прикро, що така ситуація склалася, але ми бачимо, що товар вже прямує до вас по ТТН 20450887167596. У зв'язку з тим, що на поточний момент склад перевантажено, на жаль, не всі товари можуть бути відправлені вчасно. Ми працюємо над виправленням ситуації з термінами відправки. Дякуємо за розуміння
Проблему вирішено, велосипед доставили. Ще не збирали, але на перший погляд всі комплектуючі на місті. Дякую за безкоштовну доставку.
16 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Romb.ua» відповів на коментар Lina Sierhieieva
Доброго дня, Дякуємо за зворотній відгук. Вдячні Вам
18 березня 2024 Відповісти
Oleks_Ptashka рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Угловая шлифмашина NOWA SK 1250hs Profi, Замовлення №БТ-01047274

Дякую велике за якісне обслуговування! Товар отримав вчасно, ціна повністю співпадала!
Дякуємо за відгук
Анатолій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 лютого 2024

Купив: Мотоблок кентавр 1080ДЄ, Мотоблок кентавр Мб 1080ДЄ, Замовлення №01043189

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Мотоблок прийшов поцарапаний, увесь кривий, маховик тре об бокову кришку, бак тре об радіатор, багато болтів ржавих, шайби кріплення двигуна відсутні, ще й колір мотоблока не відповідав заявленому. Нажаль не можу рекомендувати Ромб.юа
Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня, Анатолій Нам дуже прикро, що така ситуація склалася та дякуємо Вам, що пішли нам на зустріч. Зі свого боку прийняли швидкі міри для вирішеня питання, очікуємо на ваше рішення Дякуємо..
Представник магазину «Romb.ua»
Доброго дня. Очікуємо від Вас мотоблок, та будемо робити обмін товару на новий без заводських пошкоджень. Дякуємо за розуміння. Раді вам допомогти.
7 лютого 2024 Відповісти
Дякую магазину Ромб ua за своєчасне вирішення проблеми!
14 лютого 2024 Відповісти
Сергей Плеский рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Шабельна пила VITALS Master ATz 1822Pp SmartLine (120281), Замовлення №01012504

Очень понравилось обслуживание! Работа менеджера просто на высоте, все подсказали, помогли оформить и сделали приятно скидку!! Обязательно буду заказывать ещё.
Дякуємо за Відгук.
Миколай Дідич не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Мотоблок ДТЗ 570БН, Замовлення №00977285

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня, Дякуємо за зворотній зв`язок. Хотіли би прояснити ситуацію щодо ваших зауважень стосовно мотоблоку. 1. Ми завжди попереджаємо клієнтів про те, що посилку необхідно перевіряти на новій пошті, для того, щоб одразу зробити висновки щодо пошкодження товару, яке можливе. І ви завжди можете від нього відмовитися. 2. Так як ви вже товар забрали з Нової пошти, та тільки потім звернулися до нас з приводу пошкоджень, а саме ржавих болтів, ми зі свого боку швидко прийняли ваш запит та передали в відділ Сервісного обслуговування для заміни болтів та відправки не достаючих деталей. 3. Доречі, стостовно терміну повернення товару протягом 14 днів, згідно Закону України Про Захист прав споживачів, а саме ст .9 " Права споживача при придбанні товару належної якості", ви маєте право вимагати повернення без пошкоджень нового та т.д товару згідно пунктів і критерій цієї статті. Ваш випадок відноситься до ст.8 згідно того ж Закону України. Зі свого боку ми завжди йшли з вами на контакт та підтримували зв`язок. Тому ми прискорювали вирішення вашого питання через Сервісний центр, на що ви дали свою згоду. Деталі вам були успішно замінені. Зі свого боку ми зробили все необхідне, щоб виправити всі недоліки виробника Дякую
Igor Pushkarev не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2023

Купив: Бензопила VITALS Professional BKZ 5531rm 20" Magnesium (90383T), Замовлення №20450796450110

Купляв нову пилку. Сама пилка прийшла нова, але кришку гальма прислали бувшу у вжитку, та без гайок кріплення. Їй ціна 200 грн, хоч би не ганьбились таким, а ще розказують про представництво Віталс . Пильна шина нова, але з глибокою подряпиною. Все навалом лежало у ЗВИЧАЙНІЙ, без жодних позначень коробці, без чеку і без гарантійки. Обходьте цей магазин далеко стороною.
Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня, Ігор Геннадійович Нам дуже прикро, що виникла така неприємна ситуація. Щодо зовнішного стану коробки та комплектаціі пили зможемо надати відповідь по поверненню товару від Вас та його перевірки. Видаткову накладну та гарантійний талон ми можемо відправити Новою Поштою для цього необхідно звернутися до інтернет-магазину РОМБ. Товар відвантажується у заводській упаковці і ми не маємо права її вскривати. Ми дуже вдячні Вам за зворотній зв`язок, завдяки цьому, вже приймаються міри, для уникнення таких ситуацій у подальшому.
Юра Дегтярёв не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Хотів купити: Стемянка KRAUSE TRIBILO 3х12

відмовляються працювати з державними установами
Aler не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Бензопила VITALS Professional BKZ 5531rm 20" Magnesium (90383T), Замовлення №101280568

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня, Хотіли би прояснити ситуацію, яка склалася 1. Ви зробили замовлення на нашому сайті самостійно, після чого ми намагалися з Вами зв`язатися на протязі 2-х днів, але ви не відповідали нам на дзвінки, тому ми вирішили написати вам у вайбер з запитанням, чи актуальне для вас замовлення, на що отримали відповідь від вас, що так. 2. Далі для підтвердження замовлення ми також намагалися з вами зв`язатися, але без успіху, ви знову ж були не на зв`язку. Коли вам було оформлене замовлення, у вас виникли питання, щодо ціни, яка змінилася, але у вайбері ми вам пояснили, що сума на товар не змінювалася, а те, що вас збентежила зміна вартості, це 2% накладеного платежу - комісія Нової пошти, яку сплачує кожний клієнт. Після пояснень, у вас не залишилося до нас запитань і ми це можемо підтвердити фактом переписки, яка у нас зберіглася. 3. Товар ми вам відправили одразу, як тільки ви вийшли на зв`язок, а саме підтвердження з вашого боку було 11.09.2023, відправка товару з нашого боку була 12.09.2023. Ми не відправляємо товар, без узгодження з клієнтом. Щодо товару, ми дуже очікуємо повернення товару до нас, щоб перевірити його стан, наявність документів та оригінальність коробки, тому що ми є офіційними представниками ТМ Vitals, весь товар відправляється в заводських упаковках, які ми не маємо права відкривати, щоб не пошкодити упаковку. Видаткову накладну та гарантійний талон ми можемо Вам відправити Новою Поштою для цього зверніться до інтернет-магазину РОМБ Дякуємо.
По пунктам  1 тут все верно у меня есть проблемы со связью «спасибо Киевстар» поэтому когда я вам ответил на вайбер я написал что лучше общаться через вайбер.  2 Давайте посчитаем заказ который вы создали с номером 000094363 с сумой 6572 и мне в переписке ответили на сайте у вас «128 грн за пересилку грошей Накладений платіж» 6572-128 = 6444 вместо 6399 Я не против оплатить наложку, но что вы не правильно посчитали. 3 по срокам все нормально и я не отказываюсь от пункта первого связь ужасная у меня поэтому я и просил общаться через вайбер.  По коробке, фото что я видел в интернете то она должна быть меньше с цветным принтом то что приехало это обыкновенная серая коробка с маленькой наклейкой  Что касается самой пили она выгладила как будто она с витрины еще на крышке стартера весела бирка с ценником жаль я это не сфотографировал. Очень хочется увидеть ваш комментарий когда вы получите посылку
14 вересня 2023 Відповісти
Я так понимаю посылка к вам так и не приехала жаль…
28 вересня 2023 Відповісти
Представник магазину «Romb.ua» відповів на коментар Aler
Доброго дня, Вибачте за затримку у відповіді. Ми готові вам надати інформацію, щодо товару та його стану, також пояснити Вам, щодо суми, яка була вказана у замовленні . 1. В замовленні, яке ви зробили самостійно на нашому сайті, була відображдена ціна з урахуванням накладеного платежу .Бензопила Vitals Prof BKZ 5531rm 20 Magnesium, додатково у подарунок Олія для двотактних двигунів Vitals Mineral, 1л, яка вам йшла безкоштовно. Тепер давайте порахуємо разом : 6399,00 грн + 2% ( 128 грн ) = 6527,00 грн. ( фото від Нової пошти при потребі можемо додати ) Щодо ціни, коли ми вам пояснювали у месенджері, ви погодилися, що сума відповідає ( також фото при потребі можемо додати ) 2.Щодо стану коробки : так, дійсно приносимо вибачення за зовнішний стан пакування. Ми вже зробили висновки, надали інформацію керівництву та зробили перелік дій, щоб у подальшому більше не виникало таких ситуацій. Щодо самої Бензопили- вона абсолютно нова і немає пошкоджень, та готова до експлуатаціі. Нажаль, ви не надіслали нам фото товару на Новій пошті, тому підтвердити ваші слова, ми не можемо. Нам дуже прикро, що так вийшло. Ми сподіваємося, що ми зможемо зменшити негатив у ситуації, яка склалася.
17 жовтня 2023 Відповісти
Олександр Цокур рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Бензиновий Генератор 2E (2E-BS1500), Замовлення №2000016830

Купив Бензиновий Генератор 2E (2E-BS1500) накладеним платежем , для батьків . На пошті генератор перевірив , в комплекті не має ні чеку , не гарантії, не інструкції . Але при зверненні менеджер все відправив ! Дякую .
Дякуємо за Відгук.